Objednané zboží bylo bez problémů včas dodáno.

jsem spokojen

• Přehledný obchod, rychlé dodání - objednávali jsme vícekrát a nebyl problém

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Děkujeme za hodnocení. Také jste již v kategorii věrného zákazníka se slevou 3 % na veškerý sortiment. Dlouhodobé spolupráce si vážíme.

• vse ok

Není co dodat,vše v pořádku až na to, že jsem ještě nedostal fakturu na toto zboží.Přišla mi faktura za zboží které jsem objednával již dříve a teď k tomuto zboží přišla úplně stejná.
    Prosím tedy poslat fakturu k poslednímu objednanému a již doručenému zboží,děkuji Roubínek Milan.

• Vstřícnost, komunikativnost, ochota. Velice milé jednání i když jsme objednávku zrušili. V udoucnu se určitě vrátím.

• rychlé doručení, provádím montáž, další poznatky zatím nejsou

Na zkušenosti souseda jsem zakoupil čerpadlo, úspora vody hlavně na WC, otázkou je také cena vodného

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Děkujeme, čerpací sady jsou skvělá volba.

• dobrá cena , měli přesně to co jsme na zahrady potřebovali

• Široký sortiment
    • Rozumné ceny
    • Sjednání dopravy nadrozměrné zásilky

Všechno v pořádku, doporučuji.

• neuvěřitelná rychlost dodání :-)

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Snažíme se. Opět jsme posunuli naše systémy plánování a našich rozvozů. Děkujeme Vám za přízeň

Rychlost, komunikace, doprava

• Rychlost, ochota

• Velmi vstřícné jednání, dle potřeby mi pomohli a doručili do 24 hod. Moc děkuji.
    • Perfektní přístup.

• Jednání s Dešťovkou nemá chybu.

Po objednání plastové nádrže Klasik 3000 nám nádrž byla exportována až na místo určení, bez závad, do třech dnů, s ochotou a vstřícností.
    Doporučuji.

• Tak by to mělo vypadat.

• Rychlé jednání

Spokojenost

Perfektní domluva a dodání. Řidič přijel přesně na čas jak bylo dohodnuto. Pomohl se složením a dovrtal na místě vstupy podle našich požadavků. Kdyby to takto fungovalo všude, bylo by to super.

• dobra domluva

Spokojenost - Drobné úpravy na mistě - pruvrzy na přani

Děkujeme za hodnocení

• Moc děkuji obchodu za rychlé a vstřícné jednání. Po objednání jsem zjistila, že z technických důvodů nebudu moci jímku použít a obchod mi vyšel vstříc se zrušením objednávky a velmi rychle mi vrátil kupní cenu. Opravdu děkuji.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Děkujeme vám za komentář, snažíme se vycházet vstříc jak jen je v našich silách. Pokud je agenda v našich rukách a nejsme odkázáni na třetí stranu, jde vše rychle a efektivně.