OBCHOD OK !!
    PŘEPRAVA ZBOŽÍ NA ZÁSILKOVNU OK ALE KOD NA VYZVEDNUTI AŽ PO 3 DNECH PROČ ?????

• Rychlé dodání.

• Příjemná a rychlá komunikace
  • zakoupeno v elektroshock.cz před 3 měsíci

• Neseriózní

Zakoupil jsem telefon o kterém propagujete vodě odolný. Což byl hlavní důvod koupě. Ano, telefon jsem polil. Nic hrozného, stane sen. Až na to že telefon přestal chodit. Vůbec nechápu jak si můžete dovolit neuznat reklamaci u vodě odolného telefonu se slovy ,,nelze uznat, telefon byl zasažen kapalinou. ,, FUJ!!!! Pozor všem!!!! Na tento shop se nemůžete spolehnout.

Reakce obchodu elektroshock.cz

Citujeme mail pana K.
    “ Dobrý den, potřebuji u Vás reklamovat telefon. Černý obrazovka, nejede. Kam Vám mohu telefon zaslat? V předmětů máte kód objednávky.”

Srabácky se tak hned nepřiznal k tomu, že přístroj vytopil. Raději mlžil a myslel si, že na toto náš odborný servis nepřijde a že telefon odešel jen tak. A opravdu se nejedná o pár kapek vody, jak si nyní pan K. vzpomněl na důvod, proč přístroj nejde.

Bohužel nic není jen tak a pan K. neměl správně doražené krytky u voděodolného přístroje. Že by to třeba nebyla náhoda? Pak nevydrží ani nejodolnější věc na světě. Nehledě na to, že kupující nepředložil znalecký posudek. Asi by vyšla pravda najevo.

Na toto jsme museli reagovat
    Elektroshock

Rychlost,cena.

• zakoupeno v elektroshock.cz před 2 týdny

Velmi slušné a rychlé jednání

• Rychlá reakce

I když se stala chybka, přehlídnutí v typu příslušenství, stát se to může, tak reakce byla blesková a vše bylo vyřešeno k plné spokojenosti.
    Za mě - příklad pro ostatní. Spolehlivost obchodu poznáte právě až při vyřizování reklamací. Super.

• zakoupeno v elektroshock.cz před 2 týdny

• Super jednání, rychlé dodání.
  • zakoupeno v elektroshock.cz před 3 týdny

• Cena, rychlost, komunikace.

Doporučuji.

• zakoupeno v elektroshock.cz před 3 týdny

• Zboží doručeno do 2 dnů od objednání.
    • Prodloužená záruka na 30 měsíců.
    • Silikonový obal součástí základní dodávky.
    • Klasický přeprodej věcí z Číny - v doručované zásilce samostatný pytlík s mobilem balený v Číně.
    • Sice fungující na Android 10, ale díky odlišnému prostředí např. od Samsung , ne se všemi možnostmi např. Google Family Link (rodičovský zámek). Zamčenému telefonu neumožní nouzové volání na kontakt z tel. seznamu (k nouzovému volání je možné využít jen hovory z historie nebo kontakty přidané do oblíbených ).

• Rychlost doručení
    • Prodloužená záruka zdarma
  • zakoupeno v elektroshock.cz před 4 týdny

nemám problém :-)

• zakoupeno v elektroshock.cz před 1 měsícem

• solidní ceny,rychlé doručení,bezpečné balení v karbičkách po 10 ks,vyrobeno v Německu a nikoliv v Číně.

Jsem spokojen s obchodem,již jsem u něj nakoupil dvakrát.

• dobrá komunikace
  • zakoupeno v elektroshock.cz před 1 měsícem

• Rychlé dodání, kvalitní respirátor, příjemný na tváři, netlačí za ušima

• Super nízké ceny
    • Rychlost dopravy
    • Skvělá komunikace obchodu
    • Prodloužená záruka na zboží
    • Dárek k nákupu

Jsem vážně mile překvapen, jak skvěle tento obchod funguje.

• zakoupeno v elektroshock.cz před 1 měsícem

vše klaplo rychly první nákup do dvou dnu doma

• Velmi rychlé dodání
    • Ceny
    • Málo kamenných prodejen

Objednáno v pondělí, doručeno v úterý, navíc za velmi nízkou cenu. Obchod rozhodně doporučuji a určitě zde nakoupím i znovu

• zakoupeno v elektroshock.cz před 1 měsícem

Superrychlé doručení na výdejní místo. V neděli objednáno v úterý dopoledne na prodejně