Zboží přišlo bohužel zničené a praskle , takže jsem musela kupovat nový přilnavač.

Musela jsem se po dvou dnech po objednání zboží připomenout, aby mi ho teprve po urgenci vůbec vychystaly a poslali

• Vybrala jsem si balík do balíkovny na jinou adresu než mi byla doručena.
    • Objednala jsem si remover na odstranění gellaku.Lahvička přišla poloprázdná, vyteklá v celé obálce. Reklamace je dle obchodních podmínek zdlouhavá přes českou poštu. V tom případě je to zdlouhavý proces, takže reklamovat nebudu na což eshop jistě spoléhá

• Špatná komunikace
    • E-mail ohledně expedice a kdy bude zboží možné k vyzvednutí nedošel

Určitě je v jakémkoliv případě kontaktujte vy.

Objednávku jsem zrušila na základě chyby v doručování. Zboží mělo být doručeno do zásilkovny, ale bylo doručováno kurýrem na fakturační adresu-nebylo možné převzít z důvodu mé nepřítomnosti. Na zákaznické lince se mě zeptali co s tím mají jako dělat a že to vlastně řešit nebudou. Víc arogantní slečnu jsem ještě na žádné zákaznické lince nezažila. Do té doby vše v pořádku, ale po této zkušenosti, kdy postaví zákazníka do pozice blbce, který jen otravuje, už nakupovat v tomto obchodě nebudu.

• Nemohu hodnotit. Zboží doposud nedorazilo.
  • Součástí balíčku bylo naprosto jiné zboží než je deklarované na internetových strankach

• Kvalitní gely, které drží

Opravdu dlouhá dodací doba a neinformovanost zákazníka ohledně stavu objednávky. Zboží jsem objednala 1., zaplatila 2. a ještě ho nemám. Stejné to bylo i u minulé objednávky. Příště nakoupim jinde.

• Rychlé Doručení balíčku
    • Prodejce nekomunikuje, jediné co vám přijde je email o zaplacení, stav či doručení zásilky si můžete domyslet sami.

• Rychlý dovoz

barva rocklaka který si objednala je jina nez mají na webu. Zkusila se vyřešit to přes e-mail ale nešlo to odeslat a ni na jeden který sou v kontaktech na webu. Našla jich na FB , odpověděli mi “prosím obraťte se na e-mail ..” na který nejde obešla žádný zprávu.

Nikdo nereaguje na dotazy nic nedorazilo

V žádném případě výrobky nefungují tak, jak je v obchodě napsáno, rock lak mi vydrží max. jeden den, gel lak pár hodin, gel tři dny. Za tu cenu jsem hodně zklamaná.

• Dlouhá doba dodání.

• - špatná komunikace
    • - doručení zboží zdarma do 30 km nefunguje

Při nákupu jsem si zvolila dopravu zdarma do 30 km od prodejny. Objednávku jsem zadala v pondělí a ještě ve středu jsem neměla informaci kdy mi bude zboží doručeno. Když jsem volala na prodejnu bylo mi řečeno, že paní která zboží rozváží si již mou objednávku převzala a má ji u sebe. Když se mi po několika telefonátech podařilo s paní spojit oznámila mi, že v daném týdnu nemá mým směrem cestu, takže mi zboží doručí až na konci dalšího týdne. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si k paní jela pro zboží sama, cca 25 km. Takže super doprava ZDARMA.

Poprvé a naposled.Jediné co přišlo byl potvrzovací mail.

• Vydejna v Praze -informace k mistu prodejny.Urcite to neni 5 min.od Palladia!!!!Navic nesmysl toto misto udavat jako vychozi bod.Tim by mela byt Bila labut.Neprehledna mapa,navic 3 adresy -Samkova, K...., apod.Fotografie obchodu neodpovida,dnes je tam jina prodejna.Cedule nevyrazna,neupouta,splyva s MBankou.Hruza,prvni a posledni nakup.Pro me ztracena vice jak hodina casu.Navic pani na prodejne v U.Hrad. nebyla schopna sdelit cislo na prazskou prodejnu,hledala to na internetu a opet jsme cekali,az "se to nacte"...

Drahe postovne,ocenila bych postomat nebo zasilkovnu apod.V Hradisti rozvoz,ale v Praze ne.Super.Jit hledat prodejnu - hodne stesti a pevne nervy.Nastesti pani v prodejne moc prijemna,chapava a umela skvele poradit:-)

• Kvalita a cena
    • Slecna prodavacka a neuplnost objednavky

Nakup pres eshop me velmi zklamal. Objednavku jsem nemela kompletni. Priste se nebudu spolehat na eshol, ale na sebe a dane veci si koupim sama.

• Katastrofalna komunikacia!Neschopne pracovníčky nedokážu ani len prečítať e-maily a samozrejme ani odpovedať!Kôli zlej komunikácii nastalo nedorozumenie!...pretože si pracovníčka nedokázala prečítať e-mail!