• Platba předem

Nelíbí se mi, že při objednávce chtějí zaplatit zboží celou platbou.
    Čekáme už 5 týdnů

• Paní komunikuje, jinak vše vyšlo, zboží kvalitní, přišlo i dřív. Zásilka byla velmi dobře zabalena a chráněná proti poškození.
    • Bohužel platba dopředu.

• Vše jak má být.

• Osobní a individuální přístup

• vstřícná domluva
    • pěkné zboží
    • rychlá dodávka

Skvělý obchod se skvělým jednáním a super zbožím

• Delší doba dodání, ale informuji to přímo při objednávce takže s tím člověk počítá

• Odborný zaměstnanci
    • Možnost vyzvednout v obchodě

Obchod můžu jen doporučit a hlavně bych chtěl pochválit slečnu u podpory prodeje, Beránkovu, která umí skvěle poradit a vysvětlit rozdíly mezi různými produkty.
    Také bych chtěl pochválit rychlost přípravy pro vyzvednutí.

• Výhodou a současně předností tohoto obchodu je nadstandardní komunikace a rychlost řešení a dodání objednávky. Jsem nesmírně spokojená a mohu jen a jen DOPORUČIT.

Pokud chcete objednat a koupit rychle kvalitní výrobek, mohu tento obchod s čistým svědomím doporučit. Komunikace s paní Berankoviu a bleskové dodání krásných bílých kozenkovych shrnovacích dveří, byla TOP
    MOC DĚKUJI A VELMI RÁDA DOPORUCUJI

• Skvělá komunikace, milý přístup k zákazníkovi, levnější oproti konkurenci,vše podle představ.

Nevím o ní,

• Výborná komunikace.

Objednala jsem dveře v antracitu, přišlo cosi jako variace na dřevo. Už nikdy. Na sítích upozorním na problémy. Zboží jsem vybalila až po nějaké době, nenapadlo by mne, že mi někdo pošle úplně něco jiného, než jsem objednala. Velká nespokojenost!

Vážená paní Kopicová,
    bohužel, opravdu se vyjímečně stane, že se ve výrobě pošle špatné zboží, než které zákazník objedná. Také se nám to stalo poprvé za dva roky spolupráce s výrobcem FM Türen a to ve vašem případě. Jelikož jste nás ale od doručení, které proběhlo v pátém kalendářním týdnu, což je více než 3 měsíce nekontaktovala, že by vám přišlo něco jiného, neměli jsme možnost Vám zboží vyměnit, nebo jakkoliv jinak tento problém řešit.

Rád bych Vám na závěr chtěl velice poděkovat za vaši zpětnou vazbu, ačkoliv ne zrovna přívětivou a milou. Předpokládám, že jste recenzi napsala především proto, jelikož jsme včasně nestihli reagovat na Váš včerejší email. A to z toho důvodu, že v neděli nepracujeme. Dnes ráno s Vámi kolegyně již kontakt navázala a požádala Vás o fotografie dveří včetně štítků. Věřím, že pokud skutečně nastalo nějaké nedopatření vyřešíme ho k vaší spokojenosti.

Za tým erpi,
    Petr

• vše špatně...

Neschopná firma.....

Reakce obchodu www.erpi.cz

Omlouváme se, chyba byla částečně na naší straně. Objednal jste zboží na dobírku, ale bohužel zrovna tento typ dveří na dobírku nezasíláme z logistických důvodů. Jelikož nám webové stránky spravuje externí firma, opravy neprobíhají tak rychle, a proto se občas stane nějaké nedopatření jako u Vás a to také především proto, protože je na stránkách několik milionů kombinací pro nákup zboží. Navíc ještě v dobu vaší objednávky byla kolegyně z vážných zdravotních důvodů mimo, takže se zpracovávání Vaší objednávky protáhlo. Avšak osobně jsme Vás kontaktovali po telefonu a sdělili tyto podrobnosti, které Vám zprvu nevadily, až když jsme následně zjistili, že zboží nelze zaslat na dobírku a opětovně Vás kontaktovali. Navíc i v textu u produktu je napsáno a zdůrazněno, že lze zboží zakoupit pouze na dobírku.

Je naší povinností mít stránky nastavené správně a tak vaši recenzi rozumím, také Vám za ni chci poděkovat, jelikož je to důležitá zpětná vazba, která nám pomůže vylepšit obchod, aby už k takovýmto věcem nedocházelo. Mrzí mě ale vaše konečná zkušenost s naším obchodem. Pokud byste nám zkusil dát ještě někdy šanci, ozvěte se nám a my pro Vás vymyslíme něco speciálního.

Za tým erpi,
    Petr

• Rychlý přístup personálu, vstřícnost, dodání rychlé. Zboží přišlo v pořádku dobře zabalené.

• Po 60 dnech po zaplacení objednávka nejen že nedorazila, ale nedostáváme ani žádné zprávy o jejím stavu.

• Vše jak má být.

Nejsem moc ukecaný, ale vše je O. K.

Reakce obchodu www.erpi.cz

Moc děkujeme za vaše hodnocení a čas, který jste mu věnoval.

• Poradili mi s vyberem zbozi . Jsem velmi spokojena,

Reakce obchodu www.erpi.cz

Děkujeme za Vaši recenzi.
    Kolektiv ERPI

Bezproblémové vyřízení mé objednávky , naprosto profesionální,není co vytknout!!!!

Reakce obchodu www.erpi.cz

Těší nás Vaše pozitivní hodnocení. Děkujeme za Váš čas, který jste mu věnoval/a .

• rychlé dodání,dobře zabaleno

Reakce obchodu www.erpi.cz

Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen/a. Děkujeme za hodnocení.

• Spolehlivost
  • výběr velký klidný z domova

Reakce obchodu www.erpi.cz

Děkujeme za pozitivní hodnocení.
    Kolektiv ERPI.