• Nízké ceny
    • Zboží "Skladem" bylo skladem jen pár kusů, nepokrylo objednávku.

Vyše hodinu som stravil s platenim za produkt!!! Obchod ma Euro učet a pri objednavke mi nebolo umožnene pladba prevodom. Ani pri komplikaciach s pladbou mi predajca neumožnil zakupiť tovar na fakturu a zaplatenie prevodom z domova neviem čoho sa bal nakolko je to bežny postup predaja na fakturu. Tymto postupom predavajuceho som prišiel o 4923 Kč. Nikdy viac u takeho bojazliveho obchodnika nenakupim ani neodporučim mojim znamim.

Světlo mi bylo doručeno rozbité bez bublinek bez jakéhokliv jištění, aby nedošlo k poškození!
    Posílám zpět.
    Jsem zvědavá, zda mi pošlou nové, už teď jsem čekala 2 týdny na doručení!
    D.Havranová

Vážený zákazníku,

moc nás to mrzí a omlouváme se, jednalo se o selhání lidského fakturu. Neprodleně provedeme nápravu a zašleme Vám nové světlo.

• Nedostatečné zabalení
    • Žádné zabalení

Zboží mi došlo naházené v jedné velké krabici kde byla samozřejmě půlka rozdrcena těžkými velkými kabely takže jsme z krabice sypali rozdrcené krabičky a rozsypané vruty, na tom ležely těžké kabely. Naprosto nechápu koho mohlo napadnout poslat křehké plasty naházené v krabici s těžkým zbytkem! Vruty vůbec zabalené nebyly, jen hozené do krabice. Bohužel většina zboží nepoužitelná - takže nedoporučuji!!!! To ani nemluvím o tom, že mi přišlo 2x shrnutí objednávky během dvou dnů ale o fakturu jsem musela obchodu psát neboť jsem neměla údaje k platbě.

Obchod se mylně domnívá, že povinné odsouhlasení obchodních podmínek rovná se blank cheque pro nevyžádaná sdělení všeho druhu.

Vážený zákazníku,

bohužel netušíme jaké "nevyžádané sdělení všeho druhu" máte na mysli. Dne 5.4.2023 jste byl pouze informován, že Vámi objednané zboží z objednávky x1042 bude dne 6.4.2023 naskladněno na Vámi zvolené výdejní místo. Následně Vám 6.4.2023 bylo potvrzeno připravení a možnost vyzvednutí Vámi objednaného zboží na odběrném místě, jež jste učinil ještě týž den.

• přijatelná cena
    • neoznámení termínu dodání zboží

Vážený zákazníku,

moc nás mrzí, že nejste nejste s naším obchodem spokojen. Byl jste informován, že zboží na Vámi vybranou pobočku dorazí 1.3.2023, poté jsme následně společně upravovali objednávku dle Vašich požadavků. Zboží opravdu dorazilo na pobočku, ale bohužel až v pozdních odpoledních hodinách, dne 1.3.2023. Následující den 2.3.2023 dopoledne, kdy vytížení zaměstnanců nedovolilo zboží ihned po příchodu do práce připravit k osobnímu odběru a informovat Vás o tom - za což se moc omlouváme, jsme od Vás již obdrželi požadavek na storno objednávky s tím, že jste si zboží zaopatřil jinde.

Tým elektroprovsechny.cz

• Levné zboží, příště si ale připlatím za lepší služby
    • V E-Mailu bylo psáno, že je objednávka nachystána k osobnímu vyzvednutí… dopadlo to tak že jsem tam čekal půl hodiny než dokázali ustřihnout 3 metry vodiče.

Vážený zákazníku,

v e-mailu jste byl upozorněn, že střih kabelů a vodičů dle požadavků zákazníků je prováděn až při vlastním osobním odběru. Moc se omlouváme za nepřiměřenou čekací dobu na provozovně.

• Přístroj přišel vadny

Koupil jsem telefonní sluchátko se zvonkem a zvonek nefunguje.

Vážený zákazníku,

v případě zjištění závady na přístroji máte samozřejmě nárok zboží reklamovat - buď odesláním nebo osobním předáním na některou z našich provozoven.

Tým elektroprovsechny.cz

Zatím jen týden čekám a nic nepřišlo.

dobrý den,
    byla jsem si vyzvednout zářivku a doma jsem zjistila, že jste mi místo opple Fulgur YH 28 28W 4000K kruhová zářivka nachystali 22/4000, tak že je mi to k ničemu. Moje chyba, že jsem si to nezkontrolovala na výdejně v Brně, ale netušila jsem, že ti někdo splete u Vás. V mé objednávce je 28/4000. Svobodová Silvie

• Zboží označeno skladem- není na skladě
    • Nulová komunikace

Vážený zákazníku,

Vámi objednaná položka se nedrží skladem, pokud se Vám zobrazilo "skladem" muselo jít o chybu.
    Standartní dodací doba je 1-2týdny, k vůli problémům ve výrobě je aktuální dodací doba 4měsíce.
    Zboží pro Vás se nám podařilo zajistit a budeme ho 3.10. expedovat.

V poslední době došlo k velkému nárůstu dotazů (k vůli fotovoltaice) a mohlo se tak stát, že jste se nedovolal, případně jsme Vám neodpověděli na email.
    Tímto se Vám za nedostatečnou komunikaci omlouváme.

