• zaplacené zboží nedodáno ani po dvou urgencích

• Super pomoc pri instalaci hry.

Maximálna spokojnosť. Klíč prišel za pár hodin.

Kdyz kupujete elektronickou licenci a platite kartou, kde je transakce opravdu zapocitana okamzite, pak nechapu, proc musite cekat az 24 hodin na product key. Jine eshopy nabizejici stejne sluzby vam elektronicky klic posilaji okamzite, jakmile dokoncite platbu. Priste bych koupil jinde.

děkujeme Vám za recenzi,

ve Vašem případě proběhlo doručení licence během 3 hodin od provedení objednávky, avšak nemusel jste čekat 24 hodin, jak zde zmiňujete. Důvod pomalejšího doručení je prostý - předchozí den vycházela hra BF V, tudíž se doručení objednávky mohlo zpozdit, za to se Vám velice omlouváme.

• Nižší ceny
    • Možnost platby přes Supercash
    • Pomalejší reakce

Přes drobná úskalí proběhl nákup během 24 hodin. Na rozdíl od jiných shopu jsem musel párkrát určovat, nicméně nakonec vše proběhlo v pořádku. Asi by to chtělo trochu zapracovat na rychlosti zpracování objednávky.

• Kupoval jsem elektronickou licenci ke hře, po zaplacení kartou jsem zhruba do cca 3-4h obdržel aktivační klíč.

Můj nákup a rychlost doručení aktivavačního klíče proběhlo rychle a hladne.

Klíč dorazil 4h po zaplacení. Chce to jen strpení, ale samozřejmě by to mohlo být rychlejší :)

• Rychlé zaslání klíče
    • Skvělá komunikace (jak přes web, tak i pomocí SMS zpráv)
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Už bych si tady nic nekoupil hru jsem neměl v den vydání a obchodník se mnou nekomunikoval, už nikdy.
    Hrozná zkušenost!

• po urgenci dorazil klíč k objednané hře až po týdnu od zaplacení

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení a omlouváme se Vám za způsobené komplikace,
    jelikož se nám platba nespárovala s Vaší objednávkou, která tedy byla evidována jakožto nezaplacená, avšak po manuální kontrole bylo zjištěno, že je vše v pořádku a produkt Vám byl odeslán.

Tímto se Vám ještě jednou omlouváme za komplikace a přejeme hezký den.

Emilie Pačísková

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zloději
    • Lháři
    • Podvodníci

- 24.10.2018 = Objednávka na 5 her, všechny avizovány skladem s doručením do jedné hodiny
    - Dlouhé čekání, žádná komunikace
    - 26.10.2018 Hurá po dvou dnech mlčení dorazil email, ale pozor, místo her obsahoval omluvou a jen 2/5 her
    - Tentýž den dle instrukcí tedy posílám bankovní číslo účtu pro navrácení platby a dotaz, jak je možné, že avizují skladem a nemají skladem. Slušně jsem také požádal o fakturu
    - Dlouhé čekání
    - 13.11 opětovný dotaz z mé strany
    - Dlouhé čekání

- Po Měsíci jsem se tedy nedočkal objednaných a zaplacených her, odpovědi, faktury, vrácených peněz. Vlastně ničeho.

Pokud máte peníze navíc, jděte raději do kasína, tam možná něco dostanete i zpět, než to házet tady do jako perly sviním.

• Hru jsem zakoupil dostatečně v předstihu, ani týden po vydání stále nemám licenční klíč, paní mi sice odepsala, pokaždé a to včas, za to všechna čest, ale obávám se, že ani to nezmění můj pohled na tento internetový obchod. Shrnuto kolem a kolem, tento internetový obchod rozhodně nedoporučuji a doufám, že alespoň své peníze dostanu zpět!

děkujeme Vám za hodnocení,

Vaši objednávku jsme prověřili a bylo zjištěno, že je odeslána. Jestliže se vyskytl nějaký problém či máte jakýkoli dotaz, neváhejte se nás kontaktovat na našem e-mailu [email protected].

Emilie Pačísková

• Celkem jsem obržel 3 klíče k SW co jsem si objednal. 1 Špatný a později 2 už použité.

děkujeme Vám za hodnocení a omlouváme se Vám za komplikace,

od dodavatele jsme obdrželi vyjádření, že byl klíč aktivován Vámi, avšak jsme přistoupili a zaslali jsme Vám nový licenční klíč, který byl dle Vašeho tvrzení taktéž použitý, avšak opět jsme situaci zkonzultovali s dodavatelem a po odpovědi dodavatele jsme se rozhodli, že Vám již nový licenční klíč neposkytneme.

• vše uplně za pohodu a klíč dorazil asi 2 hodiny po platbě

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za hodnocení.

Emilie Pačísková

• co slibuji to nedodaji
    • prakticky zadna komunikace, jen prijde SMS. " Dobry den, momentalne nemohu hovorit".

Elektronickou licenci, u ktere je slibovano zaslani do 24 hodin od zaplaceni, jsem ani po 10 dnech dnech od zaplaceni nedostal. Telefon nikdo nebere na e-maily nikdo neodpovida.
    Objednávka č. 2018002204

děkujeme Vám za hodnocení a omlouváme se Vám za komplikace,

problém byl způsoben nezadáním variabilního symbolu k Vaší platbě, proto Vaše objednávka s platbou nebyla odeslána a automaticky byla stornována.

Platbu jsme nyní ručně dohledali a produkt Vám byl odeslán :-) .

V případě jakýchkoli dotazů či komplikací se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

jsem spokojen...

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za hodnocení.