• Knížka nebyla jinde k sehnání (v českých obchodech), děkuji.
    • Rychlé doručení, přestože je doba dovolených, mnohem rychlejší, než jsem čekala.

Zboží přišlo velice rychle, v dokonalém stavu. Určitě doporučuji. Jenom pozor, levnější knihy mají opravdu příšernou kvalitu papíru - kvalita nejspíš odpovídá ceně, jenom to pro mě bylo celkem překvapení.

• Velky vyber knih v AJ
    • Nedostacujici komunikace ze strany obchodu
    • Neprislo mi potvrzeni objednavky
    • Neni k dispozici telefonni kontakt, odpoved na email neni nejrychlejsi

U nekterych knih jsou delsi dodaci lhuty, nez se uvadi. Provozovatel mel problem s mou emailovou domenou, na kterou nemohl dorucit potvrzeni objednavky ci informace o zpozdeni dodavky, ktere nebyly komunikovany.
    Jako prvni nakup u tohoto obchodu s platbou predem velice stresujici.

Zahraniční knihy levněji než když si je kupuju napřímo ze zahraničí. Hned po objednání informace o předpokládaném termínu odesílání. Dodací lhůta sice delší, ale byla jsem o tom informována a nebyla delší než bylo uvedeno.

Dobrá komunikace, z Anglie rychlá dodávka.

Vše OK - spolehlivý obchod.

• Skvělá cena
    • kvalitní e-shop
    • ty nejhorší nálepky s cenou které nejdou normálně odlepit :D

• výběr
    • ceny
    • serióznost
    • kvalitní balné

Vše OK, zásilka dodána dokonce dříve, než bylo uvedeno na shopu - super obchod, doporučuji! :-)

Vzdy mi sehnali, co jsem si objednal v kratkem case v dobre kvalite.
    Vse bylo vzdy v poradku. Mohu jenom doporucit.

• Nakupuji knihy, které nejsou úplně běžný sortiment a tady je vždycky najdu, resp. pokud jsou ještě někde v Evropě dostupné, přes tento obchod je seženu. Za mě nejlepší knihkupectví, které mi sežene i moje oblíbené self-published indie obskurnosti

• Rychlé doručení, dobře zabaleno, kniha ve výborném stavu

• Nespolehlivost

Objednal jsem 2 tituly s tím, že na stránkách bylo uvedeno, že oba budou do 2 týdnů dostupné. Bylo to pro mě rozhodující, jednu knihu bych si býval neobjednal. Skoro měsíc se nic nedělo (ačkoliv mi přišel po zaplacení mail, že do 2 týdnů odešlou). Napsal jsem tedy po měsíci email na podporu, kde mi bylo řečeno, že jeden titul nemají a na skladě bude až za půl roku. Nezeptat se, tak dodnes čekám, nikdo by mi nedal vědět. Peníze za nedostupnou knihu mi byly vráceny, druhá kniha byla po komunikaci s podporou doručena velmi rychle. Stejná zkušenost na Megaknihy a podobných.

• slušné ceny

nepřijatelná doba dodání - 3 týdny

• Výběr
    • Ceny
    • Jednání
    • Doprava

• Dostupnost žádaného zboží.

• Velmi rychlé dodání

Ani týden po konci předpokládaného termínu doručení zboží stále nemám (2 týdny po zadání a zaplacení objednávky) a nemám ani žádné informace o průběhu vyřizování.

Skvělá cena, rychlost dodání i komunikace.

Rychlé vyřízení, rozumná cena dobírky a balení.