Přihlásit se a přidat příspěvek
 • 100% spokojenost. Zboží došlo v pořádku druhý den po objednání. Rychlá reakce na dotazy.

 • Objednal som ergonomicku myšku a dodanie bolo na Slovensko za cca 3 dni. Nesedela mi žiaľ veľkosť, tak som sa rozhodol produkt vrátiť. O zaregistrovani môjho vrátenia mi prišlo potvrdenie už o pár minút. Tak isto potvrdenie dorucenie balíka spať na firmu predajcu a peniaze naspäť na účet… všetko prebehlo absolútne v poriadku, bleskovo a bez akéhokoľvek problému.

  Dakujem :)

 • Nezvolil jsem možnost ohodnocení obchodu na Heurece a nejde mi přidat recenze, tak to napíšu alespoň zde. Má zkušenost byla opravdu skvělá. Objednal jsem pedál FP30A, v jehož popisku bylo uvedeno: "možnost objednání modelu FP30AJ s přídavným konektorem pro připojení 4. samostatného pedálu (není součástí balení, musí se zakoupit)", což jsem uvedl do poznámky a k němu jsem přidal pedál https://www.ergo-product.cz/kinesis-pedal-pro-savant-elite2-a-jsb--fs007mp-/ (FS007MP).

  Naneštěstí má poznámka byla přehlédnuta (objednával jsem před vánoci, takže chápu shon, který musel každý eshop zažívat), což ale vůbec nevadí, protože když jsem se na majitele obrátil s tímto problémem, vše bylo promptně a bez okolků vyřešeno. Opravdu jsem takový přístup nečekal, v dnešní době je super, když má obchod pro-zákaznický přístup a určitě se sem rád vrátím nakoupit další věci na ergonomii!

  • Dobrý den,
   velice děkujeme za hodnocení našeho obchodu.
   Přeji vám pohodové dny.
   S pozdravem Jiří Skala
   http://www.ergo-product.cz