-
Normálně recenze nepíši, ale jelikož jsem čekala na zboží přes měsíc a půl a je to dárek, který už nestihnu sehnat, sem bohužel mojí negativní zkušenost napsat musím.
Udělala objednávku týden před Vánoci s tím, že mi přišel e-mail o tom, že do 7.2. zboží dostanu (dokázala jsem kvůli Vánocům a Novému roku tolerovat i takto dlouhou dodací lhůtu). Nejenom že jsem dostala dotazník o spokojenosti kolem Vánoc (jak člověk může hodnotit, když zboží ještě nedostal), ale musela jsem se den před dodáním ozvat sama, zda zboží dorazí a odpověď přišla, že titul je stále nedostupný. Buď tedy nemají pohlídané dostupné a nedostupné tituly, nebo jednoduše mojí objednávku kolem Vánoc někam zahrabali a zapomnělo se na to.
Můj první a poslední "nákup" na této stránce. -
Its a SCAM book site !
I ordered a book a week ago. they just sent payment confirmation and since than i got no update regarding the order. i sent them 2 messages yesterday and got NO reply.
DONT orders books from this site! -
Moje první hodnocení.....ale musím to napsat. Při objednání na webu nebyla zmínka o tom, že objednané knihy se nestihnou dodat do Vánoc, po zaplacení přišla info, že bude dodáno do 1.1., nedodrženo, o pracovních dnech mezi svátky nikdo nekomunikuje (telefon, email), dotaz je zodpovězen až po telefonické urgenci, 3.1. stále není objednávka doručena a ani slovo ve smyslu "omlouváme se, promiňte"! Fakt nedoporučuji!!!