• rychlost dodání , dobrá cena

Nakupuji zde pravidelně, vždy vše bez problému.

Reakce obchodu ELEKTRO plus

Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Děkujeme také za pozitivní recenzi.

Přejeme Vám hezký den.

• Za vše hovoří fakt, že během asi jednoho roku je to již třetí TV, kterou jsem
    • objednal z Vašeho e-shopu( i pro své známé). Vaše ceny jsou kompetitivní s konkurencí a jak už jsem už jednou napsal Poukaz na dovolenou zdarma v Jeseníkách je bezkonkurenční benefit.

Reakce obchodu ELEKTRO plus

mockrát Vám děkujeme za tuto pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás opět spokojen.

Přejeme Vám hezký den.

Rychlé doručení zboží navíc dvě noci v hotelu Zlatý Chlum v ceně.

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi, jsme rádi , že jste u Nás s nákupem spokojeni, a doufáme, že to nebyl Váš poslední nákup u Nás .
    Přeji hezký den :)

• rychlost, nízká cena, poukaz zdarma

Přeji hezký den :)

• Rychlé dodání, rychlé vyřízení reklamace

Přeji hezký den :)

Při objednání lis byl skladem, po potvrzení objednávky mi další den bylo sděleno, že asi bude za týden až možná za 14 dní. Objednávku jsem proto zrušila. Objednala jsem lis u jiného dodavatele a 2. den si ho vyzvedla.

Za komplikace se omlouváme.

• Obsluha mila i po telefonu.

• dobry

Přeji hezký den :)

• Těším se na pobyt do Jeseníků.
    • Rychlost, kvalita, porozumění.

Chtěla jsem modrou tuto tiskárnu, ale voucher mě přesvědčil. Těším se do přírody

Přeji hezký den :)

dobrá komunikace, včasné dodání zboží, celková spokojenost

• Super,doporučuji všem.

Přeji hezký den :)

nákup přímo z domova je velká výhoda

nabízejí produkty, které nemají

Za komplikace se omlouváme.

Rychlé, seriózní jednání. Mohu jen doporučit!

Přeji hezký den :)

Během jednoho roku se mi již podruhé stalo, že obchod nabízel zboží označené "skladem", které ve skutečnosti na skladě neměl. V obou případech šlo o zboží za velmi výhodnou cenu, takže jsem jej vždy urychleně objednal a zaplatil, aby se nevyprodalo. V prvním případě mi téhož dne přišlo z obchodu vícero emailů, ten poslední oznamoval, že objednávku stornují a posílají peníze zpět. Ok, jednou se to může stát, i když by nemělo, jde o uvádění nepravdivých údajů nebo zamlčení některých informací, které mohou zásadním způsobem ovlivnit rozhodování spotřebitele. Situace se však rok nato opakovala, akorát s tím rozdílem, že tentokrát mi peníze, které obchod slíbil zaslat obratem, nedošly ani po 2 týdnech, a musel jsem jejich vrácení urgovat!! Pokud se tedy někomu nechce ověřovat skutečnou, ne jen deklarovanou dostupnost každého jednotlivého produktu, které tento obchod nabízí, doporučuji se nákupu v tomto obchodě vyhnout velkým obloukem.

Reakce obchodu ELEKTRO plus

za komplikace se Vám omlouváme.

skvělý obchod, velká spokojenost

Rychlost a komunikace.

• nespolehlivost
    • asi neprofesionalita personálu

Zboží v nabídce nejdříve uvedeno že je skladem, objednávka potvrzena
    a další den následně oznámeno vyprodání zásob.Nepochopitelné!
    Storno objednávky jsem potvrdil.Připomíná mě to praktiky e-shopu
    POŠTA ZDARMA ,kde se uvádí zboží u dodavatele skladem a termín
    dodání je nejistý nebo žádný a platba musí být provedena předem.
    Nejsou peníze ani zboží.Smutné je to hlavně u vánočních dárků,kdy
    se zboží nemůžete dočkat a ono nedojde vůbec nebo až v únoru.
    Celou dobu jste v napětí a následně řešíte náhradní varianty těsně
    před svátky.A zboží jsem si už objednával počátkem září.Já
    toto Vaše zboží chtěl použít taky jako dárek.Bohužel.Zklamání
    a rozčarování.

Reakce obchodu ELEKTRO plus

děkujeme za recenzi. Bohužel Vámi objednané zboží se vyprodalo rychleji, než jsme stihli zareagovat a zboží z nabídky stáhnout. Jednalo se o zboží, o které bylo díky celorepublikové situaci abnormální zájem.