• špatná komunikace, zboží mělo být skladem a rozhodně nebylo, musela jsem zrušit po týdnu

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,plně musím dát zákaznici za pravdu,opravdu komunikace z její strany byla a to ještě .mirně řečeno, chaotická,zboží skladem bylo,byla 2x upozorněna na pozdější dodání z důvodů přetížení dopravy,nakonec jsme jí ještě nabídli o třídu lepší typ zboží za bezkonkurenční cenu a odpověd máme zde..

• levnější produkt o proti jiným obchodům o cca 1000-kč
    • horší kvalita výrobku

budu reklamovat

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

zboží, které prodáváme je totožné jako u ostatních prodejců a je dodáváno od stejného výrobce. Cena tedy nemá vliv na kvalitu výrobku. Za kvalitu výrobku ručí v první řadě výrobce a v případě, že se na daný výrobek vztahuje více reklamací, je na prodejci, zda takové zboží chce dále nabízet. U zboží tohoto zákazníka se nám více reklamací zatím nesešlo, proto máme dále zboží v nabídce.

• přehlednost nabídky, sortiment
    • obchod deklaruje expedici zboží do 24 hod, ve skutečnosti expedováno po urgenci téměř po týdnu

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,ano stalo se,přepravce zasilku ztratil, než jsme tuto informaci obdrželi,opravdu nějaký čas uplynul,zboží jsme odeslali opravdu až po urgenci zákazníka,do té doby jsme o problému nevěděli,ale každopádně odpovědnost za doručení je na naší straně,za komplikace se ještě jednou omlouváme.

Elektroobchůdek.cz

• Pokud je u zboží napsáno dodání do 3 dnů a obchod nebyl schopen se vyjádřit ke zboží nebo lživé době dodání do této doby nemusím jistě dál pokračovat v hodnocení....

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,ani u jednoho výrobku na naších stránkách nemáme uvedeno dodání do tří dnů,bud si nás zákazník s někým spletl nebo ve škole nedával pozor při výuce čtení.Každopádně na veškérém zlepšení stále pracujeme.

Jiří Šuba

• nebylo skladem, jak bylo deklarováno

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

zákazník zboží objednal v době, kdy se doprodal poslední kus a na našich stránkách se informace nestihla aktualizovat. O dostupnosti a o tom, že zboží není momentálně skladem byl neprodleně informován.

Elektroobchudek.cz

• Něco jiného píšou na vebových stránkách, skutečnost je jiná

• Špatný výběr dopravce
    • Po týdnu odesílatel nevěděl, že zboží ještě není doručeno. Objednávku jsem byl nucen zrušit

Jelikož se jedná o e-shop, který zboží pouze přeprodává, nelze se spolehnout na doručení do 24hod. V případě, že na zboží spěcháte, obraťte se na někoho jiného. Samozřejmě musím doplnit, že to byla moje první zkušenost s tímto prodejcem

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den, bohužel netuším co má zákazník na mysli tím,že e-shop zboží přeprodáva,existuje snad e-shop,který zboží neprodává a ten je potom lepší ? Nebo snad e- shop,který zboží vyrábí ?Pokud bude mít někdo zájem o fundované informace k fungování e-shopu,požádame zákazníka o další zajímavé podněty.
    Pokud nám zákazník nedá vědět,že zboží nemá, opravdu nemužeme vědět,že zboží přepravní společnost nedoručila,pravděpodoně mu na něm až tolik nezáleželo jestliže ho začal shánět až po týdnu od expedice..... Samozřejmě i přesto se omlouváme a stále pracujeme na vylepšení našeho ,, přeprodávání,,

Elektroobchůdek.cz

• Špatná komunikace, já jsem zjišťovala v jakém stavu je objednávka. Na internetu bylo dodání do 3 dnů, zatím nemám žádnou zprávu o dodání (objednala jsem 10.5.2018), asi je chyba v přepravci, který dodá zboží, nebo nevím. Zatím víc hodnotit nemohu zboží ještě nemám ani informaci kdy dorazí. Měla jsem prý špatný email, ale mám i mobil, kam žádná zpráva nedorazila.

Nechci hodnotit.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,ani u jedné položky nemáme dodání do tří dnů, to je lež, u zboží je informace o expedici (odeslání) zboží do 3 dnů, nikoliv o dodání do tří dnů. Se zákaznicí jsem osobně mluvil,ne že prý! ale má špatný mail,má plnou schránku,takže všechny zprávy se vrací,což jsem jí telefonicky vysvětlil.Zboží bylo odesláno ve lhůtě,jak máme u tohoto zboží uvedeno dále jsem paní zjistil,že se nachází na depu přepravní společnosti a kdy bude dodáno......jen nechápu,že těmto lidem není stydno,za to ,jaké nehoráznosti si dokážou na adresu obchodu vymyslet....

Elektroobchůdek.cz

Zboží uvádí skladem, ale na skladu ho nemají a dodávají z velkoobchodu, inkasují pouze marže. Dodací doba min. týden

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,i ten největší obchod si zboží nevyrábí,ale někde ho nakupuje,ale jinak je to přesně, tak jak píše zákazník,jenom inkasujeme obrovské marže....... U konkrétní položky,objednané zákazníkem máme expedici do tří dnů,což si zákazník nepřečetl nebo bohužel nepochopil, telefonicky mu to bylo prezentováno,ale kdo chce psa bít, si hůl vždy najde, a potom dochází k těmto naprosto zbytečným nedorozumněním....

