• zbozi zaplaceno a tyden se nic nedelo, tak jsem si pro nej dojela sama a jeste v hodoceni dorazil nespravny typ vyrobku!

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Omlouváme se, bohužel vlivem změny zboží ve Vaší objednávce se Vaše objednávka technickou chybou zasekla v systému. To jsme následně zdárně vyřešili. A hodnocení dorazilo také na původní díl v objednávce. Věříme, že příště bude vše v pořádku. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

• Tovar mi nebol dodaný a neviem ani dôvod ani sa neozvali.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Máte objednaný díl, který je dlouhodobě nedostupný. O všem jsme Vás informovali a společně si odsouhlasili, že objednávku budeme nadále u nás evidovat. A jak díl dorazí, bude odeslán obratem k Vám. Toto hodnocení z Vaší strany považujeme tedy za nepatřičné. Elektra Dvořák

Dvířka vůbec nepasují na námi uvedený typ chladničky

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Není nám jasné, proč nejste s námi spokojen. Pokud dvířka nepasují, neváhejte se na nás obrátit. Věříme, že příště bude vše v naprostém pořádku. Elektra Dvořák

• Tovar bol zaslanými do stánku s obmedzenou pracovnou dobou mimo víkend tovar úplne nezodpovedá originálu nesprávne ohnuté konce neviem pouzit

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Zásilka byla doručena na odběrné místo dle Vašeho výběru v objednávce. Topné těleso je originální, tak nám není jasné, co tím máte na mysli. Existuje více typů, možná, že se jedná o špatný výběr náhradního dílu. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat. Pokud to bude možné, můžeme se domluvit na výměně dílu za správný. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

Bez komentáře.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Není nám jasné z jakého důvodu nás nedoporučujete. Patrně se jedná o omyl. Vaše objednávka byl obratem vyřízena a odeslána. Z naší strany tedy vše v pořádku. Elektra Dvořák

• Vysoká cena

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že nás nedoporučujete. Z naší strany proběhlo vše v pořádku. Věříme, že s dalším nákupem budete u nás plně spokojen. Elektra Dvořák

Přišla náhrada za originální díl bez předešlé domluvy.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Omlouváme se, ale až u Vás jsme zjistili, že dodavatel dodává více variant mezi sebou záměnných. Tuto informaci jsme doplnili k položce na eshopu. Věříme, že příště bude již vše v pořádku. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

• Nesplnění časového plánu doručení, projednaneho

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Vašemu hodnocení ale bohužel nerozumíme. Objednávku jste vytvořil 28.4.2023 v 10:16. A ten samý den odpoledne jsme Vám odeslali zásilku. V tuto chvíli je Vaše zásilka stále nevyzvednuta na PPL Parcel Shopu Potraviny Sadil, Statenická 210, Statenice. Věříme, že si zásilku brzy vyzvednete k oboustranné spokojenosti. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

• Nestoja za. Nic

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Není nám jasné, zda jste se nespletl v hodnocení. Vaše objednávka byla bez problémů a bez prodlení vyřízena dle Vašich požadavků. Věříme, že se z Vaší strany jedná o omyl v hodnocení. Elektra Dvořák

Obchod inzeruje na svých stránkách zboží, které nemá.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Je nám líto, ale díl byl bez známých příčin výrobcem zrušen. O tom jste byl našim kolegou informován. Věříme, že příští nákuup již budete spokojen. Elektra Dvořák

• zboží nedorazilo, žádné zdůvodnění

Nízká cena ještě neznamená výhodný nákup ;)

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Není nám jasné proč nás nedoporučujete. O objednání zboží u dodavatele jste byl informován emailem. Termín byl cca 7-14 pracovních dní. Zásilka byla k Vám odeslána 13 den. Z naší strany tedy vše v pořádku. Bohužel se jednalo o čas Vánočních svátků, kde jsou díky tomu termíny o něco delší. Těšíme se na další spokojený nákup. Elektra Dvořák

trvalo to dosť dlho kedže som náhradný diel potregoval súrne objednal som to na inej stránke kde mi to doručili na druhý deň . Objednávku som zrušil a bolo mi to vytknuté že si tovar mám objednávať len na jednej stránke!!!!

