• zatím žádná zboží nefunguje,komunikace s obchodem ohledně reklamace,téměř žádná.Působí na mě dojmem,zdržování abych nestihl zboží vrátit ve 14denní lhůtě stanovené zákonem,i když chci zboží opravit.Hlavní výhodou měla být cena,která je na některých obchodech stejná,ale není použito,poškozeno...takže napálení
    • obchodem ohledně reklamace,téměř žádná.Působí na mě dojmem,zdržování abych nestihl zboží vrátit ve 14denní lhůtě stanovené zákonem.

Reklamace typu zašlu e-mail,den se nic neděje.Pak příjde e-mail,že to řeší dva dny se nic neděje dojde e-mail,že pošlou "dokumenty" pro reklamaci (nechápu jaké),když potvrdím,že ze způsobem reklamce souhlasím.Tak mě dojde,že nemají peníze od dopravce,(což mě asi moc nezajímá,když jsem úhradu provedl),že se ozvou příští týden.Zatím mám doma krabici s nefunkční TV.V e-shopu byl popis zboží - rozbaleno,lehce použito...:-). Realita je taková,že na krabici jsou nálepky z různých reklamací..... tak uvidíme jak to celé dopadne. Děkuji

Reakce obchodu eLIMAL.cz

za komplikace se zbožím se Vám velice omlouváme.

Vyřízení reklamace má své pevně dané postupy, které je třeba bezpodmínečně dodržet. Rovněž na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 dnů a do této doby nejpozději bude Vaše reklamace vyřízena. Mohu Vás nicméně ubezpečit, že děláme v rámci možností maximum pro to, aby byla reklamace vyřízena co nejdříve.

Pokud jste problém nahlásil hned, nemusíte se bát, že byste nestihl lhůtu 14 dnů na odstoupení od kupní smlouvy. Pokud by nastaly komplikace, vezmeme od Vás zboží zpět samozřejmě i po této lhůtě.

Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem,
    eLIMAL.cz

• Drahé přepravné - Já zaplatil 149,- a když jsem zboží vracel tak mne to stálo jen 37,-Kč

Reakce obchodu eLIMAL.cz

částku za logistické náklady jste znal předem, pokud jste nesouhlasil, nebylo nutné objednávku potvrzovat a zboží jste mohl přenechat vážným zájemcům.

K logistkickým nákladům je třeba připočíst, kromě poštovného, ještě náklady na příjem zboží, náklady na skladování, na skladovou manipulaci, na expedici a balné.

Děkujeme za pochopení.

• zaměstnance

Zboží dorazilo nefunkční, u zboží obchod uvedl nepravdivé informace, že zboží je nové a 100% funkční a důvodem prodeje je poškozený obal, přitom tento výrobek již jednou v květnu 2012 prodal eshop MALL.cz jinému zákazníkovi, čili byl už z druhé ruky. Komunikace s arogantní paní Tichou z reklamačního hrozná, nutí Vás aby jste výrobek poslali do nějakého servisu, přitom mají v obchodních podmínkách jasně uvedeno, že se má reklamovaný výrobek zaslat na:
    LIMAL - Servant
    Křižíkova 2081
    256 01, Benešov
    čili paní porušuje obchodní podmínky.
    Nakonec byl vystaven dobropis (který zatím ještě nebyl proplacen) samozřejmě jen na cenu za výrobek (537,-Kč), s poštovným bezmála 390Kč, které si eLimal naúčtoval se můžete rozloučit, přitom bych považoval za slušnost vrátit celou částku, protože informace o výrobku byly nepravdivé a výrobek absolutně nefunkční. Doufám, že mi vrátí alespoň náklady na vrácení výrobku, doklad o výši nákladů (135,-Kč)jsem jim zaslal, odezva zatím žádná. Číslo reklamace 10864.

Reakce obchodu eLIMAL.cz

za nedorozumění se Vám velice omlouváme.

