• dobrá cena
    • žádná komunikace při reklamaci drobného defektu

Objednávka bez problémů, zboží dorazilo rychle. Na vysavači bohužel byla výrobní vada, kterou nebylo možné snadno opravit, ale nebránil funkčnosti stroje. Chtěl jsem defekt vykomunikovat a vyřešit, pokud možno co nejjednodušším a pro všechny levnějším způsobem, ale obchod bohužel ani na opakované výzvy vůbec nereagoval.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

pokud byla u vysavače vyrobní vada,musel být tedy reklamován v servisu,protože ani zákazník ani já jako prodejce nemužeme nic takového definovat.Bohužel nikde jsem nenašel žadné vyjádření servisu o závadě,které by mě zákazník zaslal.Považuji tedy celou situaci za nedorozumnění.

Elektroobchudek.cz

• Majitel obchůdku proaktivně nekomunikuje, když se mu dovoláte tak mlží, lže anebo není ochoten prodat nabízené zboží
    • e- Shop má jednu informaci, majitel vám řekne (slíbí) druhou informaci, ve skutečnost je třetí pravda
    • v den doručení bez pardonu stornoval objednávku a mlčeli

NEDOPORUČUJÍ!!!!

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,zákazník si objednal zboží s platbou předem.Jelikož ve stanovené lhůtě nebyla objednávka uhrazena ,byla automaticky stornována.

Elektroobchůdek.cz

• Tento člověk který tohle vlastní tuto firmu,píše emaili kde vás uráží za to že jste mu dali špatnou recenzi...

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den ,ano je to pravda ,zachoval jsem se trochu neprofesioonálně k zákazníkoví jehož duševní shopnosti nejsou s to pochopit,že pokud mám zboží označeno jako NENÍ SKLADEM A DOSTUPNOST NEJASNÁ,nelze ho dodat .Omlouvám se a budu se k těmto lidem chovat s větší ohleduplností i oni mají pravo na normální život.

• platba na fakturu
    • Problémy s vrácením zboží v zákonné lhůtě

Vše v pořádku do té doby, než budete chtít zboží vrátit v zákonné době. Majitel obchodu pan Šuba se odvolává na své OP a vyhrožuje nevrácením až celé částky. Dle zákona je prodávající povinen si nadměrné zboží , které nejde poslat poštou, vyzvednout u zákazníka, což tento eshop ignoruje a místo toho mě pan majitel osočil, že jsem si zboží půjčil na party a teď ho chci vrátit. Tak to samozřejmě nebylo a styl komunikace je dost pod úrovní.
    Nabízel jsem, že si od nich koupím jiné zboží stejné či vyšší hodnoty nebo že přispěju na dopravu lednice zpět k dodavateli, ale tento eshop již nekomunikuje.
    Je mi trapné, že to musíme řešit takto přes internet a ČOI.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,zákazník ve 14 denní lhutě odstoupil od smlouvy, na což má nezpochybnitelné právo,jakmile jim zakoupený výrobek dorazí zpět na moji adresu,bude mu obratem vrácen finanční obnos,který při koupi zaplatil.
    Tento i další ,, složitější případy,, jsou vždy konzultovány s pražskou centrálou ČOI.

Elektroobchůdek.cz

• Zboží vůbec nedorazilo, komunikace minimální

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

zboží nedorazilo z důvodu poškození cestou přepravní společností o čemž byl zákazník neprodleně informován,bohužel nahradní kus zákazníkovi nedorazil ač bylo vše z mé strany zařízeno,(chyba u přepravní společnosti) je škoda,že jsem se o této situaci dozvěděl až z této recenze a ne tak jak bylo dohodnuto se zákazníkem XXX : ,,pokud Vám zitra sušička nepřijde hned mě volejte ,, ....samozřejmě se omlouvám

Elektroobchůdek.cz

• zboží mi bylo doručené nefunkční
    • faktura dodána až po urgencích
    • odstoupení od smlouvy - velmi nepříjemná komunikace ze strany prodávajícího. Zastrašování a vyhrožování, za rozbalení zboží vyhrožoval snížením vrácených peněz o 5 tis.
    • prodejce odmítl výměnu zboží za jiný (funkční) kus
    • prodejce má sice výdejní místo, ale nejde tam osobně vrátit reklamované zboží

Nedoporučuji zde cokoli kupovat. Pokud je problém vrátit zjevně nefunkční zboží ani ne hodinu po dodání, tak bych tu nechtěla nic reklamovat ani časem. Raději si připlatím a objednám od autorizovaného prodejce, který jedná se zákazníky slušně a seriozně.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

