• velmi výhodné ceny
    • ochota pomoci na hotline

• Rychlost dodani

Skvela cena oproti ostatnim eshopum. Zbozi dodane rychle.

• Rychlé dodaní
    • Dobré ceny

• rychlost vyřízení zakázky
    • dobrá cena

• Rychlé doručení
    • Výhodná cena

• Rychlé zaslání zboží, dobrá komunikace a zajímavé ceny.

Jedná se o spolehlivý obchod. Doporučuji.

• Nejnižší cena

Vše proběhlo v pořádku.

• Rychlé doručení na adresu
    • Měl jsem nejlepší cenu za zboží na trhu

Moje zkušenosti s obchodem jsou dobré, přes telefon mi poradili s nákupem a chovali se ke mě hezky.

• Rychlost dodání, cena

• Jednoznačně ceny. Kupoval jsem sluchátka a byla o 3000 Kč levnější než u většiny velkých eschopů.

Rychlost vyřízení objednávky, ceny,komunikace.

• Ceny
    • Originální zboží
    • Velice milý personál při výdeji

Jednalo se o můj první nákup. Některé recenze mě trochu vyděsily, ale bylo to zbytečné. Zboží dorazilo v pořádku, v originálním balení a je plně funkční.

• Nízká cena
    • Komunikace a přístup obchodu
    • Prodloužená záruka
    • Zabalení zásilky

Nákup doprovázely jisté komplikace, nicméně obchod se k situaci postavil čelem. Sami mě kontaktovali a snažili se problém vyřešit k mé maximální spokojenosti. Také musím zmínit, že se jednalo již o mý druhý nákup v tomto obchodě a první zkušenost byla zcela bez problémů. Proto doufám, že šlo pouze o nějakou ojedinělou situaci a i ostatní pozitivní hodnocení zde tomu nasvědčují.

• Rychle dodání
    • Ceny
    • Vyber zboží

• Super ceny a rychlé dodání.

Nic

• Rychlé dodání.
    • Dobré ceny.

• Zajímavá cena
    • Nedodržení zvoleného typu dopravce.
    • Zdlouhavý průběh reklamace,kdy wedo ztratilo zásilku.
    • Koupeno přes Heureku... která se k problému nestačila úplně čelem :+(

Obchod komunikoval dobře,zvolil js dopravu DPD přiváže,zasláno wedo,bohužel dopravce nejdříve lhal že:
    1. Telefon předal přímo mé osobě (prokázána lež)
    2.Nasledne že nechal balík ve schránce (prokázána lež -nevešel by se tam)
    3. Třetí pokus,že zanechali balík i vstupních dveří a ukradl jej někdo ze sousedů.....jsem nemohl vyvrátit,ale bydlím zde xx.let a myslím si své.

Heureka neudělala vůbec nic, prodejce se snažil řešit situaci,ale dlouho neurčoval dopravce, který se mě přiznal,že prostě zásilku nedoručili...nakonec vrátili peníze po xx.dnech a já mezi tím koupil synovo telefon raději v kamenné prodejně.

• nízká cena zboží

Nějak nechápu určování cen v obchodě. Jeden den bylo zboží za 15 800,-, dal jsem do košíku a druhý den, když jsem chtěl vyplnit údaje bylo už za 16 800,-. Objednal jsem a za další tři dny stál pártybox už zase jen 15 200,- . No mají zvláštní pohyby s cenami.

• Rychle
    • Levně
    • Prodloužení záruky na základě vyplněného dotazníku na Heureka.cz
    • Vysavač za 15 000,- by dle mého mel být perfektní. Z levé strany však je vidět bílá čára u displaye, jelikož je display malý a v okénku vysavače je více vpravo, a tak vlevo svítí místo bez displaye cca 0,5mm. Na funkčnost vliv nemá, ale za ty prachy to nepotěší. Každopádně to není vina obchodu, takže nemá vliv na hodnocení.

Rychle, levnější než 90% ostatních obchodů. Když vezmu v potaz prodloužení záruky, tak cenově bezkonkurenční. V případě problému se zárukou rozhodně recenzi přehodnotím.

• Příznivá cena, rychlé vyřízení objednávky

Spokojenost - zboží bylo nakoupeno jako dárek

• Rychlost doručení