• ochota (3)
  • dárky navíc (3)
  • nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 2 týdny

zboží připraveno tak, jak jsem si jej objednal k odběru na odběrném mídtě

• nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 2 týdny

• Dobré ceny rychlé dodání
  • nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 1 měsícem

• rychlé doručení, dobrá cena, bez problémů a navíc - dárek (dovolená) k nákupu :-)

spokojenost s obchodem, dodací dobou a velmi potěšila dovolená zdarma k nákupu - jednoznačně doporučuji!

Dobrý den.

Děkujeme Vám za kladnou recenzi, jsme rádi , že jsou Naši zákazníci spokojeni a doufáme , že tento nákup na Našich stránkách nebyl Vaším posledním .

• nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 1 měsícem

Voucher na pobyt je fajn

• nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 1 měsícem

+ objednávka byla rychle vyřízena, dobrá cena
    - problémy s přepravcem PPl

• nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 1 měsícem

• seriozni obchod i komunikace se zakaznikem

• Dobrá cena

Obchod v pohodě.

• nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 2 měsíci

• Velmi rychlé dodání, doprava zdarma, dobré ceny, velký výběr

Spokojenost veliká ve všech ohledech.
    Super domluva po telefonu.

• Super cena + dárek :-)

Naprosto vše jak má být. Komunikace po telefonu i mailem bez problému.

• měl jsem 1. nákup

• nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 2 měsíci

Rychlost komunikace a dodání zboží

• nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 2 měsíci

Musím uznat, že se opravdu snažili. Také PPL. Objednával jsem v pondělí v noci, kdy už ostatní tvrdili, že do Vánoc nedorazí, a dorazilo ve čtvrtek. Zboží v pořádku, s českým návodem.

• nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 2 měsíci

• Velmi rychle doručení, vše bez problémů, vřele doporučuji!

• nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 2 měsíci

• nedostal jsem slibovany poukaz

Reakce obchodu ELEKTRO plus

ohledně chybějícího poukazu Vás poprosím o zaslání emailu, že byl poukaz bohužel nedodán spolu se zbožím a my Vám jej pošleme v elektronické podobě. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Přeji hezký den.

• nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 2 měsíci

• Nepravdivé informace, nesolidní jednání, špatná komunikace

Zboží objednané v e-shopu a pro jistotu 2x potvrzené telefonicky, e-mailové potvrzení objednávky, vyřízení objednávky, faktura! Po několika urgencích přiznání že zboží bylo přesto prodáno.

Reakce obchodu ELEKTRO plus

za vzniklé komplikace se omlouváme, ale bohužel vznikla chyba v objednávkách,a tak byl bohužel poslední kus prodán zákazníkovi s předchozí objednávkou.

Ještě jednou se omlouváme a přeji hezký den.

• nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 2 měsíci

Rychlé dodání a k tomu zdarma poukaz na třídenní pobyt.

• 100% obchod.

Již několik nákupu a vždy vše na 100%.
    Doporučuji a těším se na další nákup.

• Super rychlé jednání
    • dobré ceny

Zboží jsem objednal v sobotu, ještě ten samý den zpracovali mou objednávku a v úterý v 7 hodin ráno už jsem měl zboží. Super obchod, který má super dopravce. Není co vytknout.

• nakoupil v obchodě ELEKTRO plus před 3 měsíci

• Velice ochotný personál