www.elektrortv.cz

739 recenzí z celkového počtu 1537 hodnocení

Recenze www.elektrortv.cz

Přidáno: 12. prosince 2017

• skvely ednani sem byli spokojen.

michal

Přidáno: 8. prosince 2017

• podivné čachry s danovým dokladem a plným dph

Reakce obchodu www.elektrortv.cz

u Vámi objednaného produktu nebyl možný odpočet DPH. Byl jste kontaktován ihned jakmile to bylo možné.

Petr

Přidáno: 7. prosince 2017

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení.

JUDr. Miroslav Vápeník

Přidáno: 6. prosince 2017

Rychle, vstřícně a ještě za slušnou cenu. Velká spokojenost!
JUDr. Miroslav Vápeník

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení.

Přidáno: 5. prosince 2017

mají uvedenou cenu s DPH a pak volají s tím, že je to bez DPH
tak na rovinu napíšu na web jak to je a ne, že se porovnávají ceny bez a s DPH... trochu rozdíl.. okrádají lidi o čas

janintel

Přidáno: 4. prosince 2017

• Reklamační řízení

od této společnosti jsem si koupil telefon LG G FLEX2,
těsně před koncem záruky se u něj stala závada neustálého restartu. Podal jsem proto reklamaci na zařízení.
Po 40 dnech se mi vrátil s tím že reklamace není uznaná pro zásah do OS Android. Jsem běžný uživatel a ne nám důvod a schopnosti abych do něj zasahoval. Po kontaktování Ostravského sídla mi bylo slíbeno dodání servisního protokolu. Doposud se tak nestalo. Nedodržují reklamační podmínky ve kterých je jasně řečeno dodání servisního protokolu, nemluvě o nedodržení reklamační lhůty.
Už 14 dní nikdo nereaguje a na email neodpovídá.
Ověřil jsem si že u tohoto modelu je to HW záležitost nikoliv SW. Protože náklady na opravu jdou za danou společností proto ten nezájem.
Dejte si všichni pozor, než se rozhodnete něco kupovat.
Rozhodně to nenechám ležet a pokud se najde někdo se stejným problémem dejte vědět.

Anonym

Přidáno: 30. listopadu 2017

• super cena
  • možnost si zboží ihned vyzvednout
  • personál mi ochotně pomohl vybrat další doplňky

Zboží telefon Samsung S7 jsem po 9 měsících reklamovala (vadný LCD). Vše proběhlo bez problémů, opravený mobil s novým LCD mi firma doručila až domů. Trvalo to asi 21 dnů.

• Ano

Martin

Přidáno: 26. listopadu 2017

• Lacinný
  • prodejce mi zaslal telefon určený výhradně pro polský trh. telefon zde nedostává aktualizace a je nepoužitelný.
  • NEDOPORUČUJI

Na telefon Huawei P10 mi nepřicházely aktualizace, díky Huawei Support bylo objeveno, že se jedná o telefon určený výhradně pro polský trh. nikoliv český a slovenský. Naprostá neochota při vyjednávání o reklamaci a to ještě ve lhůtě do 14-dnů od koupě, kdy jsem měl nárok telefon vrátit bez udání jakéhokoliv důvodu.
Celou záležitost dávám k vyšetření ČOI. Prosím, nikdy odtud nic nekupujte.

Reakce obchodu www.elektrortv.cz

cz distribuci tohoto modelu jsme nenabízeli, moc jste tedy toho neobjevil. Domníváte se, že když je zařízení pl distribuce tak je nějakým způsobem znehodnoceno nebo je dokonce méně kvalitní? Předpokládám, že zařízení máte cca. 3 týdny. Mohu se zeptat, kolik myslíte, že Vám dorazí aktualizací? Není tajemstvím, že pro pl distribuce chodí aktualizace dříve.

Mobil

Přidáno: 18. listopadu 2017

• Koupil jsem u nich telefon z důvodu výhodné ceny. Záruční doba na úplně nový telefon byla pouze 12 měsíců. Telefon se pokazil cca 14 dní před zárukou (přestala fungovat GPS). Telefon jsem zanesl v Praze na prodejnu z důvodu reklamace 2 dny před koncem záruční lhůty. Telefon se mi vrátil po cca 14 dnech s odůvodněním, že telefon již není záruce.
  • Nevěřícně jsem několikrát překontroloval doklady, vše souhlasilo a telefon v záruce byl. Prodejce se tedy vyhýbá reklamaci na konci záruční lhůty. Snažil jsem se prodejce kontaktovat minimálně 10x telefonicky, avšak bezúspěšně.
  • Podávám podnět na ČOI.

Věřím, že ČOI sjedná nápravu a tohoto prodejce NIKOMU nedoporučuji.

Reakce obchodu www.elektrortv.cz

v případě nákupu na podnikající osobu uvedením IČO/DIČ v objednávce je záruka 12 měsíců na zařízení. Není možné aby nastala taková chyba, když máte zařízení v záruce a zařízení Vám bylo vráceno, že už záruku nemáte.

Iveta L.

Přidáno: 16. listopadu 2017

• Nízké ceny - které se nevyplatí.
  • Problémy při reklamaci, neochotná a po chvíli jednání nulová komunikace prodejce.

NEDOPORUČUJI.
Telefon se čtyřmi závažnými softwarovými a jednou mechanickou závadou jsem odeslala k reklamaci. Po měsíci se mi telefon vrátil (mohu být, dle ostatních recenzí ráda, že jsem jej měla do měsíce zpět) s tím, že se "závada neprojevila".
Zajímavé, že se neprojevila ani jedna a ani ta na první pohled viditelná, mechanická.
Vyjádření bylo vepsáno pouze na mnou zaslaném reklamačním protokolu s razítkem obchodu.
Neobdržela jsem žádný protokol o opravě, o přezkoušení chyb, ani nic podobného.

Čili jsem přesvědčena, že telefon na prodejně měsíc jen tak ležel a poté mi jej zaslali zpět. Toto jsem prodejci sdělila a žádala protokol o opravě - poprvé telefonicky; byl mi přislíben. Ovšem neposlali mi jej ani po několikanásobné žádosti přes email. A pro jistotu přestali úplně komunikovat.

TELEFON JSEM TEDY POSLALA DO AUTORIZOVANÉHO SERVISU SAMA. Za dva týdny jsem jej měla doma, REKLAMACE UZNÁNA - UZNÁNY VŠECHNY, MNOU POPSANÉ VADY.
Zajímavé, že :)?

Podávám podnět na ČOI a nákup zde nikomu nedoporučuji.

Reakce obchodu www.elektrortv.cz

moc zajímavé mi to nepřijde, spíše jako výmysl, protože pokud by jste měla tolik závažných závad jak popisujete, určitě by zařízení neleželo měsíc na prodejně.