• Vysoké poštovné.

Zboží bylo nekompletní koupil jsem si nástěnné hodiny v nabídce byly kompletní
    s fotkou a vypsanýmy rozměry ale v pozadí bylo(tak zvané realné foto)pouze středu v pytlíku.

Reakce obchodu eLIMAL.cz

nejsem si zcela jistý, zda chápu konkrétní problém. Pokud bylo zboží prodáváno jako nekompletní, bylo na to v nabídce upozorněno. Zároveň vidíte stav (a samozřejmě i kompletnost) zboží na fotografiích s textem Reálná fotografie ze skladu.

Pro případné upřesnění nás prosím kontaktujte na adrese [email protected]

Děkuji a jsem s pozdravem,
    eLIMAL.cz

• Nepřeberné množství zboží, reálná fota, nebojí se reklamací.
    • nemožnost výměny, což se odráží v ceně zboží.

Nízká cena se zárukou, dokladem a komunikace při zasílání.

• dobrá cena
    • nákup z domova

kupujte a kupujte..........

• Do popredia dáva fotky tovaru, ktoré nie sú reálne. Po prezretí galérie si zákazník uvedomí, že tovar je väčšinou poškodení, čo by v niektorých prípadoch možno nevadilo, keby boli v galérii uvedené všetky fotky poškodenia.

Reakce obchodu eLIMAL.cz

z textu je vždy patrné, že rozhodující jsou fotografie s vodotiskem "Reálná fotografie ze skladu" - to jsou reálné fotky přesně toho kusu, který dostanete. Tyto fotografie jsou navíc podpořené slovním popisem případných vad na zboží. Ilustrační fotografie nejsou rozhodující. Pokud by zboží dorazilo v rozdílném stavu, než je na fotografiích, doporučuji neprodleně nahlásit reklamaci:

S pozdravem za tým LIMAL,
    Václav Daněk

• velke postovne (270kc za 3 male veci), kratka lhuta na cekani pro nakup vice veci do jedne zasilky.Klidne bych zaplatil predem jednotlive bozi a pockal na konec dalsich aukci abych usetril na postovnem.

jeste je co zlepsovat. prise si nakup spise rozmyslim.

• obchod mne velmi zaujal,sortimentem,cenou výrobku.Vřele všem doporučuji

Je to super obchod,rychlé dodání,super ceny.

• Dobrá cena
    • Nevěděl jsem přesně, co bude u rozbaleného zboží chybět. Chybělo 8 šroubů ke stojanu TV, což pro mě osobně ale nebyl problém.

Doporučil bych dalším.

• nemožnost osobního vyzvednutí v Praze

korektní obchod

• Kvalitní zboží, přiměřená cena, rychlost, přesnost, ochota, zájem o zákazníka, informování o vyskladnění
    • Žádné jsem nenašel

Vřele doporučuji

• Nejsou uvedeny rozměry a na dotaz ohledně rozměrů,žádná odpověď.

Hezké zboží za dostupné ceny.

Reakce obchodu eLIMAL.cz

na veškeré dotazy vždy odpovíme. Doporučuji zkontrolovat, zda Vám zpráva nespadla do SPAMu.

Nicméně na dotazy ohledně technické specifikace zboží se velice těžce odpovídá z pozice prodejce a proto doporučuji se s takovými dotazy obracet přímo na výrobce daného zboží, ten má vždy nejpřesnější informace o svých výrobcích.

S přáním pěkného zbytku dne,
    eLIMAL.cz

u barové židle chyběla páčka pro regulaci výšky sedáku a byla poškozená ozdobná objímka na spodní části nohy židle. Obratem mi byly zaslány nové součásti.

• vhodná nabídka i cena
    • nezjistila jsem

spokojenost

• Cena- rychlost- téměř bleskové dodání bohužel zboží hodně poškozené-neopravitelné

Obchod doporučuji,věřím,že "LIMAL"poskytne minimální slevu 50%/k velikosti a povaze výrobku /

• ceny
    • expresni dodavky
    • komunikace
    • zadne

Mohu jedine doporucit ostatnim.

• Rychlá doprava
    • Nepřesné informace. Nejsem spokojen s podanými informacemi. Když jsem kupoval zboží, bylo mi i po mailu potvrzeno že zboží je zlevněné, protože kamna mají poškrábaný plech. Když kamna došli plech poškrábaný nebyl, ale jako vada byla napsána chybějící šroub. Takže jsem musel dávat energii do toho abych někde sehnal patřičný šroub. Tohle podle mě není seriózní jednání a z obchodu si již nic objednávat nebudu

Dávají špatné informace ke kupovanému zboží.

Reakce obchodu eLIMAL.cz

za komplikaci se Vám velice omlouváme. Doporučuji nahlásit reklamaci, jsme schopni Vám zmíněné nedostatky kompenzovat.

Reklamaci nahlásíte nejsnáze zde:

S pozdravem za tým LIMAL,

• pohodli
    • jednoduchost

• dobrá cena
    • žádné nemáVše v pořád

Vše v pořádku, dobré ceny, rychlé dodání. Doporučuji všem.

• Zbytečně vysoké poštovné