• Sortiment, rychlost, slušná cena

• Kvalita
    • Spolehlivost

Tým Ergo-product.cz

• Průběžné info o stavu objednávky.

• Rychlost dodání.
    • Nevím

za vaše hodnocení velice děkujeme.
    O víkendu se zásilky nedoručují, - 2 dny.

Tým Ergo-product.cz

Rychlé vyřízení a doručení.

za vaše hodnocení velice děkujeme.
    O víkendu není možné zboží doručit.

• Rychle doručeni
    • Nejlepší vertikalní myš

Myš měla výrobní vadu. Reklamace výměnou do 24 hodin. Od objednání po doručení druhé myši neuplynulo Ani 72 hodin. Bez jakéhokoliv připojištění. Bezkonkurenční

• přehledný web
    • zajímavé, praktické zboží
    • výborná komunikace
    • rychlé odeslání výrobku

• Vše proběhlo OK

rychlé dodání, vše OK

• Kvalitní sortiment.

Tým Ergo-product.cz

• Perfektní sortiment, na českém trhu unikátní.
    • Např. klávesnice, které jiní čeští prodejci nenabízejí.
    • Ten sortiment je ráj pro každého milovníka ergonomie, který chce pracovat efektivně, beze stresu, a neničit si zdraví.
    • Bleskové dodání zásilky.
    • Strašně naprogramovaný e-shop.
    • Programátor se utrhl ze řetězu, a předváděl se, co všechno umí naprogramovat (a zkomplikovat tím život uživateli),
    • aniž by se zamyslel, jestli je to přínos, anebo kontraproduktivní vada.
    • Na každém kroku vás e-shop peskuje, že musíte vyplnit tohle a nesmíte vyplnit tamto.
    • Proč u nákupu za malou částku vyžaduje ulici ve fakturační adrese, když si balík stejně pošlu do parcelshopu (navíc v jiném městě)?
    • Co je komu po tom, kde mám trvalé bydliště s přesností na barák?
    • Pro fakturaci do účetnictví mi stačí město; a balíček chci do jiného města, navíc do parcelshopu.
    • Já prostě chci balíček do parcelshopu nebo na adresu, kterou si zadám;
    • a chci fakturu s údaji, které si zadám.
    • Při nákupu za malou částku na faktuře adresu bydliště/sídla zákazníka není potřeba.
    • Vrcholem je, že v poli firma v doručovací (!!!) adrese je vyžadováno zadání přesného názvu firmy z rejstříku firem!
    • To se programátor asi zbláznil.
    • V doručovací (!) adrese!
    • Když tam někdo bude chtít napsat jiný relevatntní údaj, podle něhož ho dopravce najde, nebo něco, co potřebuje mít na faktuře (byť v doručovací adrese), tak ho s tím e-shop vyhodí.
    • Vždyť spousta provozoven má nějaký obchodní název, podle kterého se dají najít, a jak se oficiálně jmenuje ta společnost, která to provozuje (a která sídlí úplně jinde), to často neví ani většina zákazníků.
    • Normální e-shop umožní vyplnit do fakturačních údajů to, co zákazník uzná za vhodné, aby mu doklad seděl v účetnictví,
    • a do doručovacích údajů to, co zákazník uzná za vhodné, aby mu balíček úspěšně dorazil.
    • Zákazník ví, co tam potřebuje; ne programátor e-shopu.
    • E-shop hyper přecpaný nesmyslnými kontrolami, požadavky a omezeními,
    • a přitom ani neumožňuje zadat extra jméno asi do fakturační adresy (nebo do doručovací; jedné z nich; už nevím jistě).
    • Když vyplníte základní údaje a základní adresu (a že to v tomto e-shopu je boj!), a pak kliknete na přidat další adresu (asi doručovací, teď už nevím jistě, prostě nějaká další),
    • tak o tu první, pracně zadanou, přijdete, protože odkaz na tu druhou jste dostali před uložením té první!
    • K tomu je tam zběsilý javascript, s tím se programátor rozhodl ten e-shop zabít úplně:
    • 1)
    • Je tam úmyslná ochrana proti kopírování textu, takže si nemůžete třeba do účetnictví nebo kamkoliv jinam vykopírovat, co jste si koupili, nemůžete si odtamtud vykopírovat název, parametry, specifikaci; ale ani souhrn objednávky (položky a součet).
