• zakoupeno v elektroshock.cz před 3 měsíci

• Neseriózní

Zakoupil jsem telefon o kterém propagujete vodě odolný. Což byl hlavní důvod koupě. Ano, telefon jsem polil. Nic hrozného, stane sen. Až na to že telefon přestal chodit. Vůbec nechápu jak si můžete dovolit neuznat reklamaci u vodě odolného telefonu se slovy ,,nelze uznat, telefon byl zasažen kapalinou. ,, FUJ!!!! Pozor všem!!!! Na tento shop se nemůžete spolehnout.

Reakce obchodu elektroshock.cz

Citujeme mail pana K.
    “ Dobrý den, potřebuji u Vás reklamovat telefon. Černý obrazovka, nejede. Kam Vám mohu telefon zaslat? V předmětů máte kód objednávky.”

Srabácky se tak hned nepřiznal k tomu, že přístroj vytopil. Raději mlžil a myslel si, že na toto náš odborný servis nepřijde a že telefon odešel jen tak. A opravdu se nejedná o pár kapek vody, jak si nyní pan K. vzpomněl na důvod, proč přístroj nejde.

Bohužel nic není jen tak a pan K. neměl správně doražené krytky u voděodolného přístroje. Že by to třeba nebyla náhoda? Pak nevydrží ani nejodolnější věc na světě. Nehledě na to, že kupující nepředložil znalecký posudek. Asi by vyšla pravda najevo.

Na toto jsme museli reagovat
    Elektroshock

• zakoupeno v elektroshock.cz před 3 měsíci

Recenze smazána na žádost autora.

• zakoupeno v elektroshock.cz před 6 měsíci

Zboži ne dorazilo, E-shop ne reaguje na telefony any e-maili-NEDOPORUČUJI

• zakoupeno v elektroshock.cz před 6 měsíci

• Objednávka není úplná. Chybí certifikát. Respiratory měly být baleny po 10 kusech. Přišla krabice otevřená (žádné originál balení) a v ní 30 kusů jednotlivě balených respiratoru. Je to na pováženou. Reklamovala jsem, uvidím jestli se ozvou.

Nemám důvěru v tento obchod.

• zakoupeno v elektroshock.cz před 6 měsíci

• Bylo mi doručeno jiné zboží v poškozeném obalu.
  • zakoupeno v elektroshock.cz před 7 měsíci

Ze strany internetového obchodu mi bylo z části zasláno zboží, které jsem si neobjednala. Po debatě ohledně postupu obchodu a zaslaného zboží, jelikož z jejich strany jim přišlo proaktivní, že mi pošlou jiné zboží, což s mnou ani nekonzultovali, a snad očekávali jak budu ještě vděčná, jsem si vyžádala zaslání reklamačního štítku a zboží hned druhý den zaslala zpět. Jelikož se delší dobu nic nedělo, provedla jsem kontrolu doručení balíčku a jaké bylo mé překvapení, že balíček ležel 14 dní na depu, aniž by se s ním cokoliv dělo. Zaugovala jsem tedy svoji reklamaci u internetového obhodu a oni provedli urgenci u doručovatele. Jelikož se pár dní stále nic nedělo, opět jsem provedla kontrolu balíčku, kdy jsem opět zjistila, že stále leží na stejném depu. Opět jsem tedy urgovala u internetového obchodu, aby se situace konečně dořešila, jelikož nic aktivně neřešili a takto bych mohla čekat třeba i další měsíc. Na moje naléhání, aby toto začali už konečně řešit, jelikož nebyli schopni si reklamaci pohlídat a dořešit z vlastní iniciativy, mi poslali zprávu o vrácení peněz. Tuto proaktivitu jsem sice ocenila, ale jen do chvíle, než jsem zjistila, že mi byly vráceny všechny peníze za celou objednávku, i když byla reklamována a vrácena jen část zboží. Opět jsem tedy musela psát a informovat internetový obhod. Výsledkem tedy je nejen ztráta času, ale i přeposílání peněz sem a tam, jelikož budu muset část platby vrátit na jejich účet. Tedy, už nikdy více... A to se ještě divili, že jsem se zeptala na jejich neschopnost...

• NEZJIŠTĚNA
    • NEDOPORUČUJI

Bylo mi dodáno jiné zboží, a to nižší kvality, než které jsem si objednal. Vrátit zboží jsem již neměl odvahu z obavy, že bych neměl jak peníze, tak ani zboží. Kontaktovat prodejce přes telefon se nepodařilo, telefon je trvale nedostupný. Komunikace pře email nevede k závěru. Reakce jsou zdlouhavé, neboť jak obchod uvádí mají na reklmační emailu hodně záležitostí k vyřizování. Zvažuji další kroky vůči obchodu. Rozhodně nedoporučuji!

