dobrá komunikace

• Skvělá komunikace, skvěle mi poradili. Díky

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za plnou a pochvalnou recenzi. Pokud si před nákupem nejste s něčím jisti, neváhejte nás kontaktovat. U nás vše řeší lidé ;-). Za tým TRENDO, Ondřej

všechno proběhlo v pořádku

Děkujeme za hodnocení a plnou recenzi. Za TRENDO, Pavel

Kvalitní nabídka zboží a rychlost dodání.

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za kladný přínos k hodnocení našeho e-shopu. Zboží skladem (zelené) může u Vašich dveří stát následující pracovní den od objednání. Ostatní položky doporučujme poptávat a to nejlépe písemně e-mailem. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• NA místě jsem si nechal poradit a vysvětlit různé modifikace, alternativy, barvy, materiály.
    • Na prodejně není tak veliký výběr jak se prezentuje na webu

Reakce obchodu Eshop Blanco

Dobrý den Tomáši. Na našem webu se dočtete, že jsme "největší specializovanou kamennou prodejnou kuchyňských dřezů a baterií v Pardubicích." Dále pak: "Velké množství produktů držíme skladem přímo u nás. Ostatní produkty jsou na externím skladu a jsou dostupné ve většině případů do 2 dnů." Aktuálně máme skladem v Pardubicích a k prezentaci na prodejně 226 variant dřezů Blanco, 111 variant baterií Blanco, víc jak 90 dalších doplňků a čističů Blanco. Dost na to, aby si běžný zákazník dokázal vybrat, další zvolal: "Šmarjá, toho je tolik, kdo se v tom má vyznat?!" a další, který zavzpomíná na dobu, kdy byl na výběr jeden dřez a 2 baterie a vše bylo jednodušší. No a pak je tady malá, všude přítomná skupinka, které nebude dobré nic a to i přes to, že alternativou nabízíme dalších 6 výrobců dřezů a 14 výrobců baterií. Takže tak ... Za příspěvek k hodnocení našeho e-shopu a našich služeb děkujeme. Za TRENDO, Pavel H.

rychlost

Reakce obchodu Eshop Blanco

Víme, že rychlost expedice je pro Vás důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Za TRENDO, Pavel

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Ještě jednou díky. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Spolehlivá, rychlá dodávka zboží.

Spokojenost.

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za kladné hodnocení naší spolehlivosti :-), za tým TRENDO, Karel V.

• lepší to snad ani nejde
    • nevím

Reakce obchodu Eshop Blanco

Vždy může být lépe, vždy je prostor pro růst a zlepšení. Za komntář děkujeme. TRENDO, Tomáš

• Výběr zboží
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Přehlednost obchodu

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste s naším e-shopem spokojení a těšíme se na další nákup. Čekat na vás mohou jak atraktivní nabídky, tak i nové dárky u produktů, možná i nějaký ten slevový kupón :-). Hezký den! Vaše TRENDO.

Vše v pořádku.

Děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Zboží skladem
    • Bezproblémové dodání

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za doporučení našeho e-shopu. Víme, že rychlost je pro Vás důležitá a proto se naše skladové zásoby snažíme neustále optimalizovat. V budoucnu se proto můžete těšit na ještě lepší TRENDO :-). S přáním klidných dní, Pavel Heřman

• Rychlé dodání, maximální spokojenost

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste s naším e-shopem spokojení a těšíme se na další nákup. Čekat na vás mohou nové dárky u produktů, možná i nějaký ten slevový kupón :-). Hezký den! Vaše TRENDO.

Rychlost dodání, slušná cena za zboží oproti jiným prodejcům.

Děkujeme za komentář a plnou recenzi. Za TRENDO, Pavel Heřman

Rychlost dodání a komunikace

Děkujeme za plnou recenzi. Nikdy se to neomrzí :-). Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlost dodání, velký výběr, dárek

Reakce obchodu Eshop Blanco

Dárek nedostává každý, jen ti, co nezlobí :-D. Fakticky je dárek pro zákazníky, kteří v objednávce splní minimální produktové a finanční požadavky. S dárkem nebo bez, i tak si vážíme každého zákazníka a každému poskytujeme stejnou péči. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Perfektni predvedeni produktu, skvela komunikace. Pridan vycet informaci nad ramec nezbytnych.

Reakce obchodu Eshop Blanco

Povím i co nevím :-D. Za recenzi děkujeme, TRENDO.

• Rychlé a spolehlivé jednání.
    • O žádné nevím.

Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za ocenění naší spolehlivosti. Na seriózním jednání se zákazníkem si zakládáme. Ať už řešíte přednákupní konzultaci nebo problém s dodávkou, na nás se můžete spolehnout. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlost dodání - objednávka byla dodána v pořádku za méně jak 48h
    • Přehledné stránky a jednoduché objednání vyříznutí otvoru pro baterii ve dřezu (kromě toho služba byla v ceně dřezu)

Reakce obchodu Eshop Blanco

K naší logistice toho píšeme dost. Ale nenakoupili by jste, kdyby to celé perfektně nepřipravilo naše IT oddělení. Maká sice denně od 11:30 do 13:30 s hodinovou pauzou na oběd, ale to nevadí. Výsledek je určující. Dane, díky. Za TRENDO, Pavel Heřman