Elektroobchůdek.cz

• Chcete se dohadovat, CO bylo a CO nebylo součástí objednávky?Pak jste na správném místě pro Váš nákup na https://www.elektroobchudek.cz/ Jednoznačně NEDOPORUČUJI nákup na https://www.elektroobchudek.cz/
    • NEDOPORUČUJI nákup na https://www.elektroobchudek.cz/

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

V tomto případě je zbytečný jakýkoliv komentář, doktor Chocholoušek byl již informován.

Elektroobchudek.cz

• Špatná komunikace. Sliby, ze zboží přijde do konce týdne. Zboží nepřišlo.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den, ano za den opožděnou expedici se omlouváme,byla způsobena volným dnem v týdnu,kdy se nám u některých zásilek nepodařilo ztrátu dohnat.Budeme se snažit být důslednější.

Elektroobchůdek.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Objednávka z 20.3. nebyla do 31.3. dosud vyřízena.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Omlouváme se,máme stále co zlepšovat.

8. den jsem urgovala objednané zboží. Teprve zjistili, že ho vlastně nemají, nabídli náhradní. Dnes je 11. den, zboží nikde...

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,zboží nebylo skladem již při objednávce,faktem je že náhradu jsme nabídli relativně pozdě,ale obratem jsme ji odeslali.Stále je zde tedy prostor na zlepšení našich služeb o což se snažíme.
    Elektroobchůdek.cz

• Dodavi doba 2-3 tydny na zboží skladem!

Zbozi mi zatim nedorazilo (je 19.1.) Do objednavky jsem psal, ze podminka makupu je dodani do 5-ti dnu - byl to darek. Po 14- ti dnech zbozi stale nedorazilo a prijde snad po vikendu... Male plus je, ze obchod alespon komunikuje.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,na stránkách jsme u totohoto výrobku,měli a máme napsáno skladem u dodavatele, dodání nejdříve za 7-10 dnů.Dvě minuty po potvrzení,jsme ještě jednou tuto informaci psali zákaznikovi do e-mailu,mluvil jsem s ním i osobně a dohodli jsme se na tom,že zásilka bude dodána později, kvůli výše popsanému... nevím co víc k tomu dodat a jen mohu přemýšlet co tyto lidi vede k tomu aby dehonestovali bezdůvodně práci jiných..

Elektroobchůdek.cz

Zboží došlo za 4 dny. Myčka mě přišla již použitá (s vodou v hadici). Přední dvířka jsou poškrábaná.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobry den,u zboži,kde je uvedeno expedice za 1-3 dny,, se muže opravdu přihodit,, že zakaznikovi dorazi čtvrty den,což naopak považujeme v předvanočnim dopravnim šilenstvi za velky uspěch,zakaznikovi tedy myčka přišla druhy den po naši předem ohlašene expedici.......voda v hadici je známka toho,že spotřebič je v naprostem pořadku a prošel vystupni kontrolou v přislušnem vyrobnim zavodě......

Pokud se jednalo o Silvestrovskou taškařici tak se omlouváme za vážnou odpověd a naši nechápavost.

Zaplatil jsem si vynos zbozi a nic takoveho nebylo,ridic to v objednavce nemel

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

v takovýchto případech je nejlepší řešení, když zákazník zavolá ve chvíli, kdy problém nastane, abychom měli šanci jej nějak vyřešit. Pokud se o problému dozvídáme až ve formě recenze, není v našich silách cokoliv změnit.

Elektroobchudek.cz

• zboží nebylo na skladě, byť bylo avizováno, že je skladem a nebylo skladem ani na centrálním skladu.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Vámi objednané zboží bude naskladněno až koncem listopadu, budete mít o zboží zájem i v tomto termínu? Dále bychom Vás rádi upozornili, že při přepravě nadrozmněrných zásilek není možná platba kartou.

Děkujeme za pochopení a informace.
    Elektroobchudek.cz

Takto jsme zákazníka informovali obratem po té co si objednal dlouhodobě nedostupné zboží,které takto bylo již měsíc před jeho objednávkou řádně označeno...

Elektroobchůdek.cz

Na objednávku nikdo 11 dní nereagoval, poté mi bylo sděleno, že zboží nemají, i když v době objednání i den poté bylo na jejich webu "skladem".
    Na mou urgenci ale jednali slušně a vstřícně, bohužel výsledek mizerný, kdybych věděla, že mi zboží nedodají, už ho mám dávno odjinud.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Zákaznice má v podstatě pravdu,sice se mýlí v tom,že zboži bylo označeno skladem,ale je fakt,že i nám náš dodavatel informaci o nedostupnosti zboží dodal pozdě...je to pro nás poučení,že není malých objednávek a stále máme co zlepšovat.

Elektroobchůdek.cz

Při objednávání u zboží uvedeno "skladem". Tři dny po objednání zpráva o tom, že čekají na naskladnění. Po týdnu zpráva o tom, že dodání se o 2 týdny zdrží. Po měsíci zpráva o tom, že dodání se o dva týdny zdrží a opatrná otázka, zda ještě opravdu danou věc chceme...:(

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,zboží dlouhodobě nebylo,což na našich stránkách bylo uvedeno a se zákazníkem jsme byli ve stálem kontaktu,jak sám dokladuje,nejsme výrobní závod,ale pouze dodavatelé odkázaní na vyrobu v továrnách značek. Vždy vše špatné k něčemu dobré,tady nás zákazník obohatil o termín opatrná otázka.....budem již používat jen neopatrné.....
    Jiří ŠubaElektroobchůdek.cz