• POSÍLAJÍ 1,5 ROKU STARÉ OLEJE!
    • Olej Castrol Edge Titanium FST Professional Longlife III 5W-30 1L zakoupil jsem 5x 1L na eshopu ve 3/2024, ale poslali mi olej vyrobený 10/2022!

Už nikdy víc ESHOP-CAR.CZ ani KUPOLEJE.CZ , protože to je stejný provozovatel. Když prodávají 1,5 roku staré oleje. Eshop možná bude argumentovat, že to nevadí, že to vydrží apod. Ale to jsou kecy, chci si do auta dát čerstvý olej, ne takhle starý, který kdo ví kde a za jakých podmínek rok a půl byl. A pokud by použili další argument, že jsem mohl zboží vyměnit. Tak nemohl, protože jsem ho potřeboval dát hned druhý den do auta. Máte hned na první pokus posílat čerstvý olej a ne až se někdo ozve, pokud něco takovýho vůbec máte na skladě.

Reakce obchodu eshop-car.cz

argumenty znáte, snad bych jen doplnila, že nás stačilo před samotným objednáním kontaktovat s dotazem na datum plnění konkrétního oleje, případně napsat do poznámky objednávky tento dotaz, my bychom Vás pravdivě informovali, vy byste si objednal někde jinde a byli bychom všichni spokojení.
    Výrobci olejů uvádí MINIMÁLNÍ použitelnost olejů 4 roky, určitě vědí proč.
    S pozdravem Petra F.

Jedná pneumatika byla zaslána zdeformovaná

Reakce obchodu eshop-car.cz

mrzí nás, že jste nás před udělením negativního hodnocení nekontaktoval. Pneumatiky naskladňujeme od dodavatele v utažených svazcích a tak se může stát, že zákazník obdrží pneu zdeformovanou. Nicméně tato deformace není trvalá a nijak neovlivňuje funkčnost. Po obutí a nafouknutí se pneumatika vyrovná.
    Děkujeme za pochopení a v případě, že nemáte ke zboží důvěru, můžete jej kdykoli vrátit. V případě potřeby nás můžete kdykoli kontaktovat e-mailem či telefonicky.
    S přáním krásného dne Petra F.

• nemožnost platit kartou.

Dobrý den pane L,
    mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Dovolte mi se k němu vyjádřit.
    To, že v našem eshopu není možná platba kartou, se dovíte ještě před samotným objednáním. Na stránkách to máme uvedeno a u jednotlivých přeprav a plateb v košíku také. Pokud je pro Vás toto problém, stačí nakoupit někde jinde. Nikoho k nákupu nenutíme a žádné informace neskrýváme.
    Kvalitu dopravy jste ohodnotil dvěma hvězdičkami - Vaši objednávku jsme vyřídili 17.10. a 19.10. jste si ji vyzvedl na výdejním místě Zásilkovny. Můžete nám prosím zaslat konkrétní problém s dopravou zboží - žádnou reklamaci ani stížnost k přepravě u Vaší zásilky neevidujeme :-(
    Kvalitu komunikace jste ohodnotil 1 hvězdičkou - O objednávce a jejím stavu zasíláme několik informačních e-mailů, ani na jeden jste nereagoval s jakoukoli výtkou. Co Vám v komunikaci od nás chybělo?
    Předem děkuji za případnou reakci na náš e-mail [email protected]
    S pozdravem Petra F.

Zaplatil jsem v pondělí a je sobota a zboží nikde tak nevím jestli to je v pořádku

Reakce obchodu eshop-car.cz

velice se omlouváme za komplikace s Vaší zásilkou a je nám líto, že jste nás nekontaktoval dříve než jste nám udělil negativní hodnocení :-( .
    Dle naší následné domluvy jsme Vám odeslali nové zboží, které Vám již bylo v pořádku doručeno. Pokud nastane jakýkoli problém s objednávkou, stačí napsat. Jsme tu pro Vás a vždy vše řešíme.
    S přáním pěkného dne Petra z www.eshop-car.cz

zboží nízké kvality

Reakce obchodu eshop-car.cz

objednal jste si sudovou pumpu na olej, proto je nutné s ní čerpat olej nikoli jiné kapaliny bez olejové složky. Pokud čerpáte kapalinu, pro kterou není pumpa určena, je logické, že produkt přestane fungovat.
    Bohužel nemůžeme ručit za informace o použití zveřejněných u jiných prodejců na webech. My v popisu nikde neuvádíme, že lze čerpat i jiné kapaliny, než pro které je pumpa určena.
    Děkujeme za pochopení. Petra F.

objednal jsem si pneu a duše stejného rozměru a due přili jinné menší zjistl jsem to až když jsem duši měnil a prasklamě

• Objednany olej vytekl!!!