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Vaše objednávka byla zpracována z naší strany jak nejrychleji bylo možné. Když jste zaslal objednávku, díl nebyl skladem. O tom jste byl informován na našem eshopu. Kolegové s Vámi ještě řešili ověření skrze výrobní štítek. To trvalo do druhého dne a následně byl pro Vás díl objednán. O termínu dodání jste byl znovu informován emailem. V den, kdy díl dorazil na náš sklad jste objednávku zrušil, že jste si ho objednal jinde. Z naší strany proběhlo vše v pořádku, takže nám není jasné, proč nás hodnotíte na 10% a ještě nás nedoporučujete. Elektra Dvořák

Objednáno a zaplaceno 8.10. je 21.10. a objednávka ještě nedorazila.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. To, že něco není v pořádku jsme se dozvěděli až na základě Vámi uděleného negativního hodnocení. Po našem telefonickém rozhovoru s Vámi věříme, že je již vše v pořádku a zboží máte doma. Bohužel se stalo, že nám dopravce ztratil Vaši zásilku. Vaši objednávku jsme u nás nijak nezdržovali. Ihned po rozklíčování několika Vámi provedených objednávek na stejné zboží a následného uhrazení jsme zásilku expedovali k Vám. To znamená, že během dvou dní byla zásilka na cestě k Vám. Mrzí nás, že jste nás rovnou nekontaktoval. Celé se to dalo vyřešit dříve k Vaší plné spokojenosti. Věříme, že příště už bude vše na jedničku. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

• čerpadlo k myčce jsem zaplatil a bylo uvedeno ,že je skladem , ale i po 14ti dnech nedorazilo , tak myju ručně .

asi se nedá spolehnout na to co píšou v nabídce.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Velmi nás mrzí, že nás nedoporučujete. Omlouváme se za komplikace. Vaše objednávka nebyla vyřízena z důvodu poškozeného zboží na našem skladu. O všem jsme Vás informovali prostřednictvím emailu. Ihned po víkendu Vám zásilku budeme odesílat. Děkujeme za pochopení. Věříme, že příště proběhne vše v pořádku. Elektra Dvořák

přišlo mi těsnění na lednici, které bylo na každé straně o 2 cm delší

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Není nám jasné, proč náš obchod nedoporučujete. Bohužel jste se nám neozval, abychom mohli tento problém řešit. Po zjištění informací od kolegy, který Vás po této recenzi kontaktoval, jsme zjistili, že jste těsnění rozřezal. Takže Vám v tuto chvíli už ani nedokážeme pomoci. Doporučujeme, kontaktovat nás při jakýchkoliv potížích s doručenou zásilkou, abychom ji mohli zdárně vyřešit ke spokojenosti obou stran. Elektra Dvořák

Zboží již bylo poškozené zabaleno a odesláno.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Omlouváme se za komplikace, ale dle Vaší emailové komunikace s našimi kolegy jsme zjistili, že jste bohužel nepostupoval dle pokynů při doručení poškozeného zboží, které posíláme každému zákazníkovi. V tuto chvíli jste zřejmě odeslal zásilku na chybnou adresu a na email naší kolegyně jste nereagoval. Prosíme, ozvěte se, co nejdříve na email, ať tuto nepříjemnost můžeme zdárně dořešit. Elektra Dvořák

Objednávku som urobil 28.6. a cenu som uhradil bankovým prevodom v CZK. Predajca neponúkol možnosť platby kartou. Prostriedky boli odpísané z môjho účtu 29.6. 01.07. ma predajca upozornil, že neeviduje úhradu. Poslal som výpis z účtu a predajca si úhradu spároval. Objednávka mi napriek tomu neprišla. 08.07. som sa pýtal, kedy je predpokladané odoslanie. Dostal som informáciu, že k mojej úhrade bol naúčtovaný poplatok 100 CZK a bol som požiadaný o doúhradu. Odmietol som prebrať dodatočné poplatky a navrhol som, aby ich znášal predajca a tovar čo najskôr expedoval. Pre prípad, že by s návrhom nesúhlasil, som požiadal o zrušenie objednávky a vrátenie úhrady na môj účet. Predajca návrh akceptoval a informoval ma, že objednávku odoslal. Objednávka mi zatiaľ nebola doručená. Zhrnutie: od podania objednávky už uplynulo 13 dní. Predajca neinformoval o tom, že napriek obdržaniu úhrady neexpedoval tovar, a nenavrhol riešenie. Beriem do úvahy, že v ČR boli dva sviatky 5. a 6.7., ale aj tak považujem dĺžku dodacej lehoty a komunikáciu predajcu za neakceptovateľné.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Velmi nás mrzí, že náš eshop nedoporučujete. Ale pojďme si to zrekapitulovat.

