• cena, výběr

Krásný den,
    děkujeme za hodnocení a budeme rádi, když si i pro Váš příští nákup vyberete náš eshop.
    S přáním hezkého dne Petra F.

• Rano objednano, odpoledne odeslano. Dobra cena

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za hodnocení. Snažíme se expedovat co nejrychleji je to možné. I naši skladníci chtějí mít rychle hotovo a nemají rádi, když se objednávky kupí. Takže co mohou odeslat dnes, neodkládají. :-)
    Přejeme krásný den Petra F.

vždy spokojen

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za hodnocení. Vždy nás těší, když čteme, že jste spokojeni, opakovaná spokojenost nás těší o to víc.
    My budeme spokojeni, když si u nás zase objednáte :-)
    Přejeme pěkný den Petra F.

Vše na jednom místě za dobré ceny a rychlost dodání.

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste našel vše na jednom místě. Pokud byste příště náhodou nenašel, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Spoustu věcí umíme zajistit.
    Přejeme hezký den Petra F.

Rychlost,kvalita

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za hodnocení. Nejen na rychlosti a kvalitě si extra zakládáme :-). Budeme se těšit na Váš případný další nákup
    Přeji krásný den Petra F.

• Doprava zdarma
    • Rychlost doručení

Za mě velká spokojenost, nákup v tomto obchodě mohu určitě doporučit

Reakce obchodu eshop-car.cz

velice děkujeme za doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem eshopu spokojený. Budeme rádi, když si i pro Váš další nákup vyberete náš obchod.
    Přeji pěkný den Petra F.

• spokojen

Pěkný den,
    moc děkujeme a jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený.
    Budete-li cokoli potřebovat, neváhejte se na nás obrátit. Petra F.

• dobré ceny

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za recenzi. Snažíme se nabízet dobré ceny dlouhodobě a budeme rádi, pokud i příště nakoupíte u nás.
    Přeji pohodový den Petra F.

• Velmi rychlé jednání a doručení

• Ceny

Nakupuji zde pravidelně a vždy jsem byl spokojen. Zboží bylo perfektně zabaleno.

• Velmi rychlé dodání
    • Dobré ceny
    • Poškozený obal

Objednali jsme 3 plechovky VIFu a všechny byly bouchnuté. Ani nemohly být z jednoho balení- 1x benzín, 1x letní nafta, 1x zimní. Byly velmi dobře zabalené v bublinkové folii a v kartonu, takze poškození nemohlo vzniknout přepravou. Na prodejně by museli dát slevu, tak proč je neposlal na eshop?
    Žádná omluva ani upozornění.
    Z toho důvodu strhávám hvězdičky

Reakce obchodu eshop-car.cz

je mi líto, že jste nás před udělením recenze nekontaktoval, určitě by se situace vysvětlila.
    Na e-mail jsem Vám poslala foto z kamerového záznamu z balení Vaší objednávky, kde je vidět, že produkty byly zabaleny nepoškozené, nepromáčknuté. Nicméně pracovník nezvolil vhodnou krabici a tím pádem zřejmě došlo k promáčknutí během přepravy.
    Zákazníkovi NIKDY neodesíláme poškozené zboží bez jeho vědomí. V případě, že na skladě "zachytíme" zboží s poškozeným obalem či s nějakou "kosmetickou vadou" a usoudíme, že jej odešleme, VŽDY se nejdříve s příjemcem spojíme a popíšeme případné nedostatky, a potvrdíme si, zda takový stav akceptuje.
    Kamennou prodejnu neprovozujeme, takže Vaše spekulace je mylná a mrzí nás :-(
    Omlouváme se za komplikace a děkujeme za zpětnou vazbu, pracovníky ve skladu jsme upozornili na používání vhodnějších krabic, tak aby tento typ zboží byl ještě lépe chráněn.
    Děkuji za pochopení Petra F.

• Velmi dobré ceny
    • Komunikace a ochota poradit

Maximální spokojenost.

• Rychlost,komunice, cena
    • Jeden den objednáno, další den v alzaboxu, kam se hrabe alza

• CENA A KVALITA

Velký výběr, doprava zdarma, rychlé vyřízení

Krátká lhůta dodání. Zboží označené skladem dorazí prakticky 2-3 den po objednání. Takže OK.

• Včasnost dodávky, kvalitu a serióznost operátorky
    • žádnou

Je velmi příjemné komunikovat s tak vstřícnými lidmi, je potom i snadné vybírat z obsáhlého sortimentu e-shopu. A co je obzvláště nutné vyzdvihnout je , že všechno, co je v e-shopu inzerováno je skutečně k dostání (což zdaleka u všech obchodů neplatí!)