    • Tam si viditelně programátor extra úmyslě dal práci s tím, aby ten e-shop pracně zhoršil oproti stavu, kdy by toto omezení nepřidával.
    • 2)
    • Nikde v celém e-shopu nefunguje otevírání odkazů do nových panelů (kliknutí scrollítkem), což je obzvlášť u e-shopu zásadní vada.
    • Pro prodejce i pro zákazníka.
    • Lost - lost situace.
    • Prostě si ty zajímavé produkty chci při procházení a předvytipování pozotvírat do nových tabů (panelů) a v klidu projít a vybrat.
    • Ne, tady to nejde. Protože do toho programátor vrtal. Protože neumí správně používat javascript. Tak ho tam vůbec neměl dávat, bez něho by to v pohodě fungovalo.
    • A pokud to budete chtít neergonomicky obejít pomocí pravého tlačítka a kontextového menu,
    • že odkaz do nového panelu pošlete tamtudy, tak to také nejde,
    • protože ten sabotér, co se rozhodl z pozice programátora ten e-shop pohřbít,
    • pro jistotu zakázal i zobrazení kontextového menu pravým tlačítkem.
    • (Asi to jde via Ctrl, ale kdo tomu dá ten třetí pokus, když dva jiné postupy selhaly a když je vidět, že to všechno je cílený zlý úmysl programátora a ne nějaký bug.)
    • Hrůza, tragédie, nervy, stres, boj o dokončení objednávky.
    • Je to stejná situace, jako když se manažer / markeťák nepolíbený informatikou dozví, že existuje powerpoint, a pak použije všechny efekty, které najde, aby se pochlubil, že to umí,
    • takže mu pak v prezentaci všechno bliká, jezdí, létá, pohybuje se... a nedá se na to koukat a je to kontraproduktivní.
    • Tak úplně stejně se tady zbláznil programátor. Předvádí se, jaké všechny komplikace umí přidat, a velice úspěšně tím zákazníka stresuje, aby nedej bože nemohl normálně v klidu nakoupit.
    • Pořád nějaké peskování, sem napiš tohle, tam nepiš tamto, tohle chceme, tamto nechceme, my víme líp než ty, kam to chceš poslat a kam si to chceš zaúčtovat.
    • A zapomeň na to, že by sis produkt otevřel do druhého panelu nebo že by sis do kalendáře nebo účetnictví vykopíroval textové informace o tom, co sis koupil.
    • Běs a děs.
    • Je to velká škoda, v kontextu oboru toho e-shopu.
    • Ten e-shop, jako ta webová aplikace, je přesný opak ergonomie.
    • Je to zdržování, zabiják času a generátor stresu.
    • Přesně pro cílovku ergonomických produktů je to maximální možné peklo.
    • A je to škoda i pro e-shop, protože dokončit v něm objednávku chce obrovské úsilí, odhodlání a trpělivost.
    • Je mi líto zákazníků i e-shopu za všechny ty nedokončené objednávky, kdy někdo ze zoufalství stiskl Ctrl+W, protože na to prostě neměl nervy.
    • Přitom sortiment v tom e-shopu je perfektní, skvělý a unikátní a přeji si, aby takový e-shop dlouhodobě fungoval, aby tu s námi a pro nás byl.
    • I když jsem zrovna tento produkt mohl koupit i jinde, tak chci, aby tento e-shop měl kšeft, aby tady byl kvůli těm dalším produktům (klávesnicím), které jinde koupit nejdou.
    • To pro mne byl důvod, proč jsem zatnul zuby a objednávku ve stresu dokončil, jejich programátorovi navzdory.
    • Chtělo by se mi říct, že toho programátora tam asi nastrčila konkurence, aby tomu e-shopu zkazil kšeft,
    • ale ta nabídka v tom e-shopu je bezkonkurenční.
    • Tak teď jen vyhodit programátora a následně 15 % jeho kódu, a e-shop rozkvete.
    • A tu vyhozenou část kódu ničím nenahrazovat. Prostě lidi nechat zadat, co potřebují, a nepeskovat je shodou s nějakým registrem.
    • Nechat je otevřít druhý produkt do druhého panelu, atd.