Slečna Tichá Vás rozhodně do ničeho nenutí, můžete to udělat jak budete sám chtít. Slečna tichá Vám pouze navrhuje jedno z možných řešení. Pokud o její řešení nemáte zájem, stačí slušně odmítnout a požádat o jiné řešení, slečna Tichá je tu od toho, aby Vám s problémem pomohla. Pokud Vám nebyl vystaven dobropis i na poštovné, požádejte prosím kolegyni, aby Vám poštovné vrátila, máte na to nárok, čili s tím nebude problém.

• nepravdive informace

koupil jsem pouzite zbozi.Na fotografijich bylo i ovlabac.Po reklamaci mi zdelili ze neni soucasti.Kdo lze firma nebo fotografie na kterou se odkazuji

Reakce obchodu eLIMAL.cz

můžete mi prosím poslat číslo Vaší objednávky na email [email protected]? Prověřím Vaší reklamaci.

eLIMAL.cz

Kupovala jsem meteostanici přes aukro, o nějaké adrese elimal.cz jsem neměla tušení, takže nemohu hodnitit.

Reakce obchodu eLIMAL.cz

na Aukru vystupujeme jako prodejce LIMAL_CZ, proto Vám našim jménem dorazil objednávkový formulář.

Kromě Aukra prodáváme i na vlastních internetových obchodech:

Václav Daněk

• Nic, byl to omyl a velké sklamání.
    • Chaoz.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu eLIMAL.cz

pokud nejste se zbožím spokojený, doporučuji využít možnosti odstoupení od kupní smlouvy, dle instrukcí v našich obchodních podmínách.

• Nevidím žádnou přednost
    • Zdála se mi to vyhodná koupě,bohužel,byl to jen sen
    • Zakoupil jsem nový mobilní telefon,obdržel jsem jej bez baterie,nový prokazatelně nebyl a při reklamaci mi bylo sděleno,že baterie nebyla v popisu !!!!

Tento obchod má velmi šalamounsky uveden popis prodávaného produktu a jen zkouší,jak daleko může s"oblbováním" zákazníků až zajít!Až po důraznější reklamaci mi bylo sděleno,že došlo k nedorozumění,že mi bude baterie proplacena na základě zaslání faktury za koupi nové baterie.Takže čekám.
    Osobně nedoporučuji z výše uvedených důvodů !!!

Reakce obchodu eLIMAL.cz

popisy vytváříme tak, aby vždy co nejpřesněji vystihovaly stav zboží. Pokud si je zákazník nepřečte, nemůžeme za toto nést odpovědnost.

Pokud se však ukáže, že došlo k omylu v popisu zboží, pak samozřejmě náklady s uvedením věci do stavu v jakém byla inzerována uhradíme. Za způsbené komplikace se Vám omlouváme.

Václav Daněk

• Nevím. Zdá se mi že se mi tímto dotazníkem vysmíváte.
    • Přesto, že jsem upozornil na křechkost zboží, dorazilo rozbité na prášek. Do dnes jsem nedostal nové zboží ani vrácené peníze. Připravuji žalobu pro neoprávněný prospěch.

Vyhnout se zdaleka Benešovu. JUDr. Sláma

Reakce obchodu eLIMAL.cz

dotazník chodí automaticky po každém nákupu, můžete prostřednictvím něj vyjádřit jak svou spokojenost, tak i svou nespokojenost.

Můžete mi prosím poslat číslo Vaší reklamace na emailovou adresu [email protected]? Prověřím, proč zatím nebyla reklamace vyřízena.

Za způsobené komplikace se Vám omlouváme.

Václav Daněk

Zakoupil jsem si u Vás použitý(vrácený) mob.telefon za 1300,-Kč,na krabičce od tohoto telefonu byla rukou napsaná cena 990,-Kč. Zadaljsem tedy tento mob. telefon do internetového vyhledávače a tam jsem tento telefon našel hned v několika obchodech a to zcela nový-nepoužitý za cenu - 1200,-Kč. takže jak se zdá obchod s Vámi pro mne nebyl příliž dobrý. Nemohu tedy doporučit Váš obchod nikomu ze svých přátel.