- že zboží bylo nefunkční tvrdil zákazník,kterému jsem osobně pračku dovezl
    -misto jakékoliv komunikace oba manželé volali policii a ČOI v domnění ,že to je ta správná cesta,jak domnělou závadu odstranit
    -závada byla pouze v tom,že nepostupovali dle přiloženého návodu
    -faktura jim byla zaslána mailem večer,stejně jako ostatním zákazníkům ,kerým jsem ten den dodal zboží
    - o žadné výměně za nový kus nepadlo ani slovo,zato stále padala slova jako podvodník,policie čoi atd.
    -zákazník nakonec odstoupil od smlouvy a byla mu vrácena častka daleko vyšší než na jakou měl nárok a to jen z důvodu,aby mě tito,,LIDÉ,, už nikdy,nikdy,nikdy!!!!! nekontaktovali ....přesto už mě píší druhou špatnou recenzi
    -těžko se v pohledu na nehoráznost toho co tato osoba výše píše zachovává kapka profesionality...za 30let co se v tomto oboru pohybuji jsem s ničím podobným nesetkal...

Elektroobchůdek.cz

Zboží dorazilo, zaplatil jsem při předání dopravci ale nedostal jsem danovy doklad. Na emaily s zadosti at poslou danovy doklad, prisly odpovedi OK a Ano ale nic se nestalo. Budu dál řešit s ČOI.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Zboží zákazník dostal cca před 14 dny a u zboží byla přiložena faktura ... v pátek 11.12.urgoval dodání danového dokladu ,který pravděpodobně ztratil,což se muže stát ...dnes v pondělí 14.12. jsme mu zaslali duplikát faktury.....

• Nelze platit online kartou.
    • Přestože zboží bylo objednáno i s odnosem, přepravce to neměl v podmínkách přepravy.
    • U zboží nebyla faktura, přestože objednáno na firmu. Nutná urgence.
    • Přestože jsem objednával dle hodnocení (100%), tak realita mé zkušenosti je zcela odlišná.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

-ano, opravdu nelze plati kartou,(pokud chci platit online kartou,vyberu si obchod ,který tuto službu nabízí ,já ji nenabízím!)

- odnos byl v objednávce u přepravní společnosti zadán (doporučuji řešit online telefonem,i v přepravní společnost jsou pouze lide a ti někdy zapomínají ,těžko po 14 dnech sjednávat nápravu...

- ano u zboží nebyla faktura ( tak jak mnoho dalších firem posílám faktury dodatečně mailem) ..faktura se neztratí,nezašpiní což by právě ve firmách měli kvitovat....fakturu lze poslat i předem nebo dle přání zákazníka ,lze uvést do poznámky

Elektroobchůdek.cz

Objednaná lednice prý byla předána přepravní službě Toptrans. Tato tuto přepravu neevyduje. Prodejce nekomunikuje. Telefon nedostupný. Na email nereaguje. Velký špatný!!!

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den, došlo k nedorozumnění ,za což se omlouvám,na dalším zlepšení našich služeb usilovně pracujeme.

• Vadné zboží, nefunkční
    • POZOR - NEAKCEPTUJE ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
    • prodejce neuvádí své údaje na webu - IČ nevíte s kým uzavíráte smlouvu
    • Daňový doklad vystavuje a zasílá na požádání
    • Prodejce tvrdí, že zkrachovali :-)

Prodejce zaslal vadné zboží, nefungovalo. Odmítl vrátit celou částku, hraje na slovíčka vrácení zboží. Zboží chtěl zaslat do servisu nebo mi vrátit 1/3 zboží. Neakceptuje Odstoupení od smlouvy - nabízí vrátit 50 % zaplacené částky. Celkově nespokojenost s obchodem, nedoporučuji ostatním zákazníkům !!
    Recenze jsou pravděpodobně falešné, prodejce klame zákazníka.

VÁŽENÍ přátelé ano,

všechny recenze jsem celých 12 let fungování mého e-shopu psal já,někdy jsem se pochválil tak,že slovy klasika ,, mé srdce stydělo se ,když salvy slávy zněly,, jindy zase jsem se tak dokazal pokárat až urazit ,že až slzička ukápla,ale včera jsem to tedy přehnal,zaslat danový doklad na požádání,to je uznávám hanebná až zvrácenost ,nehodna jakékoliv omluvy snad jen haagský tribunál by věděl, jak s takovou troufalostí naložit.
    Řekl jsem si tedy dost té schizofrenie ,je těžké být zaroven prodavačem a zákazníkem ,loučím se, tedy opět slovy klasika ,,sbohem a šateček,, a pokud se ještě vrátím tak už jen jako prodejce......

