Objednala jsem dveře v antracitu, přišlo cosi jako variace na dřevo. Už nikdy. Na sítích upozorním na problémy. Zboží jsem vybalila až po nějaké době, nenapadlo by mne, že mi někdo pošle úplně něco jiného, než jsem objednala. Velká nespokojenost!

Vážená paní Kopicová,
    bohužel, opravdu se vyjímečně stane, že se ve výrobě pošle špatné zboží, než které zákazník objedná. Také se nám to stalo poprvé za dva roky spolupráce s výrobcem FM Türen a to ve vašem případě. Jelikož jste nás ale od doručení, které proběhlo v pátém kalendářním týdnu, což je více než 3 měsíce nekontaktovala, že by vám přišlo něco jiného, neměli jsme možnost Vám zboží vyměnit, nebo jakkoliv jinak tento problém řešit.

Rád bych Vám na závěr chtěl velice poděkovat za vaši zpětnou vazbu, ačkoliv ne zrovna přívětivou a milou. Předpokládám, že jste recenzi napsala především proto, jelikož jsme včasně nestihli reagovat na Váš včerejší email. A to z toho důvodu, že v neděli nepracujeme. Dnes ráno s Vámi kolegyně již kontakt navázala a požádala Vás o fotografie dveří včetně štítků. Věřím, že pokud skutečně nastalo nějaké nedopatření vyřešíme ho k vaší spokojenosti.

Za tým erpi,
    Petr

• vše špatně...

Neschopná firma.....

Reakce obchodu www.erpi.cz

Omlouváme se, chyba byla částečně na naší straně. Objednal jste zboží na dobírku, ale bohužel zrovna tento typ dveří na dobírku nezasíláme z logistických důvodů. Jelikož nám webové stránky spravuje externí firma, opravy neprobíhají tak rychle, a proto se občas stane nějaké nedopatření jako u Vás a to také především proto, protože je na stránkách několik milionů kombinací pro nákup zboží. Navíc ještě v dobu vaší objednávky byla kolegyně z vážných zdravotních důvodů mimo, takže se zpracovávání Vaší objednávky protáhlo. Avšak osobně jsme Vás kontaktovali po telefonu a sdělili tyto podrobnosti, které Vám zprvu nevadily, až když jsme následně zjistili, že zboží nelze zaslat na dobírku a opětovně Vás kontaktovali. Navíc i v textu u produktu je napsáno a zdůrazněno, že lze zboží zakoupit pouze na dobírku.

Je naší povinností mít stránky nastavené správně a tak vaši recenzi rozumím, také Vám za ni chci poděkovat, jelikož je to důležitá zpětná vazba, která nám pomůže vylepšit obchod, aby už k takovýmto věcem nedocházelo. Mrzí mě ale vaše konečná zkušenost s naším obchodem. Pokud byste nám zkusil dát ještě někdy šanci, ozvěte se nám a my pro Vás vymyslíme něco speciálního.

Za tým erpi,
    Petr

• Po 60 dnech po zaplacení objednávka nejen že nedorazila, ale nedostáváme ani žádné zprávy o jejím stavu.

• Zboží mi bylo doručeno poškozené

Reakce obchodu www.erpi.cz

děkujeme za hodnocení, i když nás příliš netěší. Bohužel se stala věc, kterou naše společnost nedokáže ovlivnit. Od okamžiku, kdy pro zákazníka naložíme objednané zboží přepravci, ztrácíme balík pro Vás " z dohledu" a velice nás mrzí, že při přepravě došlo k poškození zboží. Budeme s přepravcem řešit i přesto , že z Vaší strany se k nám informace o poškozeném doručeném zboží nedostala. Pokud dorazí zboží zákazníkovi poškozené, vždy nás o této skutečnosti informuje a společně řešíme. Proto nás hodnocení mrzí a věříme, že nám zachováte přízeň.
    Kolektiv ERPI

čekám týden na dveře ktéré měly dodávku 2-3 pracovní dny. nedoporučuji pro řemeslníky tlačíící čas. doporučuji web opravit a aktualizovat informace tak aby odpovídaly více realitě. děkuji

Dobrý den pane Bláha,

velmi nás mrzí problémy, které Vám pozdním dodáním vznikly.
    Bohužel i přesto, že nám dodavatel ještě v den objednání Vašeho zboží potvrdil odeslání na Vaši adesu, zboží neodeslal. Naše společnost byla na naštěstí týden uzavřena, a tak jsme nezachytili chybu v expedici dodavatele. Vše jsme ihned po zjištění problémy napravili.
    Standardně stavební pouzdra opravdu dodáváme okamžitě.

Vladimír Váca
    R.P.I. REAL spol s r.o.
    jednatel společnosti

• Nabízí shrnovací koženkové dveře, které v nabídce jiných obchodů chybí.
    • Neznámé dodací lhůty, obchod v této otázce komunikuje jen na výzvu.
    • Vyžaduje platbu předem.
    • Nejisté dodání.

Nejsem si vůbec jist, zda před časem zaplacené zboží obdržím.

Reakce obchodu www.erpi.cz

Dobrý den, velice se omlouváme, za prodlení s objednávkou, které bylo způsobenou souhrou neštastných okolností s COVID onemocněním naší kolegyně. Každopádně dnes Vám zboží již odešlo a doufáme, že zítra ho již budete mít doma. Co se týče platby předem, již byla provedena oprava na webu a zboží samozřejmě lze objednat na dobírku. Za standardních podmínek zboží odchází takřka okamžitě.
    Vladimír Váca
    R.P.I. REAL spol s r.o.