• nenabízejí k výrobku další nutné segmenty.

Vracel jsem zpět výrobek s tím že je nefunkční, byl mi zaslán zpět abych si dokoupil doporučené doplňky aby byl vyhovující. To mělo být nabízeno při objednávce.

Reakce obchodu ePROTON.cz

mrzí nás vzniklá situace. Na webu však máme informaci,že připojovací sada na plynovou láhev není součástí balení.

Tým eProton

• nevim co mi to posílate žádný takový telefon jsem u vás nekoupil

Reakce obchodu ePROTON.cz

omlouváme se, hodnocení Vám nemělo být zasláno,jelikož objednávka byla zrušena v den objednání.

Tým eProton

• nabízí, co nemůže splnit

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí vzniklá situace a omlouváme se za vzniklé komplikace. Bohužel, u dodavatele došlo k vyprodání zásob. O této skutečnosti jsme Vás informaci jsme Vás informovali hned, po obdržení informace od dodavatele.

• vše

Reakce obchodu ePROTON.cz

100% hodnocení nás vždy velmi potěší. Věříme, že našich služeb využijete opět v budoucnu. Děkujeme.

Tým eProton

• k chybě došlo ve skladu při kompletaci tabule

Byl jsem rád, že mohu objednat u české firmy.Zklamání,zboží došlo nekompletní.

Reakce obchodu ePROTON.cz

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s dodávkou zboží a omlouváme se za vzniklé komplikace. Snažíme se dělat maximum,aby k těmto situacím nedocházelo.

Tým eProton

• - nižší ceny než u jiných e-shopů
    • - dlouhá doba dodání
    • - e-shop vůbec neinformoval o předání zboží dopravci
    • - nepřehledné stránky
    • - hlavně nepřehledný stav objednávek

E-Shop mě vůbec neinformoval o tom, že předali zboží dopravci, přitom mají na stránkách napsáno, že až bude zboží expedované, tak pošlou e-mail, takže jsem vůbec nevěděla, že mi bude zboží doručováno. Zboží mi doručovalo DPD, které mi však také ani nenapsalo zprávu nebo nezavolalo a zavolali až když byli před mým barákem,takže kdybych nebyla zrovna doma, tak mám smůlu a musela bych to pak zase složitě řešit, kdy mi zboží vůbec předají. Nejvíc mě naštvalo, že jsem vůbec nevěděla o tom, že už mi zboží bude doručováno. Navíc jsem si objednala žehlicí prkno, kde bylo napsáno, že zbývá poslední kus na skladě, ale nakonec se zjistilo, že zboží už není skladem, takže jsem musela čekat více jak týden na dodání. Jediné pozitivum vidím v tom, že bylo při porovnání na Heurece tady zboží nejlevnější, a že nakonec opravdu došlo. Celkově nejsem spokojená a příště si za zboží raději připlatím a objednám odjinud.

Reakce obchodu ePROTON.cz

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost a omlouváme se za vzniklé komplikace. Bohužel poslední kus nebyl k dispozici a proto jsme Vám objednali nové prkno od dodavatele,kde naskladnění trvá 7 pracovních dní. Ohledně převzetí zboží do expedice informuje DPD prostřednictvím e-mailu. Standardně kurýři volají hodinu předem,ale bohužel to není jejich povinnost. Samozřejmě jsme předali Váš příspěvek jako podnět ke zkvalitnění našich služeb a uděláme maximum,aby se podobná situace již neopakovala.

Tým eProton

• V nabídce je zboží,které nejste schopni v dnešní době dodat!!!Absurdní. . . !!!

Tento int.obchod již nikdy více.Takto v dnešní době nelze obchodovat!Nabízet něco,co nedodám dělají diletanti!A ještě chcete"hodnocení"obchodu?K smíchu.....

Reakce obchodu ePROTON.cz

velice nás mrzí Vaše negativní hodnocení. U zboží je vždy uvedena dostupnost zboží, po objednání vždy prověříme termín naskladnění u dodavatele. Bohužel nemáme možnost ovlivnit dobu naskladnění. V případě,že nás dodavatel informuje,že již nemůže zajistit,informujeme zákazníka a následně stahujeme zboží z naší nabídky.

Omlouváme se,pokud jsme Vám způsobili komplikace.