• zakoupeno v elektroshock.cz před 8 měsíci

• - rychlé a spolehlivé dodání
    • - obchod prodává necertifikované zboží, koupila jsem respirátory
    • - tento charakter zboží postrádá jistotu o správnosti nákupu a vlastnosti výrobku (chybí expirační doba, je tam sice nějaké datum, ale nevím co znamená)
    • - respirátory z Číny - označeny pouze KN95, chybí označení CE
    • - ani slůvko česky
  • zakoupeno v elektroshock.cz před 7 měsíci

• změny podmínek limitu nákupu
  • zakoupeno v elektroshock.cz před 7 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zakoupeno v elektroshock.cz před 7 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zakoupeno v elektroshock.cz před 7 měsíci

• Komunikují a mají snahu o nápravu, na e-mail odpovídají druhý den, někdy je třeba se připomenout. Telefon berou. Nakonec dodali, co měli.
    • Rychlost doručení, cena.
    • Zboží označené "skladem" ve skutečnosti nemají a zasílají jiné stejného druhu, avšak nižší hodnoty a nestejných vlastností. Dvakrát jsem zboží vracela.

Už bych zde znovu nenakoupila.

• zakoupeno v elektroshock.cz před 7 měsíci

Poslali jiné položky než byly objednány. Místo 3 druhů respirátorů, poslali 1 a jiný typ.

• zakoupeno v elektroshock.cz před 7 měsíci

Objednala jsem 6 typů respirátorů po 10ks, abychom vyzkoušeli, který typ nám lépe padne + 50ks dětských jednorázových roušek s dětským motivem. Místo dětských roušek nám přišly klasické modré jednorázové a respirátory nám přišly jedna velká krabice s 50ks jedné značky a k tomu 10ks jiné značky. Zboží jsem vrátila, jediné plus k dobru jim dávám za rychlé vyřízení vráceného zboží a vrácených peněz. Možná až nebude takový chaos ohledně respirátorů, dám obchodu ještě jednu šanci.

• zakoupeno v elektroshock.cz před 7 měsíci

Objednal jsem si dětské respirátory s padnou za 22,90 Kč/ks. Zboží mělo být skladem, evidentně nebylo, protože po týdnu jsem obdržel vzhledově úplně jiné respirátory (navíc s ventilem, který jsem nechtěl) a v nižší ceně, než která byla zaplacena (zaslané respirátory jsou na webu prodejce za cenu 17,50 Kč/ks). Navíc jsou respirátory svou velikostí tak na 3-4 leté dítě, pro starší děti jsou příliš krátké úchyty za uši - tlačí. Závěr - respirátory pro starší děti nedoporučuji. Jednání prodejce považuji za neseriózní.

• zakoupeno v elektroshock.cz před 7 měsíci

• Nemůžu kladně hodnotit obchod, který dopoledne nabízí respirátory za nějakou cenu a hned jak se v médiích objeví informace, že respirátory budou povinné, tak je okamžitě zdraží o více než 20%!

Takto odporným způsobem vydělávat na neštěstí v jakém jsme, je opravdu na pár facek. Zde určitě nekoupím už ani hřebík.

• špatné vystavení faktur
    • velká prodleva v komunikacích

Rozhodně bych nedoporučil....Pomalé jednání, prodleva v odeslání zboží...

• Délka doručení
    • Způsob balení
    • Záměna zboží za jinou značku bez jakékoliv komunikace

Doručení zásilky došlo cca 5 dní po obdržení zprávy o předání zásilkové službě. Zboží bylo zabaleno pouze ve velice tenkém sáčku, částečně roztrhnutém. Navíc byly doručené jiné respirátory, než byly obednané a vyfakturované.

• zakoupeno v elektroshock.cz před 7 měsíci

Objednal sem si respirátory STX a dorazili respiratory RYK. Na obrázku bol respirátok STX ktorý mal prekrytý pliešok na nose. Dorazili respirátory RYK ktorý pliešok prekrytý nemajú. Na objednávku som čakal týžden ale to som ochotný tolerovať vzhľadon na situáciu ale mám pocit že je úplne jedno aký respirátor si na stránkach objednáte. Pošlu vám čo majú na sklade...

• zakoupeno v elektroshock.cz před 7 měsíci

• Obchod se omluvil za chybnou dodávku.
    • Obratem vrátili peníze.
    • Dodali jiné zboží, než jsem objednal.

Objednal jsem si dětské respirátory bílé bez výdechového ventilu, přišly mi dětské respirátory s výdechovým filtrem a nějakými obrázky, tedy jiné zboží, než jsem si objednal. Respirátory jsem vrátil, zrušil objednávku a požádal o vrácení peněz.
    Ke cti obchodu můžu uvést, že se za nesprávnou zásilku omluvili a peníze bez problémů obratem vrátili.