• velmi rychlé doručení
    • dobré ceny

Reakce obchodu Eshop Blanco

Co k té rychlosti pořád psát?! Je to zkrátka tak a vy to prostě musíte zkusit. Navíc, skvělé produkty BLANCO chcete mít doma :-). Za tým TRENDO, v pracovní době stále k dispozici, Pavel Heřman j.

Nákup a komunikace bez problémů, splněn požadovaný termín dodání.

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za pochvalu. Plnění termínů u skladových položek není problém. Žluté u nás poptávejte, předejdeme tak případným nepříjemnostem s termínem dodání. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Původně za pro nás "nevhodnou" baterii rychle vrátili peníze
    • Zboží skladem
    • Nová baterie je designově ještě lepší než původní
    • Rychlost doručení

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za pochvalu :-). Výměna zboží nebo odstoupení od kupní smlouvy je u nás součástí férového jednání. Při odstoupení od kupní smlouvy do 30-ti dní od převzetí použijte pro vrácení zboží na naši adresu libovolnou spedici a přiložte k němu vyplněný formulář „Odstoupení od kupní smlouvy“, který naleznete na konci obchodních podmínek: https://www.trendo.cz/content/3-obchodni-podminky

• U zakoupených produktů nulová účinnost!!!

Reakce obchodu Eshop Blanco

Čistící prostředky Blanco patří k tomu nejlepšímu, co prodáváme. Zákazník bohužel využil specializovaný e-shop BLANCO na nákup produktů jiných výrobců a dopředu nekonzultoval použití. Tuto konzutaci vždy před nákupem doporučujeme. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Výborný výrobek,expres doručení

Všem doporučuji tuto firmu

Děkujeme za doporučení :-). Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlé prověření zboží o dostupnosti telefonicky

Reakce obchodu Eshop Blanco

U zboží, které je v zelené dostupnosti je ověření a dodání snadné a rychlé. Žluté položky raději poptávejte, abychom předešli potížím s termínem dodání. Za tým TRENDO, Jára Bulgur.

• Rychle vyrizenu objednavky

Děkujeme za pochvalu :-) Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Eshop Blanco

Při sdělování dostupnosti si pomáháme barvami. Zelená je u nás skladem, žlutá u dodavatele nebo ve výrobě. Ty zelené u Vás mohou být již následující pracovní den, žluté raději poptávejte. Za TRENDO, Pavel Heřman

Super služby, rychlé dodání.

Reakce obchodu Eshop Blanco

Služby poskytujeme perfektní. Dobře komunikujeme a skladové (zelené) položky expedujeme "obratem". To se musí vyzkoušet, protože tomu málokdo věří :-). Za recenzi děkujeme. Za TRENDO, Pavel Heřman

• rada i po telefonu

Reakce obchodu Eshop Blanco

Spousty informací k nákupu u nás najdete v e-shopové poradně. Poradíme také na prodejně v Pardubicích, poradíme e-mailem, poradíme telefonicky. Neváhejte nás kontaktovat. Za TRENDO, Pavel Heřman

• rychle

Děkujeme za pochvalu :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

• Ok komunikace

Reakce obchodu Eshop Blanco

Za pochvalu a plnou recenzi děkujeme. Víme, že KOMUNIKACE je pro Vás důležitá. Někdy jde jak po másle, někdy trošku drhne, ale vždy se dohodneme :-D. Za TRENDO, Pavel Heřman.

• Rychlý a spolehlivý

Reakce obchodu Eshop Blanco

Rychlost a spolehlivost je něco, co se cení. My to poskytujeme, vy nás za to chválíte a my vám za to děkujeme. Za TRENDO, Pavel Heřman

vše proběhlo podle mých představ

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za pochvalu. Kdy jindy se hodí spolehlivý dodavatel, než před koncem roku :-). Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Rychlé dodání, včetně okamžité odpovědi ohledně výroby otvorů do dřezu a možnosti vložení dávkovače saponátu. Doporučuji.

Reakce obchodu Eshop Blanco

Dotazy na otvory patří k nejčastějším. V naší "Poradně" najdete problematiku otvorů podrobně popsanou. Pro objednání otvoru najdete v pokladně aplikaci. Pokud si nebudete jistí, volejte předem. Za TRENDO, Pavel Heřman

nakupovala jsem zde poprvé - autorizovaná prodejna, dobrý výběr zboží, rozumné ceny, rychlost dodání, dřezová baterie přišla v pořádku a funguje bezchybně

Reakce obchodu Eshop Blanco

U zboží BLANCO je velmi důležité sledovat jeho dostupnost. Zelené, tedy skladové položky jedou obratem k vám, zatímco ty žluté je vždy dobré poptat předem. Obecně platí 3-4 týdny od objednání u položek "Na dotaz", ale termíny dodání není možné nijak garantovat. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Velmi rychlé dodání.

Děkujeme za kladný vzkaz našemu snažení. Za TRENDO, Pavel Heřman

rychlost

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za doporučení našeho e-shopu. Vaše spokojenost nás těší. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Široký sortiment, rychlé doručení v dohodnutém termínu. Na poslední chvíli jsme měnili doručovací adresu, obchod byl v tom velmi vstřícný.
    • N/A

Reakce obchodu Eshop Blanco

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Za TRENDO, Pavel Heřman

Dřez mi bohužel nevyhovovval. Vrácení zboží bylo trochu komplikované. Kromě pošty, nikdo nebere velké balíky a obchod nenabízí odvoz zpět. Vrácení pěněz už proběhlo bez problémů.

Děkujeme za čas, který jste věnoval kladnému hodnocení. Za TRENDO, Pavel Heřman