• Včasnost dodávky, kvalitu a serióznost operátorky
    • žádnou

Je velmi příjemné komunikovat s tak vstřícnými lidmi, je potom i snadné vybírat z obsáhlého sortimentu e-shopu. A co je obzvláště nutné vyzdvihnout je , že všechno, co je v e-shopu inzerováno je skutečně k dostání (což zdaleka u všech obchodů neplatí!)

Jeden den objednano,za 2 dny doruceno.Rychlost,vse ok

dobrý výběr, rychlé dodání, o nevýhodách nevím

moje první zkušenost. vše proběhlo hladce

dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky

• POSÍLAJÍ 1,5 ROKU STARÉ OLEJE!
    • Olej Castrol Edge Titanium FST Professional Longlife III 5W-30 1L zakoupil jsem 5x 1L na eshopu ve 3/2024, ale poslali mi olej vyrobený 10/2022!

Už nikdy víc ESHOP-CAR.CZ ani KUPOLEJE.CZ , protože to je stejný provozovatel. Když prodávají 1,5 roku staré oleje. Eshop možná bude argumentovat, že to nevadí, že to vydrží apod. Ale to jsou kecy, chci si do auta dát čerstvý olej, ne takhle starý, který kdo ví kde a za jakých podmínek rok a půl byl. A pokud by použili další argument, že jsem mohl zboží vyměnit. Tak nemohl, protože jsem ho potřeboval dát hned druhý den do auta. Máte hned na první pokus posílat čerstvý olej a ne až se někdo ozve, pokud něco takovýho vůbec máte na skladě.

Reakce obchodu eshop-car.cz

argumenty znáte, snad bych jen doplnila, že nás stačilo před samotným objednáním kontaktovat s dotazem na datum plnění konkrétního oleje, případně napsat do poznámky objednávky tento dotaz, my bychom Vás pravdivě informovali, vy byste si objednal někde jinde a byli bychom všichni spokojení.
    Výrobci olejů uvádí MINIMÁLNÍ použitelnost olejů 4 roky, určitě vědí proč.
    S pozdravem Petra F.

100% pomoc, rada spolehlivost

• Velmi nízké ceny
    • Doprava zdarma do boxu při nákupu od 500 Kč
    • Rychlé zpracování objednávky

• Rychlost doddání

• vstřícnost a pozornost k zákazníkům
    • škoda že neakceptuje platební karty

Reakce obchodu eshop-car.cz

těší nás, že jste byl s nákupem spokojený. V našem eshopu můžete od února tohoto roku platit i platební kartou přes platební bránu. Měnili jsme malinko vzhled košíku a kroky výběru dopravy a platby, možná došlo k chybě. Nicméně platby fungují, takže pokud by u případné příští objednávky u nás nastal problém s volbou platby, kontaktujte nás, rádi pomůžeme.
    Děkujeme a přejeme krásný den Petra F.

• skvělá komunikace obchodu
    • rychlé bezproblémové reakce na změnu objednávky
    • dodací lhůta

Dlouholetá spokojenost, OK.

Velmi slušný výběr a ceny produktů. Vše velmi dobře zabaleno A relativně rychle posláno. Jediné mínus bylo u platby, kterou jsem platil online a přesto mi bylo zasláno oznámení o zaplacení zásilky až za dva dny. Nevím jestli byl problém s platební bránou nebo firemním softwarem. Zboží ovšem po té dorazilo bleskově. Spokojenost.

Dobrý den
    omlouváme se za zdržení expedice Vaší objednávky. Ty z víkendu bohužel občas nestihneme vyřídit všechny v pondělí, ale pracujeme na tom, abychom stíhali lépe.
    Koukala jsem na avizace o stavech u Vaší objednávky a opravdu zde došlo k prodlevě, za to se omlouváme. Obecně chodí zpráva o zaplacení ihned od poskytovatele platební brány. Následně pak informujeme o stavu objednávky tak, jak je vyřizována.
    Každopádně děkujeme za 5 hvězdiček a věřím, že u Vašeho případného příštího nákupu vše proběhne na jedničku.
    Děkujeme za nákup Petra F.

• Spokojenost, doporučuji

Super

• Rychlost,komunikace,prostě super.

• rychlé doručení
    • bezpečné balení

Bez výhrad.

• V pořádku, rychlé dodání.