• ceny motorových olejů
    • rychlost vyřízení objednávky
    • přehledný web

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za nákup a milé hodnocení, které nás těší.
    Pokud budete v budoucnu cokoli potřebovat, budeme rádi, když se na nás obrátíte.
    Přejeme pěkný den
    Petra F.

• Rychlost dodání a dobré ceny.

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za hodnocení a za nákup v našem eshopu. Rychlost a dobré ceny jsou naše hlavní přednosti :-)
    Pokud budete v budoucnu cokoli potřebovat, neváhejte nás kontaktovat.
    Přejeme hezký den
    Petra F.

• výhodná cena zboží
    • rychlost doručení
    • zatím nic

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za recenzi. Jsem rádi, že jste byl spokojený a budeme se těšit třeba někdy příště.
    Krásný den přejeme Petra F.

• Rychlé dodání i komunikace s obchodem.
    • K vyledání dílů je jednodušší (rychlejší) komunikace s obchodem - nemají vyhledávač podle typů automobilů.

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za milé hodnocení. Při hledání nejen dílů Vám vždy rádi a rychle pomůžeme. Budeme se těšit, pokud nás i příště budete opět kontaktovat.
    Přejeme pěkný den Petra F.

• Rychlost expedice
    • Ceny

Obchod bezva, jen jsem si nemohl u zvolit box blíž k mému bydlišti (nebyl vůbec na mapě), ale to přikládám na vinu přepravci (zřejmě byl plný nebo rozbitý, poslední dobou zlobil), nikoliv eshopu.
    Děkuji za obchod, bude mi potěšením zase někdy příště!

Reakce obchodu eshop-car.cz

děkujeme za milé hodnocení. Věřím, že brzy Váš oblíbený výdejní box bude opět dostupný a Vaši další objednávku budeme moci směřovat přímo tam.
    Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený a i my se budeme těšit někdy příště.... :-)
    Krásný den přejeme. Petra F.

• Doprava zdarma
    • Rychlost doručení

Za mě velká spokojenost, nákup v tomto obchodě mohu určitě doporučit

Reakce obchodu eshop-car.cz

velice děkujeme za doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem eshopu spokojený. Budeme rádi, když si i pro Váš další nákup vyberete náš obchod.
    Přeji pěkný den Petra F.

• Velmi rychlé jednání a doručení

• Ceny

• Velmi rychlé dodání
    • Dobré ceny
    • Poškozený obal

Objednali jsme 3 plechovky VIFu a všechny byly bouchnuté. Ani nemohly být z jednoho balení- 1x benzín, 1x letní nafta, 1x zimní. Byly velmi dobře zabalené v bublinkové folii a v kartonu, takze poškození nemohlo vzniknout přepravou. Na prodejně by museli dát slevu, tak proč je neposlal na eshop?
    Žádná omluva ani upozornění.
    Z toho důvodu strhávám hvězdičky

Reakce obchodu eshop-car.cz

je mi líto, že jste nás před udělením recenze nekontaktoval, určitě by se situace vysvětlila.
    Na e-mail jsem Vám poslala foto z kamerového záznamu z balení Vaší objednávky, kde je vidět, že produkty byly zabaleny nepoškozené, nepromáčknuté. Nicméně pracovník nezvolil vhodnou krabici a tím pádem zřejmě došlo k promáčknutí během přepravy.
    Zákazníkovi NIKDY neodesíláme poškozené zboží bez jeho vědomí. V případě, že na skladě "zachytíme" zboží s poškozeným obalem či s nějakou "kosmetickou vadou" a usoudíme, že jej odešleme, VŽDY se nejdříve s příjemcem spojíme a popíšeme případné nedostatky, a potvrdíme si, zda takový stav akceptuje.
    Kamennou prodejnu neprovozujeme, takže Vaše spekulace je mylná a mrzí nás :-(
    Omlouváme se za komplikace a děkujeme za zpětnou vazbu, pracovníky ve skladu jsme upozornili na používání vhodnějších krabic, tak aby tento typ zboží byl ještě lépe chráněn.
    Děkuji za pochopení Petra F.

• Rychlost,komunice, cena
    • Jeden den objednáno, další den v alzaboxu, kam se hrabe alza

• Velmi nízké ceny
    • Doprava zdarma do boxu při nákupu od 500 Kč
    • Rychlé zpracování objednávky

• Rychlost doddání

• skvělá komunikace obchodu
    • rychlé bezproblémové reakce na změnu objednávky
    • dodací lhůta

• rychlé doručení
    • bezpečné balení

• V pořádku, rychlé dodání.

• ceny

• Rychlost a cena