• Objednáno před novým rokem a zatím mě nic nepřišlo už je to 15 dní!

nekomunikují

• Zboží dodnes nedorazilo ani jediný e-mail o tom, že to bude trvat tak dlouho přitom zboží bylo skladem.

• Žádná
    • Podvodník.
    • Zboží placeno předem kartou
    • Nulová reakce na dotazy, na reklamaci ......
    • Nic neobjednávejte !!!!!

V žádném případě nic neobjednávejte.

• Předání zboží přepravci trvalo 5 dnu

Maximální spokojenost

• Trochu cena
    • Pár dní to trvalo, ne moc (asi 3), ale nebylo to tak rychlé jako jinde

Towar nie dotarł a korespondencja jest prowadzona w języku którego nie znam. Nie miałem świadomości, że kupuję towar z czeskiego sklepu, skoro tak jest i sklep jest w języku polskim to w takim języku spodziewam się korespondencji. Do tego wysłałem zapytanie kiedy mogę spodziewać się towaru i nie otrzymałem odpowiedzi

• zboží nepřišlo, obchod nekomunikuje !!!

Bohužel již nikdy více....

• Po odeslání objednávky jsem na stránkách obchodu objevila zvláštní kategorie pro označení zboží od A+ přes B, C, D až nevím už po které písmenko. Podle popisu se vždy jednalo o už použité nebo nějak opravené zboží. Vznesla jsem tedy dotaz, jestli mnou objednaný telefon bude nový nebo už použitý. Byla jsem ujištěna, že jde o nový výrobek a tak jsem objednávku nezrušila. Druhý den mi volali z obchodu, že objednávku ruší, protože mnou objednaný mobil nemohou nikde (uvedli, že v prodejně na Slovensku) najít........Já už bych tam neobjednala ani reklamní leták!

Pán byl velice vstřícný.

Oceňuji rychlost dodávky.

• Všechno proběhlo v pořádku, a tak jak mělo.
    • Úleva
    • Strach

Objednal jsem si IPhone 8 a až pak začal číst recenze, tak jsem začal trochu zmatkovat. Navíc jsem telefon pak ani nenašel na stránkách, šlo se na něj dostat jen pomocí odkazu. Napsal jsem tedy e-mail. Obratem mě ujistili, že zboží bude nové, originálně zabalené a bude doručeno do 3 dnů, jak se taky nakonec stalo. Všechno je v pořádku. Díky

• Jejich popis zboží odpovídá realitě
    • Sposta dobrých recenzí, které mě přesvědčili zde nakupovat

Jsem s ním velmi spokojen.

rychlost dodání

• jsem spokojen

dobrý

ElektroRTV

• Mohu doporučit! Vše proběhlo rychle a bez problémů. Koupil jsem výrazně levněji telefon než-li u konkurence. Vše v pořádku :-)

• Neskutečně rychle vyřízení objednavky

S obchodem jsem velice spokojená,takhle rychle mi ještě nikdy nic nepřišlo,telefon je nový krásný a v pořádku vše funguje.

ElektroRTV

• Rychlost vyřízení objednávky.
    • Není možnost zaparkovat u obchodu, ani poblíž.

Po přečtení recenzí jsme měli obavy a na základě negativních hodnocení jsme zvažovali storno objednávky. Skutečnost byla ale jiná. Telefon byl nový, zabalený. Bez problému bylo umožněno telefon rozbalit a zkontrolovat. Vše v naprostém pořádku. Telefon funguje jak má, je originál, nový. I prodavač byl příjemný. Tento obchod doporučuji.

• Umístění pobočky v Brně
    • Zrušení pobočky v Brně

Neinformovanost prodavačů. Ještě ve čtvrtek před zrušením pobočky nevěděl obsluhující mladík, že již v pondělí pobočka nebude existovat. A tak domluvený a objednaný mobilní telefon doručen včas nebyl.

Reakce obchodu www.elektrortv.cz

děkujeme za Váš čas a názor.