• Zboží v pořádku, ale komunikace s obchodem katastrofa. To že byl můj balíček odeslán na špatnou adresu, to se stát může, ale na můj dotaz kdy mi zboží dorazí mi nebylo ani po urgování odepsáno. Nakonec jsem musela obchod kontaktovat telefonicky. Chyběla mi i informace o odeslání balíku, což je myslím běžné. A ještě bych se zmínila o šílené ceně za balné, které jsem si bohužel všimla až po uhrazení objednávky, moje chyba spěchala jsem. 60,- kč za starou krabici kde zboží nebylo ani v sáčku kvůli ušpinění je nehorázné. Za zabalení velkého zboží bych to ještě pochopila. Nakonec jsem za zboží v hodnotě 150,- kč zaplatila totéž za dopravu + balné.

Velmi rychle usito na miru, presne dle pozadavku. Kvalitni zpracovani za nizsi nez prumernou cenu, zvlast vzhledem k nadprumerne a jinak tezko sehnatelne delce. Peclive zabaleno. Jen mi chybela moznost platby kartou ci aspon QR kod u platby prevodem. Ale i tak velmi doporucuji!

• rychle dodání
    • rychlé vyřizení objednávky před Vánoce
    • nizka cena a kvalitní zboži
    • Tento krát sáček vydržel ale chtělo by to lepé balit větší množství PES kuliček

opakovaný nákup PES kuliček, balans ceny a kvality, rychle dodání

spokojenost

• spokojenost, rychlé dodání

• nevím zboží ještě nedorazilo

• Žádná
    • Nedošlo zboží
    • Nespolehlivost

Objednala jsem fusak a mantinel a po několika volání a e-mailech kdy nikdo nereagoval ,ho stále nemám ! Tudíž nedoporučuji

• Kupovala jsem zde přechodový fusak a mantinel cop. Obojí krásné a kvalitně zpracované . Za mne spokojenost.

Nakupovala jsem zde poprvé a velká spokojenost za krásné a kvalitně zpracované výrobky.

• Dobrá cena
    • Dlouhá dodací lhůta.
    • Odeslání pouze přes Balíkovnu.

Hezké zboží,rychlé dodání...

• Krásné české výrobky, ceny přijatelné, komunikace rychlá a doručení proběhlo v pořádku.
    • Doručování pouze poštou, není možno výběru.

• Povlečení mi přišlo druhý den po objednání
    • super cena
    • povlečení je krásné a kvalitní

Objednávka byla vyřízená velmi rychle, zboží je perfektně ušito. Prostě české výrobky jsou top.

• rychlé a spolehlivé, spokojenost se zbožím
    • Žádná

Nespolehlivost

Reakce obchodu Kočárky ELfan

Dobrý den, samozřejmě nás mrzí že Vaši zásilku pošta ztratila, ovšem již včera mě informovali o nalezení a doručování zásilky příjemci. Pokud se tak nestalo, tak to opravdu není naší vinou a udělali jsme pro to vše. Vaši objednávku tedy dle vaší včerejší žádosti stornuji.

Zboží nedorazilo, žádná odpověď od vás.

Vše v naprostém pořádku, rychlé doručení i v předvánoční době.

• Ochotné jednání. Zboží přišlo v naprostém pořádku. Spokojenost.

• Příliš dlouhá čekací doba na zboží.
    • Špatná komunikace

Okamžitě zaplacené zboží jsem doposud neobdržel!! Obchod nereaguje na dotaz ohledně doručení.