• vse

Na hovno

Reakce obchodu ePROTON.cz

mrzí nás Vaše hodnocení. Vámi objednané zboží nebylo při objednání skladem a objednávku jsme na Vaši žádost 11.8.2015 stornovali.

Tým eProton

• Špatná komunikace s telef. centrem
    • Dlouhá dodací lhůta

Zatím nejhorší zkušenost s nakupováním přes internet

Reakce obchodu ePROTON.cz

mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Ve Vaší objednávce jste si špatně zvolil způsob úhrady. Po domluvě s Vámi byl způsob úhrady změněn. U přepravy HDS Komfort,kterou jste si též sám zvolil je doručení v rozmezí 2-5 pracovních dní.Je možné zvolit si i rychlejší způsob přepravy přes TopTrans. Informace o dodacích lhůtách přepravce máme uvedené na našich stránkách.

Tým eProton

• Zboží co mi přišlo -podstavec pod LCD skleněný černý- po rozbalení bylo sklo poškrábané
    Na černém dosti vidět.
    Nevracela jsem platit ještě za poštovné se mi nevyplatí. -
    Je to uprostřed telka šrábanec schovala.
    Ale jinak zklamání podstaves stál i s poštovným 700kč

Reakce obchodu ePROTON.cz

děkujeme za Váš příspěvek. Vzniklá situace nás mrzí a je možné samozřejmě zboží vyměnit nebo nabídnout adekvátní slevu, a to po doložení fotografií.

Na základě našeho telefonického rozhovoru však výměnu nepožadujete.

• komunikace a přehlednost

zjistěte si nejdříve přesnou adresu odběrního místa. Na stránkách se tuto informaci ale nedozvíte.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Váš příspěvek.
    Informace o odběrných místech samozřejmě na našich stránkách uvádíme.

Případně je Vám k dispozici i naše zákaznická linka, a to každý den v čase 8:00 – 20:00.

• Tuna zboží
    • Dobré ceny
    • Prodává šmejdy

Koupil jsem zde digestoř s příslušenstvím hlavně kvůli ceně, ale také kvůli tomu, že se jedná o "velký" obchod.
    První co mne dostalo byla značková (Franke) zpětná klapka, za kterou jsem dal 340.-Kč. Ta byla z výroby naprosto neopracovaná. Okraje (přelisy) plastové mřížky jsem si musel sám ořezat a i potom se klapka neustále zasekávala v otevřené poloze. Naprosto nepoužitelná věc!
    Digestoř Empire PD101050 je sice z nerezu, ale plech je tak tenký, že se ohýbá už při uchopení. Při zapnutí pak hrozně vibruje a hlavně tento digestoř má pouze 100mm výstup, který je na zadní straně navíc z poloviny uškrcen plastem za nimž se nachází světlo. Naprosto odfláknutá konstrukce a jasný příklad toho jak funkčnost ustupuje designu.
    Zboží jsem vrátil.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Váš příspěvek. Je nám líto, že jste s výrobkem nespokojený, jestliže Vám zboží nevyhovuje nebo neodpovídá Vašim představám, je možné jej do 14 dní od zakoupení vrátit. Nedefinovala bych to tím, že prodáváme ,, šmejdy,,když už tedy taková přirovnání, tak výrobce vyrábí ,,šmejdy,,. Pro nás je to samozřejmě příspěvek pro to abychom si udělali obrázek o tomto výrobci a v budoucnu již třeba od tohoto výrobce zboží odebírat nebudeme.
    Děkujeme za pochopení.

• Žádné
    • Kupovali jsme si lodní motor. Po rozbalení jsme zjistili, že je určen pouze pro sladkou vodu. Tak jsme ihned volali do obchodu, zda mají jiný, tedy do slané vody. Dále jsme jsme je upozornili, že takováto podstatná informace by měla být uvedena již na stránkách u zboží. No paní nás odpalkovala ať zboží do 14ti dnů vrátíme, že nemusíme udávat důvod atd. Zboží jsme tedy hned odeslali a podle obchodních podmínek jsme očekávali jak cenu za zboží, tak i za nejlevnější způsob dopravy. A pak teprve začalo. První, že nám poštovné neuhradi, pak zas uhradí, pak zas ne, protože jsme neuvedlo důvod, což jsme nemuseli, ale paní na infolince jsme jej sdělili, tak zebteda nakonec, jako projev dobré vůle, nám poštovné uhradí. A co myslíte, jak to propadlo? Na účet přišly peníze pouze za zboží. Proto bych tento obchod nikdy nikomu je doporučila, protože si to nezaslouží.

