• zakoupeno v ELEKTRO plus před 2 týdny

Reakce obchodu ELEKTRO plus

Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Děkujeme také za pozitivní recenzi.

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 1 měsícem

Zboží bylo dodáno dle požadavku a v naprostém pořádku.
    Horší to bylo s dobou dodání. Inzerováno bylo že zboží bude dodáno
    do dvou pracovních dní. Skutečnost byla 4dny. Takže kdo spěchá
    tak si potom počká !!!

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 1 měsícem

• Možná tak to, že pán v telefonu byl příjemný a vstřícný... Tím to bohužel končí
    • Nedodání v termínu, který mi byl na stránkách řečen

Nakonec jsem objednávku stornoval, protože když jsem zavolal na telefon uvedený v emailu, bylo mi řečeno, že to nemá ani jejich dodavatel na skladě.
    Tento stejný produkt jsem objednal na alze, kterou přišel domů za 2 dny DPD, jak mi bylo slíbeno. Alza tedy byla asi o 50 kč dražší, ale slíbí to, co říkají.
    Produkt jsem potřeboval dodat v tomto termínu a kvůli tomu, že na stránkách kecají nesmysly jsem objednal, abych ušetřil. Hold mi to nevyšlo a už nikdy víc nebudu objednávat na obchodech doporučených Heurékou.

Reakce obchodu ELEKTRO plus

děkujeme Vám za recenzi. Bohužel se občas stane , že nám systém vyhodnotí špatně skutečný stav zboží. V tomto případě nastala chyba na naší straně a za tu se omlouváme.

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 2 měsíci

• rychlost dodani

Reakce obchodu ELEKTRO plus

Expedici se snažíme provádět v co nejkratším čase. Bohužel ne pokaždé se to povede v daném termínu.

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 3 měsíci

Konečně mám dokonalou myš k moji práci. Bylo to rychle a cenově efektivní .

Přejeme Vám hezký den.

• Vybírala jsem e-shop dle termínu dodání. Objednávka a zaplacení proběhlo v neděli, na stránkách bylo uvedeno, že zboží přijde v úterý, ale přišlo až ve čtvrtek. Za mě zklamání.

Reakce obchodu ELEKTRO plus

omlouváme se za vzniklé komplikace. Bohužel v této době může dojít ke zpoždění expedice.
    Snažíme se, aby zboží bylo vždy expedováno včas a podle daného termínu.

Děkujeme za recenzi a přejeme hezký den.

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 4 měsíci

• Obchod nabízí nízkou cenu, kterou ale nehodlá dodržet.

Obchod ELEKTRO plus nabízel zastřihovač chloupků Philips NT5650/16 za vynikající cenu 5,- Kč.
    Za tuto cenu jsem objednal, objednávka č. 8110593744 byla potvrzena.
    Následně ELEKTRO plus objednávku stornoval, aniž se omluvil a uvedl důvod storna.

Jednání ELEKTRO plus považuji za zbabělé a neprofesionální.
    Pokud nekdo udělá chybu, měl by ji nejen přiznat, ale i nést její následky.
    Jestliže se někdo na Heurece dostane na první místo s cenou a pak tuto cenu nehodlá dodržet, je to jednak jednání nekorektní a neetické a jednak ve své podstatě používá klamavou reklamu.
    To vše platí bez ohledu na to, zda je výše nabízené ceny reálná či nikoliv!

Reakce obchodu ELEKTRO plus

omlouváme se Vám za vzniklé komplikace. Bohužel u zboží byla špatně nastavená cena.

Byl Vám poslán email s omluvou, že zboží bohužel není možné expedovat s touto cenou.

Mrzí nás Vaše špatná zkušenost.

Děkujeme Vám za recenzi a přejeme hezký den,

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 4 měsíci

Vše v naprostém pořádku, super obchod.

Reakce obchodu ELEKTRO plus

Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme také za pozitivní recenzi.

rychlost a ochota

Reakce obchodu ELEKTRO plus

jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojení. Děkujeme také za pozitivní recenzi.

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 5 měsíci

Výhodná cena a rychlé a pružné jednání.

• K plné spokojenosti

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 7 měsíci

• rychlost dodání , dobrá cena

Nakupuji zde pravidelně, vždy vše bez problému.

Reakce obchodu ELEKTRO plus

Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Děkujeme také za pozitivní recenzi.

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 8 měsíci

• Za vše hovoří fakt, že během asi jednoho roku je to již třetí TV, kterou jsem
    • objednal z Vašeho e-shopu( i pro své známé). Vaše ceny jsou kompetitivní s konkurencí a jak už jsem už jednou napsal Poukaz na dovolenou zdarma v Jeseníkách je bezkonkurenční benefit.

Reakce obchodu ELEKTRO plus

mockrát Vám děkujeme za tuto pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás opět spokojen.

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 1 rokem

Rychlé doručení zboží navíc dvě noci v hotelu Zlatý Chlum v ceně.

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi, jsme rádi , že jste u Nás s nákupem spokojeni, a doufáme, že to nebyl Váš poslední nákup u Nás .

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 1 rokem

• rychlost, nízká cena, poukaz zdarma

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 1 rokem

• Rychlé dodání, rychlé vyřízení reklamace

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 1 rokem

Při objednání lis byl skladem, po potvrzení objednávky mi další den bylo sděleno, že asi bude za týden až možná za 14 dní. Objednávku jsem proto zrušila. Objednala jsem lis u jiného dodavatele a 2. den si ho vyzvedla.

Reakce obchodu ELEKTRO plus

děkujeme za recenzi. Bohužel Vámi objednané zboží se vyprodalo rychleji, než jsme stihli zareagovat a zboží z nabídky stáhnout.

Za komplikace se omlouváme.

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 1 rokem

• Obsluha mila i po telefonu.

• dobry

• zakoupeno v ELEKTRO plus před 1 rokem

• Těším se na pobyt do Jeseníků.
    • Rychlost, kvalita, porozumění.

Chtěla jsem modrou tuto tiskárnu, ale voucher mě přesvědčil. Těším se do přírody