• pro mne je to široká nabídka a rychlost dodání
    • nevím, nemám tolik zkušeností s nakupováním přes internet

doporučuji ostatním, jsem spokojena se solidním jednáním v tomto obchodě

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení, vážíme si Vaší přízně a jsme moc rádi za každého spokojeného zákazníka! Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby. Děkujeme za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat. :)

Váš ESAM internetový obchod

Vše proběhlo v pořádku, zboží mi bylo doručeno na nejbližší prodejnu.

• nevím
    • naprosto nedostačující komunikace. V emailu s potvrzením přijetí objednávky píšou, že budou dále informovat o datumu dodání, pokud se neozvou do 24 hodin, pak ať se jim napíše na email a že odpoví. Toto jim vůbec nefunguje. Když jsem po 2 dnech volal na kontakt uvedený jako kontakt na e-shop, abych zjistil, kdy zboží očekávat, bylo mi nějakou paní sděleno, že daný kontakt není na e-shop. Jiný kontakt mi nedali. O zboží nic neví. Nikomu nepředali, že jsem jim volal. Najednou po dalších cca 2 dnech zboží bylo doručeno.

Vzhledem k velmi špatné komunikaci a informacím nedoporučuji.

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení. Je nám líto, že máte špatnou zkušenost s našimi službami, ale věřte, že na nápravě tohoto problému jsme zapracovali. Bohužel z technických důvodů jsme měli problém s komunikačními prostředky, ale jedná se o ojedinělou záležitost. Svým zákazníkům (Jak se můžete přesvědčit v ostatních hodnoceních) pravidelně sdělujeme podrobnosti o objednávce. Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby. Děkujeme za objednávku a opravdu se omlouváme za komplikace.

Váš ESAM internetový obchod

Zboží uváděli skladem. Po objednani uběhly 3 dny a pak napsali email ze zbozi už nemají a mít nebudou. V této reakční době je takovéto jednání eshopu neomluvitelne, mohl jsem už mít zboží odjinud.

Váš ESAM internetový obchod

• Rychlost, široká nabídka.

Doporučuji.

Váš ESAM internetový obchod

Zboží, které jsem sháněla, měl k dispozici právě tento obchod a za slušnou cenu. I pro první nákup jsem zvolila platbu předem přes účet a vše proběhlo v pořádku, takže ano, doporučuji.

• Přístup k zákazníkovi
    • Nezjistil jsem

Pro velký zájem nebylo zboží dostupné, o čemž jsem byl obratem informován. Po naskladnění bylo ihned doručeno.

Váš ESAM internetový obchod

• S manželkou jsme chtěli zelený altán,který v běžném obchodě nebyl k sehnání.
    • žádné.

Doporučil bych ostatním.

• eshop
    • kamenna prodejna
    • moznost platby kartou

OK

Váš ESAM internetový obchod

• peclivost, pece o zakaznika, ceny

velmi prijemny obchod...

Váš ESAM internetový obchod

• Dobrý ceny a výběr zboží.

Váš ESAM internetový obchod

Byla jsem spokojená s výrobkem, komunikací i dodáním zboží.

Váš ESAM internetový obchod

Jsem maximálně spokojen,všechno perfektní.

Váš ESAM internetový obchod

Vřele doporučuji. Komunikace s obchodem byla
    excelentní - vše mi bylo dopodrobna vysvětle-
    no e-mailem. Zboží dorazilo velmi pečlivě za-
    balené Obchod dodává běžně do dvou dnů.

• Nemá nabízené zboží.

Vážený zákazníku

Velmi děkujeme za hodnocení. Je nám líto, že máte špatnou zkušenost s našimi službami, ale věřte, že na nápravě tohoto problému usilovně pracujeme. Snažíme se vždy podat co nejlepší výkon a stále zkvalitňovat naše služby. Děkujeme za objednávku a těšíme se na Váš případný návrat. :)

• Rychlost.
    • Spolehlivost

• DRUHÝ DEN DODÁNÍ PŘI PLATBĚ PŘEVODEM

DOPORUČUJI

Váš ESAM internetový obchod

Velmi dobrá komunikace s prodejcem, určitě doporučuji.

• dostupnost
    • malý výběr zboží

když není nic jiného dostupné tak se dá v něm něco nakoupit