• Prodáváte zmetky

Reakce obchodu ErgoProduct

zákazník nás nijak nekontaktoval, a ani zboží v zákonné lhůtě nevrátil, asi si neuvědomil, že daná myš nemá tlačítka, která jsou nahrazena pohybem paže vpravo, nebo vlevo.
    Zákazník zboží obdržel: 24.6. a dnes je 25.7.
    Tým Ergo-product.cz

• Zboží jsem reklamovala, protože boční tlačítko myši za 1200 po pár dnech začalo zapadávat, až zapadlo nadobro. Obchod mi reklamaci neuznal - nejdřív v korespondenci uvedli, že tlačítlo bylo "zapatlané" (všimla jsem si v dalších negativních recenzích, že tímto argumetnem se snaží hodit chybu i na jiné uživatle...). Následně mi napsali, že součástka pod tlačítkem byla zlomená a že na mechanické poškození se reklamace nevztahuje. Na co tedy? Pak by měli k prodávanému zboží uvádět, že funkčnost zaručují pouze pokud zboží nerozbalíte a vystavíte si je v sekretáři.

Tady už nenakoupím nikdy nic.

Reakce obchodu ErgoProduct

Dobrý den, obdrželi jsme danou myš od zákazníka, která byla upatlaná, mastná, jako od nějakého krému nejspíše. Při samotném pohledu na myš, bylo patrné, že spodní tlačítka nejsou v ose, a pravé tlačítko vykazovalo zamáčknutí, propadnutí. Při demontáži spodní tlačítka vypadli z myši a také ulomené plastové části. Při podrobném prozkoumání bylo zjištěno, že na dané tlačítko byl vyvinut takový tlak, že prasklo uložení ,,brýle" zmíněných dvou tlačítek, které nemohli takovýto tlak vydržet. Navíc byly na základní desce nalomené a ohnuté senzory a prohnutá samotná deska. Proto u takto poškozené myši nemohla být reklamace uznána. Na veškeré zákroky byla pořízena detailní fotodokumentace o pravdivosti našeho rozhodnutí.
    Tým Ergo-product.cz

• Matoucí popis zboží

Popis produktu na webu
    Výhody produktu:
    volně přepíná mezi Bluetooth + až dvěma bezdrátovými zařízeními

"Volně přepíná" znamená, že přepíná mezi Bluetooth a WiFi pomocí mechanického přepínače na spodní straně myši.

Bluetooth + až dvěma bezdrátovými zařízeními -> znamená to Bluetooth + jedno WiFi zařízení.

Manuál k myši není v českém jazyce.

Reakce obchodu ErgoProduct

bohužel matoucí text nám takto dodal výrobce, omlouváme se, ale český návod je vždy v zásilce přiložen.
    Děkujeme za hodnocení našeho obchodu.
    Přeji vám pohodový den.
    S pozdravem Jiří Skala

• pan Skala není proklientsky orientovaný – položil mi telefon při vyřizování reklamace
    • uvádí, že výrobce zboží je LG... Nikde na balení to uvedeno není, jsou tam jen "no-name" značky
    • pokud budete chtít náhodou zboží vrátit, pravděpodobně narazíte na problémy. Pan Skala má v sobě nějakou křivdu... "Není prý půjčovna". Chce zboží vrátit se všemi NEPORUŠENÝMI obaly a igeliťáky v kterých je zabaleno. Jinak krátí vrácené peníze.

Reakce obchodu ErgoProduct

pan Jakub Dyntar z Hradce Králové si objednal bezpečnostní filtr a jeho celkové balení obsahuje čtyři části, nazpět jsme obdrželi pouze jednu, která byla navíc ,,upatlaná" a špinavá (byla pořízena fotodokumentace).
    Od distributora a výrobce jsme obdrželi doklad, že se jedná o bezpečnostní filtry LG s certifikací, který můžeme na požádání doložit.
    Distributor, který tuto licenci od LG koupil, neuvádí na obalech původního výrobce.
    V žádném případě nejde pouze o nějaké poškozené igelity, ale o to, aby bylo zboží nazpět zasláno kompletní a čisté, tak jak jsme jej zákazníkovi zaslali. Zboží vrácené v takovémto stavu je již neprodejné.

S pozdravem Jiří Skala

• jeden z mála obchodů, který nabízí vertikální myši pro leváky
    • reklamace nekvalitního výrobku nedopadla, zboží nevyměněno
    • mám podezření, že mají v nabídce nekvalitní čínské myši

Nákup proběhnul v pořádku. Špatná zkušenost s reklamací. Reagovali pomalu na email ohledně reklamace. Zaslané reklamované zboží se mi vrátilo bez upozornění a snahy o komunikaci. Reakce na další email byla nulová. Reklamace se týkala výrobní vady myši, která ji činí nepoužitelnou - zakřivená základna myši pnutím materiálu, nebo špatným výliskem - pro optickou myš smrt. Výrobní vada, reklamace zamítnuta, smůla pro mě. Tuto myš opravdu nedoporučuju, obchod taky.

Reakce obchodu ErgoProduct

při několikadenním testování myši s použitím podložky pod myš nebyla shledána žádná vůle mezi dotykovými body ani žádný jiný problém. Je nutné upozornit, že se jedná o nejlevnější levorukou vertikální bezdrátovou myš. Většina myší se vyrábí v Asii z důvodů nízkých výrobních nákladů, a tudíž i nižší prodejní ceny. Pokud očekáváte vyšší kvalitu, kterou Vám také můžeme samozřejmě nabídnout, musíte si připlatit.
    Děkujeme za hodnocení našeho obchodu.
    Přeji Vám pohodový den.
    S pozdravem Jiří Skala

Zboží z číny, bez návodu v rozumném jazyce. Klávesnice anglická.

Reakce obchodu ErgoProduct

děkuji za vaše hodnocení našeho obchodu.
    Zboží je od originálního výrobce z Koreji, který vyrábí virtuální klávesnice pouze v anglické a německé verzi. Návod k použití jsme zapomněli přiložit, a proto byl zákazníkovi zaslán na uvedený email.
    Omluva je na naší straně.
    S pozdravem Jiří Skala

Zakoupený výrobek (nová vertikální myš) mi přišel v pořádku, ale v krabičce s asijskými popisky, neoriginálně zabalený (ne zcela čistý), bez návodu v českém jazyce (jen v asijském), byl přiložen jen list papíru v češtině s obecným popisem funkcí výrobku, který sloužil k popisu na e-shopu.

Reakce obchodu ErgoProduct

Vážený pane, děkuji za vaše hodnocení.
    Výrobek byl v originálním balení, ( máme na skladě i náhradní kartony ) výrobce občas změní typ a velikost kartonu. Jestliže uvádíte, že daná myš ne zcela čistá, nebyl by problém vám jej vyměnit, popřípadě zaslat foto, ale u tohoto výrobce zatím nebyl nikdy problém. Návod s popisem funkcemi většinou bývá na přiloženém dokladu, technické detaily jsou na kartě výrobku na našem obchodu.
    Přeji pohodový den.
    Jiří Skala
    www.ergo-product.cz

• nevím - asi přehlednost

Reakce obchodu ErgoProduct

děkujeme za detailní hodnocení našeho obchodu.
    Přeji pohodový den.
    Jiří Skala
    www.ergo-product.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.