• Kvalita,rychlost dodání

Velký výběr

• rychlé jednání
    • skvělé ceny
    • možná jsem měl smůlu, ale originálně zabalený výrobek nefunguje

Zboží sice dorazilo, ale nefungovalo. K reklamovanému dílu je třeba doložit vyplněný předepsaný reklamační protokol a následně podepsat a odeslat obdržený dobropis. Chtěl jsem připsat jako za Husáka, ale ne. Tehdy jsem reklamoval reproduktor a bylo to mnohem snazší.

Reakce obchodu EMOS.cz

omlouváme se pokud Vám proces reklamace přijde zastaralý. Formulář k reklamaci je doporučení, aby zákazník neopomněl důležité údaje, samozřejmě může být napsán i "rukou". Dobropis odesílat není třeba, má pouze informativní charakter.
    Ale zcela určitě děkujeme za zpětnou vazbu, budeme se snažit reklamační proces zmodernizovat.

Tým eshopu EMOS

• Máte špatného dopravce dpd, který mne nutil platit online i když jsem měl od vás potvrzenou objednávku platba kartou nebo hotově v Alza boxu.

do dnešního dne jsem objednal postupně 3 výrobky a u všech se objevila závada, 2x jsem řešil reklamaci, prostě s Emosem jsem skončil. J.S.

Reakce obchodu EMOS.cz

velice nás mrzí Vaše zkušenost, a že jsme přišli o Vás jako zákazníka. Snad se Váš názor časem změní a i Vy rozšíříte řady těch spokojených.

Tým eshopu EMOS

• Nekomunikace obchodu a dodaný shit

Doporučuji NEnakupovat v tomto obchodě!

• Dodán nefunkční prodlužovací přívod
  • 7.3.24 jsem si objednal zboží,na webu se píše do 3 pracovních dní bude zboží k vyzvednutí. nestalo se tak. Hlavně,že 2x posílate dotazník hodnocení nákupu. Stalo se mi to už po druhé,Váš e shop nedoporučuji a už si u Vás nic neobjednám.

Reakce obchodu EMOS.cz

tato situace nás velice mrzí, nestává se to, že by zákazníci byli nespokojení s délkou trvání doručení, naopak. Prosím ozvěte se nám na [email protected], situaci prověříme.

Nedodávajú do SR

Reakce obchodu EMOS.cz

mrzí nás, že jste si nepřečetl, kam eshop emos.cz své výrobky dodává a Vaše objednávka byla z toho důvodu stornována. Byl jste odkázán na eshop emos.sk, který slouží slovenským občanům.

Děkujeme za pochopení.
    Tým eshopu emos.cz

Schází ochota dopravce.Musel jsem do DIA poradny jelikož je mě 80 a mám cukrovku a kontrola vyšla na čas kdy se mělo dorucovat

zbozi prislo spatne zabalene a poskozene, obchod nereaguje na maily, nedoporucuji

• Doprava zdarma
    • Nekvalitně zabaleno
    • Reklamační oddělení

Jedna skleněná žárovka přišla poškozená, podal jsem reklamaci na kterou mě nebylo dosud odpovězeno.
    Obal žárovky nebyl ani v bublinkové fólii.
    Je to několikátý nákup bohužel nyní se špatnou zkušeností.

Reakce obchodu EMOS.cz

to nás velmi překvapuje a mrzí, zpravidla odpovídáme v řádu hodin na zákaznické dotazy. Prosím napište nám ještě jednou na [email protected], děkujeme velmi.

Tým eshopu EMOS

• Objednána žárovka bez klasického většího závitu, pro mne nepoužitelná.

Reakce obchodu EMOS.cz

zboží, které jste objednali, jste také obdrželi. Produkt nese standardní označení, ze kterého je patrné jakou patici a jaké parametry má.
    Je nám to líto, v případě nevhodné koupě, je možné zboží samozřejmě vrátit.

Tým eshopu EMOS

Nebyl přiložen návod v češtině, což způsobilo že výrobek nefungoval tak jak byl popsán v nabídce. Teprve po e-mailové komunikaci došlo k upřesnění co udělat, aby fungoval tak jak bylo v nabídce. To by se nestalo, kdyby byl přiložen návod v češtině.

Reakce obchodu EMOS.cz

tato situace nás mrzí, u produktů, které to vyžadují je vždy přiložen návod. Pokud tomu tak nebylo, pak se muselo jednat o chybu, za kterou se omlouváme.

• není
    • kraťounký drát, zcela nečitelné údaje ( 3 místo 1, nečitelná 2

Obchod za jedna, výrobek za 4-, již čtrnact dní venku svítí sluníčko,meteostanice stále ukazuje zataženo s deštěm, takže stanice na dvě věci,nedoporučuji.

Reakce obchodu EMOS.cz

mrzí nás, že máte s meteostanicí E5005 potíže. Je samozřejmě možné, že může být poškozený sensor záznamu tlaku a pak meteostanice zobrazuje mylnou předpověď, pak nezbyde nic jiného, než výrobek reklamovat. Nicméně doporučujeme před odesláním výrobku k reklamaci zkontrolovat správné nastavení nadmořské výšky, která má vliv na předpověď počasí.

• Skladem
    • Doprava zdarma
    • Pri vraceni platba dopravy

Nez vracet neco za 118Kc a platit dopravu.. to si to radeji necham. Cekal jsem vetsi vstricnost.

Reakce obchodu EMOS.cz

náš proces je nastaven tak, že při reklamaci zboží je nutné nám zboží k posouzení doručit. Náklady spojené se zasláním zboží jsou v případě uznání reklamace proplaceny.
    Děkujeme Vám za pochopení.

Tým e-shopu EMOS

Reklamoval jsem nefunkční tlačítko domovního bezdratového zvonku a dostal jsem doporučení, ať si tlačítko opravím ???

Reakce obchodu EMOS.cz

velice nás mrzí toto nedorozumění. Došlo k pochybení ze strany kolegy, který Vás měl zcela jednoznačně odkázat na možnost zboží reklamovat. Této možnosti můžete samozřejmě využít i nadále: https://www.emos.cz/reklamace-a-zarucni-doba

Celá situace nás velmi mrzí.

Tým eshopu EMOS

Halogenová žárovka, která měří asi 10 cm na délku a 0,5 cm na šířku byla doručena v papírové krabici velké jako od bot. Navíc byla vyložena velkým množstvím plastu. Vzhledem k životnímu prostředí se mi to zdá naprosto neadekvátní a nešetrném

Dodávka byla nekompletní. Platba ovšem byla vystavena na kompletní dodávku. Po reklamaci se již nikdo z firmy neozval.

Reakce obchodu EMOS.cz

ozvěte se nám prosím na [email protected], ať můžeme situaci prověřit. Vždy děláme maximum pro to, aby zákazník, i když řeší nepříjemnou situaci, což se někdy může stát, byl s naší službou spokojen.
    Děkujeme.