Hlavně se modlete, ať nemusíte vracet zboží, jednání s obchodem je na absolutně katastrofální úrovni.

Reakce obchodu ePROTON.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš příspěvek. Informace o tom, že není vhodné do slané vody je uvedena na webu. Tedy bylo možné ověřit před tím, než bylo zboží zakoupeno.
    Samozřejmě máte právo na odstoupení od kupní smlouvy v rámci 14 denní lhůty. Jestliže odstupujete od smlouvy z vlastní vůle, není možné nárokovat náklady vynaložené za odeslání zboží zpět dodavateli. V obchodních podmínkách je uveden tento odstavec:
    •Peníze za zboží a náklady na nejlevnější nabízený způsob dodání zboží z internetového obchodu Vám budou vráceny stejným způsobem, jako byly obdrženy, nebo dle dohody složenkou nebo převodem na Váš účet a to do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Prodávající není povinen kupujícímu vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než mu kupující předá zboží nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.
    To znamená, že Vám budou vráceny peníze za zboží +poplatek za osobní odběr na prodejně v Ostravě 49,-Kč.
    Z naší strany nedošlo v žádném případě k nestandardnímu jednání, vše bylo řešeno dle obchodních podmínek.
    Děkujeme za pochopení.
    Tým eProton

zakoupila jsem bazén INTEX"OCEAN REEF POOL"LÍBIL SE MI,ŽE MÁ NAFUKOVACÍ DNO,JE S MOTIVEM RYBEK A ADEKVÁTNĚ VELKÝ PRO DĚTI VĚKU 2 A 5L.JAKÉ MĚ BUDE ČEKAT PŘEKVAPENÍ DRUHÝ DEN RÁNO,JSEM OPRAVDU NEČEKALA.JELIKOŽ JSEM CHTĚLA DĚTI PŘEKVAPIT V PARNÝCH DNECH CO MOMENTÁLNĚ PANUJE,ŽE KONEČNĚ BUDEM MÍT SVŮJ BAZÉNEK-ALE BOHUŽEL :-( NADŠENÍ SE NEKONALO.JAK PÍŠI HNED DRUHÝ DEN RÁNO BYLO VYFOUKNUTÉ DNO BAZÉNU,COŽ O TO,TO BY SE DALO PŘEHLÉDNOUT,ALE TO,ŽE JE Z BAZÉNU HOTOVÁ PLACKA A VODA NIKDE,MĚ FAKT NAŠTVALO !!!!!!ZA TYTO PENÍZE JSEM FAKT TOTO NEOČEKÁVALA :-( GRIL TEPRO LAGUNA-VYPADÁ NALEŠTĚNĚ,KRÁSNĚ,PO PRVNÍM ZÁTOPU SE NÁM SKROUTIL ROŠT NA OPÉKÁNÍ,TAKŽE JSME NA GRIL POSADILY STARÝ ROŠT A POJEDEM DÁL-NO ZA 300,- ZASE DOBREJ KUP,TO ANO.OBJEDNALA JSEM V AKCI CHLADÍCÍ TAŠKU ZN.CAMPINGAZ MINIMAXI 19L,TAŠKA SLIBOVALA,ŽE BUDE I S CHLADÍCÍ VLOŽKOU-JAKÉ BYLO PRO MĚ PŘEKVPAENÍ,ŽE SI MRAZÍCÍ VLOŽKU MUSÍM DOKOUPIT ZVLÁŠT´,PŘÍSLUŠENSTVÍ K ROBOTU BOSCH MUM- MOXOVACÍ NÁDOBU TAK TA JEDINNÁ PASUJE-MUSÍ TU ORIGINÁL JSEM VLASTNÍ VINOU ROZBILA,TATO JE NÁHRADNÍ A PASUJE,NÁSTAVEC NA CUKROVÍ NEMOHU HODNOTIT,VYZKOUŠÍM AŽ NA VÁNOČNÍ CUKROVÍ.OPÉKACÍ VIDLICE- NIKDE JSTE NEMĚLY NAPSÁNO,ŽE KAŽDÁ VIDLICE SE PRODÁVÁ ZVLÁŠT´AT JSOU STEJNÉ VELIKOSTI,KAŽDÁ ZA JINOU CENU,POCHOPILA JSEM PODLE VAŠÍ NABÍDKY NA ESHOPU,ŽE TO MĚLA BÝT SADA 6KS,NO A K ZÁVĚRU ZA TUTO CELOU OBJEDNÁVKU ZA NEMALÉ PENÍZE JSEM MĚLA OBDRŽET JEDNU OPÉKACÍ VIDLICI GRÁTIS A JAK SE DÍVÁM TAK NIKDE NENÍ.....MUSÍM VŠAK POCHVÁLIT PANA DOPRAVCE,JELIKOŽ MOJE OBJEDNÁVKA OBSAHOVALA 3BALÍČKY,PÁN BYL VELMI OCHOTEN A VŠE MI NANOSIL DOMŮ ZA DVEŘE :-)NO ASI UŽ ZDE NENAKOUPÍM,DNES JSEM CHTĚLA VYŘÍDIT REKLAMACI,ALE UDANÝ TELEFON NA FAKTUŘE NEEXISTUJE!!JSEM ZKLAMÁNA,JSEM S POZDRAVEM PEŠKOVÁ JANA....