Tým elektroprovsechny.cz

• i při větší objednávce se platí doprava. A pozor - za paletu skoro 1000 korun. Potom je lepší zakázku rozdělit na mimopaletovou za méně peněz.

Vážený zákazníku,
    ano paletová přeprava je drahá. Cenu neurčujeme my, ale přepravci.
    Cena začíná na 940Kč s DPH a s narůstající váhou ještě stoupá. Proto není poskytnuta sleva podle velikosti objednávky.
    Případná sleva na paletovou dopravu se řeší individuálně.
    Kde to lze, doporučujeme objednávky rozdělit na dvě, přeprava pak je 2x100Kč.
    Balíková přeprava je do 30kg s rozměry, kde nejdelší strana je 160cm a součet všech rozměrů je menší než 250cm.
    Pokud to nedodržíme, PPL odmítne balík převzít.

• Dobré ceny
    • Špatná komunikace

Přestože zboží mělo být již připraveno k odběru, stále není a obchod nekomunikuje.

žádná odpověď na email, žádná komunikace.

Vážený zákazníku,

máte u nás dvě objednávky X1429 a x1430.
    Při kontrole byly u obou objednávek Vaše dotazy z 11.7. nalezeny ve spamu.
    U objednávky x1430 následuje běžná komunikace.
    U objednávky x1429 jsme žádnou další komunikaci nedohledali.
    Od nás Vám byla odeslána základní informace k objednávce a pak informace o možnosti vyzvednutí.

Prosíme Vás o informaci kdy a z jakých emailových adres jste nás kontaktoval, pro hlubší kontrolu a odstranění případných chyb v našem systému.

Vzniklá situace nás mrzí a za vzniklé problémy se Vám omlouváme.

Tým elektroprovsechny.cz

Hrozně pomalé odeslání. Schvne s bral zboží skladem, objednával jsem 30.6., dnes je 11.7. a zboží stále nemám. Chápu, byly do toho svátky, ale i tak je to už 6 pracovních dní a kleštěmi neposlala ani zásilkový služba sluzba email, že by zboží převzala. Dokonce sem psal i do obchodu, kde mi slíbili, že ve čtvrtek odešlou. Je pondělí a furt nic.

Vážený zákazníku,

Vaše objednávka byla připravena k odeslání ve čtvrtek, jak Vám bylo slíbeno, bohužel nevyšla předávka na přepravu.
    Zásilku si přepravní firma tak vyzvedla až v pátek, zásilka Vám byla podle portálu přepravní spužby doručena v pondělí dopoledne.

Náš automat odesílá emailovou zprávu s číslem přepravy pro sledování, pokud Vám informace nebyla doručena, muselo dojít k závadě na automatu.

Nastalá situace nás mrzí a za pozdější dodání se Vám omlouváme.

Tým elektroprovsechny.cz

Katastrofa, kdyby to byl jediný obchod na světě, nic bych tam už nekoupil. Do dnešního dne ještě nemám celou objednávku vyřízenou.

Vážený zákazníku,

Vaše objednávka byla ve středu předána přepravní službě, standartně je zboží doručeno na druhý den. Vám byla objednávka doručena v pondělí a to podle vyjádření přepravní firmy" z důvodu nedostatku místa na rozvozovém autě". Je nám líto, že jste musel na objednávku čekat.

Tým elektroprovsechny.cz

- ačkoliv bylo uvedeno jako doručitelné, dodatečně bylo sděleno, že nebylo skladem. Do dnešního dne nemám informace o dodání.

Vážený zákazníku,

Mrzí nás, že nejste spokojen, muselo dojít k nedorozumění.
    Vámi objednané zboží dne 25.1. je skladem u dodavatele, což bylo na našem webu uvedeno.
    Na Váš dotaz, citujeme: „v jakém časovém horizontu se nyní pohybuje možnost dodávky?“ Vám byl ještě ten den potvrzen předběžný termín dodání na 31.1. O možnosti osobního odběru, jsme Vás informovali 2.2.
    Omlouváme se, že jsme Vás neinformovali o posunutí předběžného termínu.

Tým elektroprovsechny.cz

Došel email, že si mohu zboží vyzvednout, dojdu tam, vše zavřeno, telefon nikdo nezvedl, na zprávu neodpověděl.

Vážený zákazníku,

výdejní místo v Brně bylo během dne z technických důvodů uzavřeno. Nezvednutí volání je selhání jednotlivce.

Velmi se Vám za tuto událost omlouváme.

Tým elektroprovsechny.cz

• zboží měli označené skladem.
    • za 4 dny se ozvali že je nemají a bude až za další 3dny

Vážený zákazníku,

z důvodu inventury zpracování objednávek ani expedice nefungovali, upozornění bylo na úvodní stránce.
    Vaše objednávka byla pracována a Vám zaslána informace jakmile to bylo možné.
    Během inventury se skladové zásoby nemusely zobrazovat správně.

Vámi objednáně zboží bylo skladem na různých výdejních místech a bylo ho potřeba převést ke kompletaci.

Tímto se Vám i ostatním zákazníkům omlouváme.

Tým elektroprovsechny.cz

• Dlouha dodaci doba, zboží stále neni pripraveni k vyzvednuti. Už týden.