Reakce obchodu eLIMAL.cz

nerozumím zcela Vaší stížnosti. My jsme v e-shopu vystavili konkrétní nabídku - pokud Vám tedy cena přišla přiliš vysoká, proč jste zboží zakoupil?

Nicméně jsme schopni Vám rozdíl komenzovat, zadejte nám prosím reklamaci, somluvíme se na podrobnostech:

• výhodná cena
    • přehledný web
    • komunikace se zákazníkem
    • neschopnost řešit reklamaci

pokud zboží dorazí v pořádku OK,vyřízování reklamace je katastrofa
    po 14 dnech vadné zboží stále neodvezli, nekomunikují

Reakce obchodu eLIMAL.cz

za komplikace se Vám omlouváme. Můžete mi prosím poslat číslo Vaší reklamace na adresu [email protected]? Prověřím, kde je problém.

eLIMAL.cz

• Lze najit atraktivni nabidky.
    • Nevite jiste, v jakem stavu zbozi dorazi.

Zbozi bylo odeslano az po urgenci, bez omluvy. Z peti zakoupenych veci dve neprisly v avizovanem stavu. S ostatnim zbozim jsem spokojena.

Reakce obchodu eLIMAL.cz

pokud se odeslání zboží zpozdilo, pak se Vám omlouváme.

Zboží by mělo dorazit vždy ve stavu, který odpovídá popisu a přiloženým fotografiím. Pokud by se tak z jakéhokoliv důvodu nestalo, doporučuji neprodleně nahlásit reklamaci:

• NIC
    • Prodávají co nemají.

Příšerná komunikace ze strany obchodu, zboží neodpovídá tomu co si člověk objedná.

Reakce obchodu eLIMAL.cz

omlouváme se Vám za komplikace.

Nedokáži přesně určit, kde je problém, chtělo by to více specifikovat komentář.

Obecně platí, že pokud obdržíte zboží v jiném stavu, než bylo deklarováno v popisu zboží, je více než doporučeno neprodleně nahlásit reklamaci:

• lže

hrůza

Reakce obchodu eLIMAL.cz

pokud byly s Vaší objednávkou nějaké kompliakce, pak se Vám velice omlouváme. Poprosím Vás o nahlášení reklamace s konkrétním popisem problému:

eLIMAL.cz

• Pořádně si všichni přečtěte co vám vlastně nabízí k prodeji. Pěkně jsem si naběhl. Mužů si ale nakopat jen sobě.

Já už je podporovat nebudu. "Hlavně velký pozor a čtěte pozorně.

Reakce obchodu eLIMAL.cz

rozhodně je třeba číst pozorně popis zboží, s tím nelze než souhlasit.

Mohu Vám doporučit, pokud nejste spokojený se zakoupeným výrobkem, abyste využil možnosti odstoupení od kupní smlouvy.

Václav Daněk

doposu jsem ještě neobdržel zakoupene zboží

Reakce obchodu eLIMAL.cz

mohu Vás požádat o zaslání čísla Vaší objednávky na adresu [email protected]? Prověřím, kde se stala chyba a zajistím co nejrychlejší nápravu.

Děkuji.

Václav Daněk

• Nemohu soudit primo obchod - nakupovala jsem na aukru, ktere pouzivaji jako jeden z prodejnich kanalu zbozi po reklamaci. To ze se jedna o poskozene (nikoli pouze pouzite) zbozi jsem zjistila az kdyz poskozene zbozi dorazilo a ja si jeste jednou a poradne prohledla stranku kde bylo zbozi popsano. Obrazek zbozi byl v textu popsan jako "ilustrativni", realny stav veci byl az na konci zhruba druhe A4 s vseobecnymi podminkami obchodu ( hodne textu).
    • Pri snaze zbozi vratit mi napsali, ze mi zbozi vem v 2 tydenni lhute vezmou, ale zda mi vrati postovne (200kc + me postovne) mi nestelili takze jsem predpokladala, ze nikoli. Nakonec jsme radsi doma zbastlili nahradni dil a zbozi nevraceli.

