• výhodná cena zboží
    • rychlost doručení
    • zatím nic

Super, spokojenost.

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za recenzi a jsme rádi, že jste spokojený. Pokud budete cokoli potřebovat, neváhejte se na nás obrátit.
    Hezký den přeji Petra F.

• Velká spokojenost

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Budeme se těšit na Váš případný další nákup.
    Přeji pěkný den Petra F.

Maximální spokojenost. Nakupuji zde už léta a doposud jsem neměl jediný problém. I když jde zboží přes celou republiku tak vždy dorazí kompletní a v pořádku. Velice si cením také ochoty všech zaměstnanců.

Reakce obchodu eshop-car.cz

moc děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že i na druhou stranu republiky dorazí objednávky v pořádku a těší nás a děkujeme, že u nás nakupujete opakovaně. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě a vždy nás taková recenze potěší.
    Přejeme pohodový den Petra F.

• přehledný eshop
    • doručení zdarma
    • rozumné ceny
    • široký sortiment

Vše v pořádku, doporučuji!

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za hodnocení a doporučení. Velice nás Vaše "pluska" těší a budeme rádi, pokud si pro Váš příští nákup vyberete opět náš eshop.
    Přeji krásný den Petra F.

• Rychlé dodání i komunikace s obchodem.
    • K vyledání dílů je jednodušší (rychlejší) komunikace s obchodem - nemají vyhledávač podle typů automobilů.

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za milé hodnocení. Při hledání nejen dílů Vám vždy rádi a rychle pomůžeme. Budeme se těšit, pokud nás i příště budete opět kontaktovat.
    Přejeme pěkný den Petra F.

• Rychlost expedice
    • Ceny

Obchod bezva, jen jsem si nemohl u zvolit box blíž k mému bydlišti (nebyl vůbec na mapě), ale to přikládám na vinu přepravci (zřejmě byl plný nebo rozbitý, poslední dobou zlobil), nikoliv eshopu.
    Děkuji za obchod, bude mi potěšením zase někdy příště!

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za milé hodnocení. Věřím, že brzy Váš oblíbený výdejní box bude opět dostupný a Vaši další objednávku budeme moci směřovat přímo tam.
    Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený a i my se budeme těšit někdy příště.... :-)
    Krásný den přejeme. Petra F.

Jediné co vytknout je že krabice s 2 x 4 litry oleje byla ze 2 stran otevřená a málem vypadl zbytek zboží.

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za 5 hvězdiček a chtěla bych se omluvit, pokud balík nedorazil v pořádku. Skladníci se snaží balíčky balit pečlivě a tak, aby ustály přepravu. Bohužel občas se s balíčky nezachází v přepravě dostatečně šetrně. Snažíme se balení stále vylepšovat a doufáme, že při Vašem případném příštím nákupu už vše bude na více jak 100%. :-)
    Děkujeme za nákup a přejeme mnoho šťastných kilometrů. Petra F.

Nákup v eshopu proběhl bez problémů.

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že nákup proběhl bez problémů. Budete-li cokoli potřebovat, neváhejte se na nás obrátit.
    Přejeme hezký den
    Petra F.

• cena, výběr

Krásný den,
    děkujeme za hodnocení a budeme rádi, když si i pro Váš příští nákup vyberete náš eshop.
    S přáním hezkého dne Petra F.

• Rano objednano, odpoledne odeslano. Dobra cena

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za hodnocení. Snažíme se expedovat co nejrychleji je to možné. I naši skladníci chtějí mít rychle hotovo a nemají rádi, když se objednávky kupí. Takže co mohou odeslat dnes, neodkládají. :-)
    Přejeme krásný den Petra F.

vždy spokojen

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za hodnocení. Vždy nás těší, když čteme, že jste spokojeni, opakovaná spokojenost nás těší o to víc.
    My budeme spokojeni, když si u nás zase objednáte :-)
    Přejeme pěkný den Petra F.

Vše na jednom místě za dobré ceny a rychlost dodání.

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste našel vše na jednom místě. Pokud byste příště náhodou nenašel, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Spoustu věcí umíme zajistit.
    Přejeme hezký den Petra F.

Rychlost,kvalita

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za hodnocení. Nejen na rychlosti a kvalitě si extra zakládáme :-). Budeme se těšit na Váš případný další nákup
    Přeji krásný den Petra F.

• Doprava zdarma
    • Rychlost doručení

Za mě velká spokojenost, nákup v tomto obchodě mohu určitě doporučit

Reakce obchodu eshop-car.cz

velice děkujeme za doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem eshopu spokojený. Budeme rádi, když si i pro Váš další nákup vyberete náš obchod.
    Přeji pěkný den Petra F.

• spokojen

Pěkný den,
    moc děkujeme a jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený.
    Budete-li cokoli potřebovat, neváhejte se na nás obrátit. Petra F.

• dobré ceny

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za recenzi. Snažíme se nabízet dobré ceny dlouhodobě a budeme rádi, pokud i příště nakoupíte u nás.
    Přeji pohodový den Petra F.

• Velmi rychlé jednání a doručení

• Ceny

Nakupuji zde pravidelně a vždy jsem byl spokojen. Zboží bylo perfektně zabaleno.