Neverim v originalitu zbozi a moznost, ze originalni olej vytece pres zasealovane vicko.

Reakce obchodu eshop-car.cz

Vážený zákazníku, veškeré zboží, které prodáváme je originální! Pokud Vám přišla poškozená zásilka, neměl jste ji vůbec přebírat a kontaktovat nás. Poslali bychom Vám nové zboží. Bohužel některé typy olejů nejen od Totalu chodí z výroby s povolenými víčky a při přepravě tak může dojít k úniku. Selhala kontrola ve skladě a zboží s povoleným víčkem nemělo být expedováno. Bohužel se stalo. Další varianta kdy dochází k úniku oleje při přepravě je fyzické poškození balíku - to se snažíme eliminovat, ale i tak jsou případy, kdy zboží bohužel k zákazníkovi nedorazí v pořádku. Vždy tyto nepříjemné situace řešíme, POKUD nás zákazník o problému informuje. Mrzí nás, že jste nás s problémem nekontaktoval a nenechal nás reagovat. Nechápu, že je pro někoho stále snazší jednoduše napsat nepravdu založenou na domněnce a neznalosti. Znovu opakuji, že veškeré zboží od nás je originál a má jasný původ!
    S pozdravem Petra F.

Informace o výrobku v eshopu se neshodovali s informacemi uvedenými na obalu výrobku a proto jsem výrobek vrátil.

• Jak mohu hodnotit, když jsem ještě nic nedostal? Kozák.

Letos v září 2018 mi byl doručen olej Castrol 10w-40 vyroben na v roce 2016. Jelikož je známo, že olej po dvou letech vodnatí, tak je ostuda tohoto eshopu takovéto zboží prodávat.
    Jinak zboží doručeno velmi rychle, v pořádku a dobře zabalené.

Reakce obchodu eshop-car.cz

Vážený zákazníku, je nám líto, že nejste s dodaným olejem spokojený a dovídáme se to až nyní z Vaší recenze. Ráda bych Vás vyvedla z omylu. Motorové oleje mají MINIMÁLNÍ trvanlivost 4 roky od data výroby, NENÍ žádná pravda, že olej po dvou letech vodnatí či jinak mění své vlastnosti, zejména pokud je skladován v uzavřeném originálním obalu. Jediné na co je nutné dávat pozor, jsou specifikace, které olej splňuje, jelikož se může stát, že například za 5 let již nebude splňovat normy, které určuje výrobce daného vozu.
    Na samotném obalu olejů je informace o trvanlivosti uvedena přímo od výrobce. Možná by bylo lepší si nejdříve tyto věci pročíst a nastudovat, než hned nedoporučovat.
    Děkuji za pochopení a přeji pěkný den Petra F.

• Rychle vyřízeno
    • Ignorace poznámky k objednávce
    • Produkt mírně zastaralý a bez příslušenství(naštěstí banalita)

Reakce obchodu eshop-car.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi, i když takto negativní nás moc nepotěšila. Bohužel se o Vaší nespokojenosti dovídáme až nyní v recenzi. V poznámce jste si napsal o zjednoduššený daňový doklad, pravda je, že jsme poslali standartně řádný daňový doklad - pokud potřebujete jakkoli upravit, prosím, kontaktujte nás emailem: [email protected]. Omlouvám se, ale jaké příslušenství ke zboží jsme Vám nedodali? Objednal jste si motorový olej :-), Vám dodané balení bylo vyrobeno v roce 2017 ;-). Oleje mají minimální trvanlivost 4 roky od data výroby. Produkt Total Ineo First je z řady méně prodávaných produktů, proto se datum může zdát ne úplně "čerstvé", ale i tak je zboží v pořádku a bezproblému použitelné. Děkuji za pochopení a přeji pohodový den www.eshop-car.cz

Poprvé přišlo špatně zbožy
    Podruhé špatně množstvy
    Potřetí ještě nepřišlo!

