• platba neproběhla a na žádost o nové platební údaje nikdo nereagoval
    • zboží vůbec nedodali a na maily neodpovídají
    • na telefon se nedá dovolat

Musela jsem navštívit kamenný obchod v Praze a vše potřebné jsem si tam zakoupila. Výhodou bylo, že barvy jsem viděla v reálu. Byla zde velmi ochotná paní prodavačka, která mi dobře poradila. Také nechápala, proč z e-shopu nikdo nereagoval.

Reakce obchodu ENII-NAILS

Dobrý den, můžete mi sdělit číslo objednávky, abych zkontrolovala tuto nevyřízenou objednávky?(Z jakého důvodu neproběhla Vaše platba v pořádku). Objednávky vyřizujeme ihned, zboží je u zákaznice na druhý den. Neznám důvod, proč Vaše objednávka nebyla vyřízena, někde nastala chyba... souhra nedorozumění.
    Děkuji za poskytnutou informaci pro prověření.
    Hezký den přeji
    tým ENII NAILS

Vzhledem k tomu,že jsem ještě nedostala,ani sms a email,že je zboží připraveno k vyzvednutí,tudíž žádný nákup ještě neproběhl,nemám co hodnotit.

Reakce obchodu ENII-NAILS

Dobrý den, můžete mi sdělit číslo Vaší objednávky, abych prověřila její vyřízení? Snažíme se a vyřizujeme objednávky obratem.
    Hezký den přeji
    tým ENII NAILS

Objednavku na osobni vyzvednuti z 21.10 nikdo nezpracoval

Reakce obchodu ENII-NAILS

Dobrý den, na prodejně byl pořízen nový mobilní telefon a došlo k chybnému nastavení, kdy neodcházely
    informující zprávy zákaznicím k vyzvednutí objednaného zboží. Zboží bylo pro Vás přichystáno. Vše je již v pořádku nastaveno.
    Omlouváme se za vzniklou nečekanou situaci a děkujeme za pochopení.

Zboží bylo zaplacené 16.06. Dnes už je 23.06, zatím nemám ani zboží, ani informace kde je.

Reakce obchodu ENII-NAILS

Dobrý den, Vaše objednávka byla s platbou předem, platba přišla, bohužel, na účet až 23.6. a 24.6. jsme Vám zboží zaslali.
    Prosím, ihned volejte, v případě nejasností nebo opožděné platby, rádi Vás budeme informovat o momentální situaci Vaší objednávky. Věříme, že příště bude platba rychlejší. Hezký den přeji :-))

• Široká nabídka
    • Barvy laků absolutně neodpovídají obrázkům, není to rozlišením displeje, barvy jsou opravdu významně jiné
    • Součástí objednávky byla Dárková kabelka. Dostala jsem místo toho papírovou reklamní tašku
    • Zaslán červený lak místo tělového, eshop nabídl at jim špatný lak pošlu zpět a pošlou mi správnou barvu ( za dvoje poštovné se mi opravdu nevyplatí měnit 5ml lak)

Reakce obchodu ENII-NAILS

děkujeme za reakce, budeme se snažit vylepšit odstíny laků, aby odpovídaly jak displeji na pc, tak realitě.
    Dárková reklamní taška je designově a kvalitně na vysoké úrovni, vhodnější je název taška, děkujeme za připomínku.

tým
    ENII NAILS

nejhorší štětce na akryl co jsem měla

Reakce obchodu ENII-NAILS

prosím, kontaktujte nás na mail eniicz@eniinails a sdělte o který štětec se jedná, poradíme. Máme novou kolekci štětců na akryl, gely, zdobící aj.

Děkuji.

tým ENII-NAILS

• Bez komunikace a interakce už týden

Reakce obchodu ENII-NAILS

prosím ozvěte se na e-mail [email protected] abychom popř. situaci vyřešili.

Děkuji,
    ENII NAILS tým

Zboží objednáno 20.1. s osobním vyzvednutím, do dnešního dne 27.1. objednávka nebyla vyřízena ani se mi obchod neozval s tím, do kdy bude vyřízeno.

Reakce obchodu ENII-NAILS

mohla byste se mi prosím ozvat s číslem objednávky na email: [email protected] abychom se na to podívali?

Omlouvám se za komplikace,
    Andrea, ENII NAILS

• kvalita gelu je spatna

Reakce obchodu ENII-NAILS

prosím obraťte se náš zákaznický servis pod emailem [email protected] nebo pod číslem +420 739 063 626, kde s Vámi rádi probereme, o jaký produkt se jedná a co je popř. závadou na produktu.

S pozdravem,
    Andrea

Bohužel návleky na nohy na parafínový zábal, jsou jako pro panenku. Doporučuji nešetřit na materiálu, případně do nabídky produktu zohlednit více velikostí.

Reakce obchodu ENII-NAILS

velice děkujeme za feedback a na rozšíření nabídky zapracujeme.

S pozdravem,
    Andrea

• Poslali jiný lak, než jsem objednala, bez předchozího upozornění

Asi před měsícem a půl jsem si objednala zboží,řádně zaplatila kreditní kartou a stále mi nic nedorazilo..☹️Nedoporučuji!!!

• Objednáno 20.4 , dodnes nedorazilo, obchod nekomunikuje. Je 1.5.nastesti je zboží na dobírku. Každopádně již nikdy více.

Zboží přišlo rychle, ale poškozené. Víčko pootevřené a přípravek částečně vylitý. To že navíc nefunguje jak měl, je věc další...

• Lak jsem musela několikrát nanášet a dlouho vytvrzovat v lampě, i tak se mi zdá průhledný a černé se moc nepodobá.

• krátka doba spotreby

Objednala som si litrový odlakovač, aby som nemusela každú chvílu kupovať. Spotrebu má ale len do 5. 2021.

Nedrží na nehtech, gel lak finish v lampě po 2 minutách není zaschlý

• mylné informace

objednala jsem si parafín .na obr, bylo zboží 500g a došlo mě zboží v ml.Takže na každém balíčku bylo o 100g méně. Po mé komunikaci s nimi bylo opraveno na ml.

Bohužel jsem při platbě nezadala VS. 2x jsem psala mail o této chybě. Nikdo mi neopodpověděl. Musela jsem nakonec vše telefonicky vyřešit. Pak jsem měla balíček 1,2.

• Velmi rychlé dodání - super komunikace.
    • Ale nekompletní dodání - chcí dezinfekce, odstraňovač gellaku a pilníky. Lampa už byla zřejmě staršího vydání - což je vidět na krabici, takže po zapnutí velmi intenzivně páchne, jako když se přepaluje.