Platba 100% předem a zboží ani žádné info nikde

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Byl jste průběžně informován notifikačními emaily. Dopravce den před doručením i telefonoval.

Objednano, zaplaceno 7/5. 22/5 slibeno dodani s tim ze se ozvou 5-7 dni predem.
    22-7=15-17/5 . Nikdo se neozval

Soudek přišel včas, ale v popisu chybí, že kohoutek je plastový a na první pohled moc nevydrží. Přitom v popisu produktu je uvedeno možné napojení na zavlažovací systém/hadici, což podle mne není pravda. Bohužel jsem na 2 mé dotazy o kohoutku odeslané před objednavkou nedostal žádnou odpověď. Teď sháním kohoutek na výměnu.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Dobrý den, recenze spíše není relevantní. V popisu je jasně uvedeno Základní vybavení: plastový kohoutek 1/2", poklop. Do závitu pro kohoute je samozřejmě možné napojit hadici. Dřívější dotazy z vaší emailové adresy neevidujeme.

Komunikaci s obchodem hodnotím jako katastrofickou. Objednávku jsem dělal až po tom, co jsem si u nich ověřil podmínky dopravy. Po objednávce se ukázalo, že slíbené podmínky dopravy neumí fyzicky dodržet. Dále se mnou komunikoval jejich subdodavatel. Pokaždé jsem měl na telefonu někoho jiného, nikdo nic nevěděl ... Dnes čekám na druhý pokus o dodání. Zatím dorazila minulý týden jen část příslušenství od nějakého dalšího subdodavatele.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Objednávka byla expedována v inzerované době do 10 pracovních dní. Pro urychlení expedice jsme část zboží poslali z jiného skladu a Vás informovali. Za vzniklé komplikace se omlouváme a pokusíme se Vás v dalších objednávkách kompenzovat.

Tuto firmu vůbec nedoporučuji. Půl roku řeším banální projektovou dokumentaci kanalizační přípojky a stále nemám projekt dle platné legislativy a nabídky z portálu Dešťovka.eu. Projektant si vůbec nezjistil požadavky správce kanalizační sítě, tudíž mi bylo dvakrát vydáno nesouhlasné stanovisko k projektové dokumentaci. S projektantem je velmi špatná komunikace, v podstatě žádná. Na nikoho nejsou telefonické kontakty, nikomu se nedovoláte a nikdo se mnou nechtěl komunikovat jinak než e-mailem. Několikrát jsem projektanta žádál, aby mne telefonicky kontaktoval a abychom si vše osobně vyjasnili, potvrdili, aby se vše urychlilo, ale ani jednou se mi neozval (pouze komunikace přes e-mail).
    Minulý týden mi zaslali projektovou dokumenatci bez potvrzení projektantů.
    Budu muset problém řešit přes ČKAIT.
    Nikdy více už od této společnosti nic neobjednám.
    NEDOPORUČUJI tuto firmu v žádném případě !!! Hrozí riziko, že v případě reklamace s Vámi nebude nikdo komunikovat a že nebudete schopni zjednat nápravu.

• Nedodána kompletní objednávka, nemůžeme nádrž zkompletovat
    • Nedodány daňové doklady k zaplacenému zboží

Velmi neseriózní dodavatel. Požaduje 100% platbu předem, ale zboží nedodá kompletní, bez daňových dokladů.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Dobrý den, při zadání Osobního odběru do objednávky jste byl upozorněn, že čerpadla máme na jiném skladu a bude Vám doposláno kurýrem na náklady naší společnosti. Přesto děkujeme za zpětnou vazbu a zapracujeme do našeho systému komunikace.

Před deseti dny přišla informace, že zboží vyskladňují a bude následovat info o doručení. Nikdo se neozval. Když tam člověk volá, je tam automat, který vám prý z důvodu vytíženosti zavěsí, s tím, že zavolají zpět. Nikdo zpět nezavolal, ani na email odeslaný před cca 48 hodinami nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Na základě vaší urgence Vám byla nádrž doručena do 2 dní. Omlouváme se za vzniklé komplikace a pokusíme se Vám vynahradit.

• Vzhledem k tomu, že zboží ještě nebylo dodáno, nemohu doporučit.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Dobrý den, dotazník byl obdržen bohužel chybně před samotným dodáním zboží. Produkt byl doručen dle uvedených informací do 5 pracovních dní. Omluvte prosím vzniklé komplikace.

• údajná skladová položka a přesto není nic dodáno. Tady v českých webshop jen lži a podvody

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Vaše Čistírna odpadních vod je skladem a dodání zcela odpovídá uvedené dodací lhůtě na eshopu. U produktů ČOV je doprava a optimalizace její ceny poměrně náročný úkol. Proto je i u skladových položek dodání do 3 týdnů. Přesto se pokusíme tedy doručení urychlit.

Zboží dodáno částečně, vše objednáno na eshop deštovka, ale dodávku chybející věci mám řešit s jinou firmou ? Na email zatím nikdo nereaguje. Celkově delší doba v komunikaci.

