• Okamžitá bezproblémová objednávka
    • Expresní komunikace obchodu
  • ESET Internet Security 1 lic. 1 rok (EIS001N1)
    Po zaplacení výše uvedeného produktu,jsem doposud tento produkt po naléhavé urgenci neobdržel.Proto jsem se obrátil písemně na ČOI.
    Tento obchod nedoporučuji.Snad pomůžu ostatním při výběru.
    M.Zapletal

Reakce obchodu EMDO.cz

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za recenzi,

produkt Vám byl již odeslán, tímto se Vám omlouváme za způsobenou prodlevu.

Za EMDO.cz,
    Emilie Pačísková

Sw klíč, vše v pořádku.

• poslali aktivacni kod na jinou hru
    • na mailovou reklamaci jiz nekolik dnu bez odpovedi

Reakce obchodu EMDO.cz

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení,

tímto se Vám omlouváme za způsobené komplikace,

již Vám byl odeslán e-mail s novým licenčním klíčem.

Přeji Vám hezký den.

Za EMDO.cz,
    Emilie Pačísková

• Měli nejnižší cenu
    • Rychlé a pohodlné vyřízení objednávky
    • Platba přes internet
    • Čekání na poslání kódu pro objednanou hru (nebylo to moc dlouho)

Bez problémů.

• Elektronická distribuce trvá jeden den

Proces vyřízení objednávky formou elektronické distribuce je zřejmě nastavený tak, aby byl nejlevnější a nikoliv nejrychlejší. Elektronická distribuce trvala jeden den ačkoliv na webu visel banner, že objednávky jsou vyřizovány do 1 hodiny, ale cena nejnižší na trhu, takže celkově ok a pro toho, kdo se zklidní a počká na hru do druhého dne můžu doporučit.

obchod tak jak má být

• V dnešní době čekat 24h na kód na hru je fakt hodně
    • Reklamaci vadného kódu vyřešili až po 3-4 dnech až po tom co jsem jim to několikrát připomněl.

Ceny dobrý, ale služby nic moc. Příště si radši připlatím v nějakém lepším obchodě...

• Doručeno v pořádku

• Rychlé a spolehlivé

• Žádná komunikace
    • Doba dodání

Obchod slibuje dodání do 24 hodin, což se nestalo, proto jsem se obracel na e-shop přes e-mail, kdy konečně dostanu svojí objednávku. Nedočkal jsem se absolutně žádné odpovědi. Po téměř 48 hodinách jsem se konečně dočkal. Vůbec nechápu, co může tak dlouho trvat na dodání elektronické licence. Na jiných obchodech jsem měl vše vyřízené maximálně do 1 hodiny...

• rychlá doprava - během hodiny
    • dobré ceny
    • bezproblémová platba

• nepravdivé termíny dodání
    • slíbili mi poslání zaplaceného klíče během 24 hodin, po 48 hodinách nic

Na stránkách uvádějí, že po zaplacení kartou posílají elektronický klíč během hodiny. Po 48 hodinách nemám ani klíč ani peníze. Druhý den mi na chatu slíbili, že klíč pošlou během dne. Po dalších 24 hodinách nic. Požaduji od nich okamžité vrácení celé částky. Moje chyba byla, že jsem si nepřečetl recenze a uspěchal jsem nákup. Opravdu pozor!!! Jde o podvodný e-shop. Moje zakázka č. 2018002730.

Ing. Jiří Horák.

• Steam klíče = 0 za dopravu
    • Steam klíč nedorazí ihned po platbě, což je dnes ve většině eshopech, takže kdo je po zaplacení celý natěšený, že si hned zahraje, tak můžete čekat až 24 hodin

Komu nevadí čekat pár hodin na steam klíč, tak není důvod nedoporučovat obchod. Klíč dorazil do deklarovaného času (tuším že za cca 8 hodin) ... Za sebe mohu doporučit

• falešná licence
    • nulová komunikace obchodu

Jako mnoho zákazníků zde - koupila jsem od nich falešnou verzi ESET, která po 3 měsích přestala fungovat. Vše nahlášeno f. Eset. Komunikace ze strany obchodu 0. Vřele nedoporučuji !!!!!!!!!!!

• .
    • - ruská verze sw
    • nekomunikují

Koupil jsem si ESET Internet Security licence na 1 rok , po třech měsících se klíč deaktivoval (ruská verze) Vše jsem předal právnímu oddělení společnosti ESET. Tak si dejte na ně pozor jsou to pěkné podvody a co se týče komunikace obchodu - škoda slov.

• Elektronicky klic jsem dostal okamzite na email. Vse OK,doporucuji.

Dobré ceny.
    Okamžitá reakce.
    Dobře poradí s instalací SW.
    Nevýhodu neznám.

• Rychlé jednání