Unikátní sortiment, kvůli kterému se vyplatí zatnout zuby, vyzvat ten e-shop (tu webovou aplikaci) na souboj a i přes e-shopem aktivně kladený odpor dokončit objednávku.

Ale kdyby z e-shopu zmizelo všechno to peskování "tohle sem nepište" a "tamto tam nepište", "tady si vyberte hodnotu z databáze" a "tohle povinně vyplňte, i když pro to neexistuje věcný ani právní důvod";
    a kdyby zmizelo JS omezení na normální uživatelské akce (otevřít do novéhp panelu; okopírovat text),
    tak by se tam nakupovalo mnohem lépe a radostněji.

Kdo nad tím webem zvítězí a prokouše se k dokončení objednávky,
    je odměněn okamžitým dodáním zboží - zásilka je v parcelshopu dřív, než by řekl "myš".

Tým Ergo-product.cz

• Velmi rychle dodané zboží.
    • Spokojenost.

Tým Ergo-product.cz

• rychlé doručení (zboží mi přišlo hned druhý den)
    • dobré ceny
    • zajímavý sortiment

Reakce obchodu ErgoProduct

děkujeme za hodnocení obchodu.
    Přeji vám pohodový den.
    Tým Ergo-product.cz

• Nesmírně ohotní, dostala jsem dárek na víc, zboží skvělé, krásné, rychlé jednání.

Nesmírně ohotní, dostala jsem dárek na víc, zboží skvělé, krásné, rychlé jednání. Pán mi sám zavolal ohledně mého požadavku na zboží a ochotně mi poradil .

Vážený zákazníku.
    děkujeme za vaše hodnocení.
    Dárek byl za poslední rozbalený kus.

• rychlost vyřízení objednávky

velice děkujeme.
    Přeji vám pohodový den.
    Tým Ergo-product.cz

• Rychlé dodání, spolehlivost, zajímavá nabídka zboží.

U této firmy nakupuji opakovaně a budu i nadále.

Reakce obchodu ErgoProduct

děkujeme za hodnocení našeho obchodu.
    Tým Ergo-product.cz

• Obchod velice rychle reagoval na moji objednávku v neděli jsem objednal a v úterý jsem měl objednané zboží doma a na stole. Jednalo se o ergonomickou bezdrátovou myš pro leváka. Nejen tento obchod, že doporučuji, ale doporučuji každému si takový výrobek nejen objednat, ale také používat a zvláště těm, kteří každý den pracují na počítači. Tento výrobek mi přinesl okamžitou úlevu.
    • Snad jen návod by mohl být psán větším písmem, ať snadněji čitelný.

Obchod skvělý budu doporučovat, výrobek na jedničku a věřte, že vím o čem mluvím.

Reakce obchodu ErgoProduct

velice děkujeme za vaše hodnocení.

• Velmi rychlá expedice zboží
    • Důkladně zabaleno

Vyřízení objednávky do 30 minut. Expedice týž den, doručeno hned následující den. Není co vytknout.

Dobrý den, pane,
    Tým Ergo-product.cz

• The tracking of the shipment was very good, I had full information about the delivery at all times.

Good day,
    Thank you for your rating.
    Best regards,
    Ergo-product.cz