Prominte, ale zbozi jsem jeste nedostal. Takze dotaznik totalne mimo. Psali jste vsechno skladem, dodani 3-10 dnu. Dnes je to 12. den a objednavka nevyrizena! samozrejme neodeslana.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Dobrý den, dotazník byl obdržen bohužel chybně před samotným dodáním zboží. Produkt byl doručen dle uvedených informací do 3-10 pracovních dní. Omluvte prosím vzniklé komplikace.

Zatím jsem neobdržel zboží. Dle sdělení o možném termínu dodání- nebyl dodržen termín dodání.

• Zboží neodpovídalo objednávce a prodejce nereaguje na zaslány e-mail s reklamaci zboží a vyřešení reklamace.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Dobrý den, reklamaci jsme ihned předali dodavateli k vyjádření a urgujeme jeho reakci. O stavu jste byla neprodleně informována. Pravděpodobně se jedná o správný typ čerpadla, jen je chybně označeno na přebalu.

• slíbena nízká cena
    • nikdo nekomunikuje, nelze se dovolat, není reakce na e-maily

naprostá katastrofa. Objednal jsem nádrž na dešťovou vodu 12 m3 a chtěl jsem, ať m někdo potvrdí, že bude k dispozici ve slíbený den (cena 80 tis. Kč), tj. zda je k dostání, když sám výrobce má stav vyprodáno. Několikerý pokus se k nim dovolat se mi nikdy nepodařil. Na e-maily nikdo nereaguje. Tak vůbec nechápu, jak vlastně fungují nebo zda to není pračka na peníze.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Jde o atypickou nádrž ze zahraničí, mezistátní doprava ze Slovinska. Přepravu je nutné poptat externě a následně by vám byl sdělen jasný termín. Tento výrobce nemá vyprodáno, v příštím týdnu zavážíme hned dva kusy nádrž Roterra.

Jedním slovem katastrofa. Informace že je zboží na skladě byla jediná a poslední, automaticky vygenerovaná. Uplynly cca 3 měsíce a stále nic. Když už se dovoláte na infolinku, tak jen sliby, jak vše prověří a dají vědět ještě ten den a nikdy nic!

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Již v době objednání byla dostupnost do měsíce. O problémech s dodávkou z Německa jsme zákazníky pravidelně informovali. Nyní začátkem září bude dostupnost produktů WILO opět obnovena.

• Na webových stránkách uvádějí zboží skladem s doručením do 3-10 dnů.
    • Rychlé dodání retenční nádrže
    • Po telefonátu ohledně nutnosti doplňku bylo uvedeno, že zboží bude do měsíce (ikdyž bylo uváděno právě 3-10 dnů)
    • Doručena pouze polovina objednávky, v dodáku mám celou objednávku
    • Na operátorské lince toho o zboží asi moc nevědí - pokud člověk potřebuje zjistit informace nebo poradit, odkazují na webové stránky a pdfka- ,,Pokud to není na stránkách, tak to náme", ,,Nádrž svařovaná nebo celistvá? - Je to napsané v přiložených pdfkách paní".. nebylo
    • Neodpovídající přeprava pro retenční nádrž 7 000l (auto bez hydraulické ruky)

Pokud jsem se rozhodla objednávat ČOV a Retenční nádrž z tohoto obchodu, spoléhala jsem na to, že všechno bude šlapat jak hodinky, již kvůli jejich prezentaci a spojitosti s dotačním programem. Zatím mám doma jen retenčku a vybagrovanou jámu na ČOV, kterou nemám a dodák hovoří opak.. teď se zbývá jen modlit, ať už tolik neprší.

První dodávka - zásobník na dešťovku 3000 ltr - dorazil po měsíci po několikerých urgencích, objednávka nebyla předána do skladu k expedici, následně pak přepravce už měl dorazit v pátek, nevolal, nepsal, dorazil až v pondělí. Druhá zásilka měla dorazit v úterý, po telefonním hovoru bylo zjištěno, že opět opomenuto předat do skladu k expedici, takže jsem nakonec objednávku zrušila a požádala chlapy, aby nějaký sběrač koupili jinde, aby ho mohli namontovat.

Reakce obchodu Dešťovka.eu

Děkujeme - úspěšné doručení sběrače bylo právě od nás. Zásobník 3000 ltr. jste neobjednávali v našem eshopu.

Objednali jsme 22.6. 22. Přes dvojí telefonickou prosbu o včasné doručení (dnes 1.7. odjíždíme na dovolenou), které nám bylo přislíbeno, nedorazil ani daňový doklad, ani nádrž. Obj. č. 20222747. Nemáme ani avizo, že nádrž dorazí...

• Obchod je spolehlivy co se tyce dodani zbozi, aftersales podporu ale necekejte
    • Jejich komunikace v ramci zakaznicke podpory je zalostna. Prosil jsem je o zaslani informaci pro specifickou instalaci, ziskal jsem ji az po 2 tydnech temer kazdodenni urgence a to nakonec pouze ustne, do mailu mi ji, jak jsem opakovane zadal, neposlali. Podobny scenar se pak opakoval jeste jednou.

Obchod je na prodej zbozi ok, ale oproti konkurenci nenabizi z meho pohledu zadnou pridanou hodnotu

• Nikdo na dotaz termínu dodání neodpovídá