• spolehlivost

zklamán

• Nemusím vybrané zboží hradit dopředu jako u jiných prodejců
    • Zruší objednávku bez varování

V současné době mě tento obchod velmi zklamal.

• nekomunikace

nekomunikace

• dlouhá dodací lhuta

Nemám názor, tovar ještě nepŕišel

Odporúčam

• Vyřízení reklamace se neúměrně prodlužuje, na urgence nikdo nereaguje. Vždy je přislíbeno, že někdo zavolá a nic.

Nechci zatracovat obchod kvůli jedné nevyřízené reklamaci. Ale po skoro půl roce od nákupu nemám mobil stále k dispozici a to samotné o něčem vypovídá...

• Rychlá komunikace, dobré produkty, pečlivě zabalené zboží.
    • Doba dodání byla delší, než jakou měli deklarovanou na stránkách ("přibližně dva týdny" znamenalo přes měsíc).

Pokud vám nevadí potencionálně delší čekací doba, tak mohu tento obchod doporučit.

Nepříjemní prodavači

• slušný telefon za dobrou cenu - výkon
    • nemají na skladě novinky a musí objednávat...

Slušné a rychlé jednání, na přístroj si raději počkám, jinak super...

• Pružnost, komunikace.
    • Nevím

Spokojenost

• super kvalita,mam stvrty elephone a chcem dalsie
    • dodacia lehota skoro styri tyzdne ,ale myslim ze to je skor vynimka ze to takto dlho trvalo. E.shop sa ospravedlnil a hlavne ze komunikuju zo zakaznikom.Takze ajtak + pre elephones.cz

ANO ,odporucam

• Okamžitá odpověď na dotaz, co slíbili dodrželi.
    • O žádných nevím

Mohu jen doporučit.

• Pro reklamaci vyrobku
    • Zadne

Doporucuji

• Nedodržení dodací lhůty bez udání důvodu.

Nedoporučuji k nákupům.

• Profesionální přístup, včetně balení, komunikace apod.
    • Ničeho jsem si nevšiml...

Možná jsem výjimka, ale zboží jsem objednal 16.06., dnes je 04.07 a zboží nedorazilo zatím. Snažil jsem se psát na podporu i volat, ale na podporu jsem se nedovolal a na email mi také zatím neodpověděli. Přemýšlím o zrušení objednávky, protože jinde mají tento telefon také a je dostupný a telefon už nutně potřebuji!!!

U me spokojenost. Zbozi se naskladnilo,byl jsem telefonicky upozornen. A okamzite expefovano. I kdyz nebyl obal dle ojednavky naskadnen (nova verze-ctecka na jinem miste) s prodejcem jsem se domluvil a na druhy den byl telefon doma. Super

• Super nadupane telefony za super cenu. Jinde bych zaplatila kolem 20.000 CZK.
    • Komunikaci o platbach. Chybi cislo uctu a info k prevodu na ucet v mailu po objednavce.

Vyzkousej sam a nebudes zklamany.

Reakce obchodu Elephones.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Informace k platbě jsou zasílány v potvrzovacím emailu ihned po uskutečnění objednávky a zobrazí se po kliknutí na odkaz v emailu. Dále jsou také informace k platbě zobrazovány jako poslední krok dokončení objednávky.

• dobrá dostupnost,
    • komunikace
    • nelze platit kartou

Obchod bych určitě doporučil ostatním, neboť disponuje skvělým sortimentem zboží.

• Výborné zboží za dobré ceny
    • U některých druhů dlouhé dodací lhůty, ale zákazník je informován předem a může se rozhodnout, zda chce čekat.

Dobrý obchod, vyplatí se, přestože na některé druhy zboží je nutno počkat.