Samotna komunikace s obchodem byla rychla a celkem prijemna, ale zpusob jakym prezentuji sve zbozi na Aukru mi prijde hodne pochybny, takze doporucuji obezretnost a cekat pri nakupu nejakou botu. Nicmene informace uvadeji (i kdyz se je snazi zamaskovat jak jen to jde).

Reakce obchodu eLIMAL.cz

na Aukru používáme výhradně pevně strukturované HTML šablony, které s obchodními podmínkami nesouvisí, resp. obsahují jen a pouze popis zboží, obchodní podmínky mají na Aukru svou vlastní stránku.

Pokud odstupujete od kupní smlouvy, máte nárok i na vrácení poštovného (tzn, dostanete zpět to, co jste zaplatil).

Rozhodně však musím nesouhlasit s tvrzení, že bychom se snažili zamaskovat jakékoliv informace, veškeré potřebné informace jsou velice dobře dostupné. Při tvorbě popisů klademe maximální důraz na uvedení případných nedostatků - není pravidlem, že zboží trpí nějakou vadou, zpravidla je poškozený pouze obal.

• ŽÁDNÉ
    • Komunikace, vstřícnost vyhovět zákazníkovi, telefonní komunikaci

Zboží dorazilo s týdenním zpožděním, je nefunkční.

Reakce obchodu eLIMAL.cz

za způsobené komplikace se Vám velice omlouváme. Prosím nahlaste nám reklamaci:

eLIMAL.cz

Podle mého poškozené zboží (úplně rozebrané, rozštípané)nebude mít název Chlebovka Tescoma ELEGANCE 40x28 cm. Ale mělo by mít už v názvu že je to úplně zničené a nekompletní. Z toho nic složit nejde, chybí bočnice. Toto by slušný prodejce nikdy nenabídl.A nechtěl by 190Kč za dobírku. Je to předražené, protože normální cena dobírky je 150,-Kč

Reakce obchodu eLIMAL.cz

nedorozumění nás mrzí. Předmětem prodeje byla skutečně Chlebovka Tescoma ELEGANCE 40x28 cm. Stav zboží vidíte vždy v kolonce "Stav zboží". Dovolím si tvrdit, že je vše ozbnačeno velice přehledně a pokud si popis skutečně prohlédnete, nelze si případných nedostatků nevšimnout, na všechny upozorňujeme.

Pokud o zboží nemáte zájem, doporučuji využít možnosti odstoupení od kupní smlouvy (musí být učiněno do 14 dní od převzetí zboží).

• zadne nabizeji nove zbozi a poslou nefunkcni kavovar ec delonghi 190
    • podvadi zakazniky

katastrofalni penize utracene a nefunkcni sroty velmi jste mne sklamali

Reakce obchodu eLIMAL.cz

velice se Vám omlouváme za komplikace. Na zboží samozřejmě máte záruku, proto doporučuji co nejdříve nahlásit reklamaci, abychom mohli vše napravit.

Reklamaci nahlásíte zde:

• průběh nákupu bezvadný
    • objednaný výrobek jsem obdržel nefunkční
    • výrobek byl v krabici nedostatečně zabalen(možnost dalšího poškození při přepravě)

Riziko nákupu nefunkčního zboží a s tím související ztráta vlastního času vyřízením reklamace.Přesto všechno musím kladně ohodnotit vstřícný přístup pracovníků při reklamaci.Být zaměstnavatelem,asi bych řádně "vytahal za uši" osobu zodpovědnou za odeslání nefunkčního zboží.Věřím,že to byl ojedinělý případ.

Reakce obchodu eLIMAL.cz

ještě jednou se Vám velice omlouvám za komplikace a pevně věřím, že reklamace bude vyřízena v nejbližším možném termínu.