• Čínské nefunkční šmejdy , nejhůře utracene peníze :-(

Problemy s prjmem gps , wifi , signalu operatora, nekompatibilni aplikace , soft tlf usity horkou jehlou. Papirovy vykon je ohromujici ale pravda je uplne nekde jinde. Po upgradech systemu od vyrobce se vse jen zhorsilo , telefony ve stejne cenove relaci funguji lepe. Fotak je mizernej , blesk take svitilna take. A vlastne tam nic jineho neni. To uz je opravdu lepsi samsung za stejne penize i presto ze nema 3g ram , 8mi jadrovy procesor. Opravdu hruza , zatim jsem potkal jen jeden horsi telefon a to byla cinska kopie lenova . aliexpress vratil vsechny penize , coz potesilo.

• V podstatě nic.
    • Dlouhá dodací doba.

Po 4 měsících odešla dotyková plocha.
    Display si sám tuka na ikonky aplikací a otevírá je listuje v menu atd atd. jako kdyby mi duch používal můj mobil a já byl jen pozorovatel. Napsat SMS je prakticky nemožné.
    Vzhledem k tomu že na e shopu není jediný produkt ke koupi a
    telefonní kontakt z webu někam zmizel tak na úspěšnou reklamaci asi můžu rovnou zapomenout.

Takže mám elephone p8000 za nějaký 4500 CZK jen pěkně drahý těžítko.

Jsou v insolvenci. Jsem zvědavý jak se budou vyřizovat reklamace

• spolehlivost

zklamán

• Nemusím vybrané zboží hradit dopředu jako u jiných prodejců
    • Zruší objednávku bez varování

V současné době mě tento obchod velmi zklamal.

• Omluvili se :-D

Má předobjednávka byla po 10 dnech stornována, zboží jsem tedy neobdržel.

• nekomunikace

nekomunikace

• Zhola nic!!"
    • Za 7 měsíců jsem mobil reklamoval 2x a 2x jsem je musel uhánět po 30ti dnech,co s tím!
    • Po 2. reklamaci mi sdělili,ať pošlu nabíječku,že mi vrátí kupní cenu.To jsem udělal.
    • Teď už je to ale již přes měsíc a nemám ani mobil,ani peníze zpět!!!
    • Firma nereaguje,prostě nic!
    • Pokud toto bude číst i někdo další podvedený,prosím ozvěte se mi na email [email protected] ,uvažuji o podání hromadné žaloby nebo určitě trestní oznámení pro podezření z pokusu podvodu,zpronevěry nebo neoprávněného používání cizí věci!
    • Přece to takovým podvodníkům nemůže procházet!!!!!!

Teď už je to ale již přes měsíc a nemám ani mobil,ani peníze zpět!!!
    Firma nereaguje,prostě nic!
    Přece to takovým podvodníkům nemůže procházet!!!!!!

Reakce obchodu Elephones.cz

Dobrý den, již jsme se s vámi spojili telefonicky a problém s vámi řešíme.

Naše společnost rozhodně není podvodníkem a pokud by měl někdo další kromě pana Bulína nějáký problém ohledně reklamace nebo problém jiného druhu, ať se ozve na email [email protected] a vše s ním bude aktivně řešeno!!!

David Buršík, jednatel

• NIC

Naprosto neseriózní jednání. Důrazně nedoporučuji!

• Bojím se, že firma odchází do "kopru". Včera jsem si šel vyzvednout telefon po reklamaci (nenabíjel se) s tím, že mi reklamaci zamítli a že vše funguje. Na dveřích obchodu cedule, že z důvodu technických problémů mají zavřeno a na meil mi odpověděli, ať jim napíšu adresu, že mi ho pošlou. Telefon je vypnutý, tak proboha hlavně neplaťte nic dopředu, kdoví jak to celé dopadne

Mobil měsíc na reklamaci a pak zjistili, že mu vlastně prý nic není, no a nakonec ho zatím nemám.

Reakce obchodu Elephones.cz

prodejna je z vážných technických důvodů prozatím uzavřena. Ohledně dořešení a vyzvednutí Vaší reklamace se s Vámi spojí pan Buršík a domluví se s Vámi na postupu.

P.S. Možnost platby předem jsme již před časem deaktivovali a není u nás tedy ani možné objednat produkt s platbou předem jak upozorňujete.

• dlouhá dodací lhuta

Nemám názor, tovar ještě nepŕišel

Odporúčam

• Vyřízení reklamace se neúměrně prodlužuje, na urgence nikdo nereaguje. Vždy je přislíbeno, že někdo zavolá a nic.

Nechci zatracovat obchod kvůli jedné nevyřízené reklamaci. Ale po skoro půl roce od nákupu nemám mobil stále k dispozici a to samotné o něčem vypovídá...

• Rychlá komunikace, dobré produkty, pečlivě zabalené zboží.
    • Doba dodání byla delší, než jakou měli deklarovanou na stránkách ("přibližně dva týdny" znamenalo přes měsíc).

Pokud vám nevadí potencionálně delší čekací doba, tak mohu tento obchod doporučit.

Nepříjemní prodavači

• slušný telefon za dobrou cenu - výkon
    • nemají na skladě novinky a musí objednávat...

Slušné a rychlé jednání, na přístroj si raději počkám, jinak super...

• Pružnost, komunikace.
    • Nevím

Spokojenost

• super kvalita,mam stvrty elephone a chcem dalsie
    • dodacia lehota skoro styri tyzdne ,ale myslim ze to je skor vynimka ze to takto dlho trvalo. E.shop sa ospravedlnil a hlavne ze komunikuju zo zakaznikom.Takze ajtak + pre elephones.cz

ANO ,odporucam

• Okamžitá odpověď na dotaz, co slíbili dodrželi.
    • O žádných nevím

Mohu jen doporučit.