P.S. Věhlasného lékaře dr.Chocholouška jsem již informoval ,jen si nejsem jist, kdo je vlastně pacientem...

JIří ŠUBA
    ELEKTROOBCHUDEK.CZ

• Zboží skladem objednáno - skladem nebylo. Obchod přijal objednávku, kterou obratem zrušil.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,tady má zákaznik 100% pravdu,cca od 5,12.do 18.12. 2019 se nám, ne naší vinnou přestali aktualizovat skladové zásoby,počty ks,dostupnost zboží atd.Zákaznici tedy objednávali zboží,které jsme měli ,,na skladě ,, v celé republice jen my,takto jsme byli nucení desitky objednávek stornovat,předpokládáme,žě podobných recenzí bude více.

Elektroobchůdek.cz

• Dostupnost zboží uvedená na e-shopu neodpovídá skutečnosti

Nelze se spolehnout (obzvlášť před Vánocemi) na pravdivost údajů uvedených na e-shopu. Skladová dostupnost je poměrně zásadní údaj, pokud zeleně svítí SKLADEM, člověk by zrovna nečekal, že předmět vůbec nemají, o čemž mě prodejce informoval následující den zrušením objednávky.

Elektroobchůdek.cz

Zboží jsem zaplatila a dvakrát se dotazovala, kdy mi dojde objednané a zaplacené zboží. Odpověď žádná.

Elektroobchůdek.cz

• !!! NEDOPORUČUJI ZDE NAKUPOVAT !!!

Objednaný čtyři balení sáčků do vysavače.
    Dodáno pouze jedno balení, zaplaceny čtyři.
    Slíbeno dodání chybějících balení, dosud nic nepřišlo. Nevěřím, po přečtení zkušeností ostatních kupujících, v doposlaní chybějícího zboží.
    !!! NEDOPORUČUJI ZDE NAKUPOVAT !!!

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,ano konečně jsme byli odhalení,chtěli jsme se obohatit,neposláním sáčku do vysavače v řadu desetikorun a to ještě zákazník neví,že dětem na pískovište bereme kyblíčky a lopatky a rozšlapujeme bábovky....
    ANO, v předvánočním shonu jsem poslal pouze jedny,nevšiml jsem si,další tři sačky jsme na upozornění zákazníka doobjednali a jsou nachystány k expedici....ale k tonu již pravděpodobně nedojde ,protože takováto recenze je málo,doživotí za to nebo možná i trest smrti....

Jiří šuba
    Elektroobchůdek.cz

• zboží mi bylo doručeno ve velmi špatném stavu. Vůbec nekontrolovali obsah, který mi násleldně odeslali.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,ano to je možné ,že se tak stalo.opravdu nemužeme rozbalovat stovky balíčků,mrzí nás to a zákazníkovi se omlouváme.

Elektroobchůdek.cz

• Měl jsem čekat na vyzvednutí objednaného zboží. Místo dodávky zboží obchod objednávku stornoval..

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,obchod objednávku nestornoval,protože měl zákazník čekat ,ale protože zboží bylo již vyprodáno,že se již na tohoto konkrétního o zakaznika nedostalo nás samozřejmě mrzí .Nabídli jsme jiné zboží, omluvili jsme se .dokonce chápeme zakaznikovo zklamáni,ale obchod je od toho aby prodával a že je zboží již vyprodané se stane i ve větších obchodech než je ten náš.

Elektroobchůdek.cz

• Obchod mi obratem po objednávce potvrdil odeslání zboží, nepřišlo ani za víc než týden, po telefonické urgenci mi bylo sděleno, že je zboží na cestě, s "upřesněním" konec týdne, začátek týdne apod. Objednávku jsem zrušila.

Reakce obchodu elektroobchudek.cz

Dobrý den,tak to vypada velice jednuduše,ale stálo nás mnoho usílí požadované zboží sehnat,protože náš stálý dodavatel zboží neměl .Bohužel se nám to v požadovaném termínu nepodařilo.Poučení,které z toho plyne je smutné,ale jediné možné,objednávku stornujeme obratem a o nic se snažit nebudeme.