Reakce obchodu ePROTON.cz

Vážený zákaznice, děkujeme za příspěvek.
    Nicméně co se týče kvality sortimentu bude nutné obrátit se přímo na výrobce, jestliže jste s kvalitou zboží nespokojená. Při nákupu na e-shopu máte také možnost odstoupit od kupní smlouvy v rámci 14 dní od zakoupení, jestliže nejste s výrobky spokojená, máte možnost je vrátit.
    Děkujeme.

• Nakoupit z domova
    • Prohlédnout si zboží

Pračka dorazila v pořádku, ale ani po 7 pracích ciklech jsem nevyprala silný zápach. Pokud prádlo z pračky ihned nevyndám zapáchá i to.

• Podává nepravdivé informace a poté nekomunikuje.

Nevyhovující

• není zboží skladem

Reakce obchodu ePROTON.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu k nákupu. Spokojenost zákazníka je pro nás na 1.místě, proto u zboží vždy uvádíme, zda je zboží skladem či nikoli. U Vaší objednávky jste průběžně informován o stavu zboží.

Tým eProton

• výhodou by mohla být cena zboží
    • asi nespolehliví dodavatelé

rád bych napsal něco pozitivního, ale po asi 6týdnech čekání zboží zatím nemám, ale chápu že to není chyba obchodu ale dodavatele, nicméně jsem volal do obchody24 kvůli stejnému zboží a ti vědí že jim dnes výrobce stejné zboží vyskladňuje, u vás nic nevíte volal jsem,alespoň tato zpráva by mi bodla, i tak nezahazuji flintu do žita

Reakce obchodu ePROTON.cz

velice nás mrzí vzniklá situace. U Vaší objednávky průběžně ověřujeme naskladnění u dodavatele a o stavu objednávky jste informován. Bohužel u zboží, které není skladem nemůžeme nijak ovlivnit termín naskladnění.

Tým eProton

• platí se za osobní odběr, při vyzvednutí není možno platit kartou. I když se po námitce omluvili, podmínky jsou nastaveny jak jsem uvedl.

Reakce obchodu ePROTON.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu k nákupu. Spokojenost zákazníka je pro nás na 1.místě. Bohužel na výdejně ve Zlíně opravdu není možné hradit kartou.

Váš příspěvěk budeme brát jako podnět ke zkvalitnění našich služeb.

Tým eProton

• V nabídce mají zboží, které namají. Klamou tím zákazníky.

Reakce obchodu ePROTON.cz

velice nás mrzí Vaše negativní hodnocení. U zboží vždy uvádíme, zda je zboží skladem či nikoli. Bohužel u Vámi objednané zboží došlo již k doprodání zásob a již jsme jej pro Vás nemohli zabezpečit. Ohledně této situace jsme Vás informovali.