Dobrý den pane Gorane,
    ještě jednou se velice omlouvám!!! Ve Vašem případě bohužel došlo k několika nepříjemným souhrám náhod / nehod. Plně chápu Vaši recenzi. Za nedodaný olej jsme Vám již vrátili peníze, pokud by se náhodou stalo, že by Vám ztracený náhradní balíček přeci jen dorazil, ponechte si jej. Ale dle vyjádření Zasilkovny k tomu již zřejmě nedojde. :-(
    Ještě jednou se omlouváme.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží dorazilo znacne zdeformovane a jen stezi slo pouzit ke spravnemu pouziti. je zde jeste moznost ze budu muset pod plast koupit dusi protoze uchazi okolo rafku

Reakce obchodu eshop-car.cz

Dobrý den, mrzí mne, jestli Vám zboží přišlo v nepořádku a že jste nás o této skutečnosti ani neinformoval. Určitě bychom našli řešení a vysvětlení ke stavu věci. Jestli Vám kolo uchází podél ráfku, tak vězte, že to není vinou pneumatiky, ale tím, že jste si objednal dušový typ a ten vyžaduje v mnoha případech také použití duše. S pozdravem www.eshop-car.cz

• Rychlá dodávka zboží, nízká cena
    • Bylo zasláno zboží s prošlou dobou spotřeby asi přes půl roku

Nízká cena na úkor kvality výrobků, které byly všechny s prošlou dobou spotřeby. U kosmetických přípravků na auto to sice není takový problém jako u potravin, i přesto by k tomu docházet nemělo a např. U dezinfekčního přípravku na klimatizaci si myslím, že to opravdu může snížit účinnost. Z toho důvodu obchod nedoporučuji, ušetřených 10 Kč na výrobku za to opravdu nestojí

Reakce obchodu eshop-car.cz

Dobrý den. Zboží, které jsme Vám zaslali, nebylo v žádném případě po expiraci. Data na obalu jsou data výroby nikoli data expirace a minimální trvanlivost Sonax produktů je 5 let od data výroby. Možná by to chtělo si pozorřnějí přečíst etiketu produktu. Veškeré zboží naskladňujeme průběžně, takže zásoby bývají "čerstvé". A před odesláním vždy kontrolujeme zda je zboží v pořádku. S přáním pěkného dne www.eshop-car.cz

• rychlost dodávky

vzhledem k tomu že zaslali jiný olej...cca o 5 kč na litru levnější a vyfakturovali si objednaný dražší olej tak nedoporučuji...výměnu jsem neřešil...když máte domluvený termín u mechanika a nechcete přejíždět servisní interval

Reakce obchodu eshop-car.cz

Bohužel jsme zákazníkovi zaslali omylem místo oleje Professional olej Titanium, který je opravdu levnější. O této chybě jsme se dověděli až díky tomuto hodnocení. Zákazníka jsme ihned kontaktovali a domluvili vrácení rozdílu ceny. Celá situace nás mrzí a ještě jednou se tímto panu V. omlouvám.

• Neukaze platebni udaje (cu, vs) hned po provedeni objednavky.

Reakce obchodu eshop-car.cz

Platební instrukce zasíláme záměrně až po naší kontrole objednávky, aby se nestalo, že zákazník zaplatí za zboží, které se vyprodalo a tudíž mu nebude moci být zasláno. I když se snažíme mít vše co avizujeme skladem, systém ani my nejsme bohužel neomylní. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den www.eshop-car.cz

V den doručení jsem si nemohl převzít balíček,hned druhý den mi ráno volali z obchodu a po domluvě přeobjednali datum doručení. S něčím takovým jsem se ještě nesetkal, proto vřele doporučuji.

• komunikace

katastrofa

Dobrý den pane Honzo P.,
    24.7. 2012 jste si v našem eshopu objednal motorový olej, který Vám byl 26.7.2012 doručen a který jste si v pořádku převzal. Proto nechápu Vaše hodnocení, s komentářem že jsme Vám objednávku zrušili. Objednávky rušíme opravdu minimálně, a vždy se snažíme vše domluvit se zákazníkem a případně nabídneme jinou alternativu. Ve Vašem případě byla objednávka vyřízena, tak jak měla být.
    za www.eshop-car.cz Petra Furisová

• doprava zboží