• výběr zboží (3)

Rychlá dodávka.

• nakoupil v obchodě elektroprovsechny.cz před 3 týdny

• Široký sortiment
    • Výhodné ceny
    • Minimální odběr v rozumné míře

Objednával jsem již podruhé. V obou případech byla objednávka poměrně velká. Při hledání v jiných eshopech mi často chyběly některé položky nebo tam byl odběr v minimálním množství ve výši, který bych neupotřebil. Takto se mi podařilo objednat vše potřebné najednou za rozumnou cenu.

• nakoupil v obchodě elektroprovsechny.cz před 1 měsícem

• Pokud nemáte slevy ve velkoobchodě, je jeden z nejlevnějších
    • Možnost osobního odběru

Nakupoval jsem už podruhé, možná trošku delší dodací lhůta ale nikde levněji jsem nesehnal. Příště nakoupím opět.

• kvalitní rychlá komunikace
    • dá se na zakázku objednat i zboží, které nevedou v eshopu
    • rychlost dodání i neskladových položek

delší dodací lhůta byla proto, že jsem zároveň objednával přes poptávku i zboží, které nebylo v nabídce eshopu a i tak bylo zboží dodáno celkem rychle
    s obchodem jsem maximálně spokojený, příště zde nakoupím zase

• nakoupil v obchodě elektroprovsechny.cz před 2 měsíci

Fungují, což třeba Alza ne.

• dobrý výběr
    • rozumné ceny
    • spolehlivý e-shop
    • V případě rozložení zboží ve více skladech mají delší dodací lhůtu, ale není to žádná tragédie, cca týden.

Nakupoval jsem zde poprvé, ale určitě se rád vrátím v případě potřeby dalšího materiálu.

• moznost osobniho vyzvednuti

• Kvalita
    • NIC

Vse OK

• nakoupil v obchodě elektroprovsechny.cz před 3 měsíci

• jeden z mála. který má tyto zářivky
    • dlouhá dodací lhůta
    • vysoká cena dopravy

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že nejste spokojen s našimi službami. V době vystavení Vaší objednávky nebylo k dispozici dostatečné množství objednaného zboží. Vaše objednávka byla vyřízena do 4 dnů od jejího vystavení včetně naskladnění chybějícího počtu zářivek od dodavatele. Myslíme si, že to je za dané situace adekvátní doba pro vyřízení objednávky. Cena dopravy se odvíjí od ceníku našeho přepravce. Lze využít i platbu bankovním převodem, kde se cena dopravy sníží o poplatek za dobírku.

• nakoupil v obchodě elektroprovsechny.cz před 3 měsíci

• bohatý sotriment elektro zboží, nízké ceny, rychlost vyřízení objednávky
    • zatím nevím

• Velmi dobrá cena
    • Bezpečný obal

Objednávala jsem poprvé a byla jsem mile překvapena zejména rychlostí dodávky.

• bez problémů
  • nakoupil v obchodě elektroprovsechny.cz před 4 měsíci

Skladem neznamená, že zboží najdou...

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí, že jsme nemohli dodat objednané zboží včas. Došlo bohužel k záměně položek ve skladu. Za tuto skutečnost jsme se Vám ještě jednou omluváme.

• nakoupil v obchodě elektroprovsechny.cz před 4 měsíci

Byl to můj první nákup, vše proběhlo v pořádku, zboží bylo dobře zabaleno, vše v pořádku.

• nakoupil v obchodě elektroprovsechny.cz před 4 měsíci

Rychle vyřízeno, komunikace v pohodě.

• nakoupil v obchodě elektroprovsechny.cz před 4 měsíci

• Nedošel mi ani e-mail s objednávkou. Nic. Este ze som zvolil možnost dobirky, takže sem nepřišel o peníze...

Vážený zákazníku,
    došlo pravděpodobně k nedorozumnění. Objednávka, kterou jste vytvořil v našem e-shopu měla být dle Vašeho požadavku doručena na výdejní místo Brno, kde je pro Vás zboží také připraveno. Potvzení objednávky i zprávu o připravené objednávce jsme Vám odeslali na Vaši e-mailovou adresu. Budeme se snažit Vás opět kontaktovat a vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

• nakoupil v obchodě elektroprovsechny.cz před 4 měsíci

• Cena, více míst pro vyzvednutí

• Velmi dobrá cena

• Zboží došlo obratem
    • Obchod o odeslání neinformoval

dobrá cena zboží

Vážený zákazníku,
    je nám velice líto, že se k vám nedostala zpráva o odeslání zásilky. Je možné, že spadla do SPAMu.
    Den před odesláním Vaší objednávky jsme Vám zaslali informační e-mail s číslem zásilky a odkazem pro její sledování.
    V případě, že budete mít v budoucnu podobný problém, kontaktujte nás prosím, rádi Vám pomůžeme.
    Pěkný den přeje Elektro pro všechny

• nakoupil v obchodě elektroprovsechny.cz před 4 měsíci

• Mezi dopravními společnostmi, které nabízí, není např. Česká pošta.Geis mi zásilku dopravuje už 5 dní a ještě ji nemám.

Reakce obchodu elektroprovsechny.cz

Je nám velice líto, že došlo ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Bohužel tuto skutečnost nejsme schopni ovlivnit, ale v případě, že nás zákazník kontaktuje, vždy se snažíme situaci vyřešit (ve spolupráci s dopravce) co možná nejrychleji.