V první řadě se Vám chceme omluvit, že nebyla možná platba kartou, kde bychom jistě předešli zmíněným komplikacím s bankovním převodem. Ale jednalo se o zboží, které nebylo v den objednání skladem, tudíž nešlo objednávku uhradit platbou ONLINE.

28.6. byla Vámi provedena objednávka na našem eshopu. Ten samý den jsme Vám poslali fakturu k úhradě. 2.7. platba dorazila k nám na účet s tím, že nám byl vyúčtován poplatek 100 Kč. Zde je již vidět nestandardní zdržení ze strany bank. Zmíněný poplatek nám byl naúčtován proti naší vůli na základě Vaší volby při samotné platbě ve Vaší bance - internetbankingu. A to bohužel i přesto, že na našem eshopu při objednání ze Slovenska s platbou bankovním převodem upozorňujeme, aby si zákazník pohlídal s jeho bankou, aby k žádnému poplatku na náš vrub nedošlo. Vzhledem k naúčtování poplatku jsme Vás následně o tomto faktu informovali a logicky požádali o vyrovnání. S tím jste však následně nesouhlasil a tak jsem se rozhodli, že to vezmeme do naší režie. Pak byly v ČR státní svátky a po nich byla zásilka odeslána. Pokud by nedošlo k těmto zmíněným komplikacím z Vaší strany, byli bychom zásilku odeslali hned po přijetí platby.

Aktuálně se Vaše zásilka nachází u partnera našeho dopravce na Slovensku a měla by být v pondělí doručena.

V případě komplikací s doručením zásilky nás neváhejte kontaktovat. Naše služby neustále zlepšujeme a věříme, že příště bude vše v pořádku. Děkujeme za pochopení.

Elektra Dvořák

• Zatím nám zasilka nedorazila!!!!!

Vážený zákazníku,

na e-maily nereagujete a to 29. 3. a 1. 4. kdy jsme Vás upozorňovali, že díl je nedostupný. Zároveň před objednáním dílu jste věděl o tom, že je díl nedostupný - upozorňujeme na to v popisu karty. Tedy díl tak logicky nemohl dorazit, protože není dostupný.

Elektra Dvořák

• Objednal jsem si regulátor k plotýnce sporáku. Přišel však jiný typ - levnější. Když jsem se ohradil, bylo mi vysvětlováno, že si mám sehnat nějakého odborníka, který mi ustřihá původní konektory, nahradí je jinými a bude to dobré. Tak se teď zamýšlím nad tím, kde odborníka seženu, když jsem se dodnes považoval se svým středoškolským vzděláním, čtyřiceti léty praxe v elektrotechnice, třiceti léty praxe revizního technika za odborníka dostatečného. Takže když se mě v dotazníku spokojenosti ptají jak jsem spokojen s obchodem, který mi poslal jiný regulátor než jsem si objednal, tak nemohu jinak, než konstatovat že moc ne.

Vážený zákazníku,

obrátil jste se na nás ještě před touto recenzí a vše Vám bylo vysvětleno e-mailem. Jde o to, že původní regulátor, který byl na patici se již nevyrábí a je nahrazen jiným, který má jen samostatné konektory. Jediná možnost je tedy toto předělat na konektory a zapojit dle označení na původním regulátoru (na což také upozorňujeme v popisu zboží). Zároveň jsme Vám rozdíl ceny (který byl vlivem neaktualizované ceny) vrátili a ještě k tomu jsme Vám jako omluvu dali slevu 50% na dopravu na další nákup. My jsme tedy udělali maximum abychom Vám vyhověli, ale koukám, že i přes napravení chyby v ceně a následné omluvy v podobě slevy se nelze zavděčit všem.

P.S. : Ještě doplním Vaši reakci v posledním e-mailu: " Jsem spokojen s tím, jak se věc vyřešila a oceňuji Váš vstřícný přístup."

Elektra Dvořák

• Dostal jsem jiný rozmér talíře ,než jsem si objednal.

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že nás nedoporučujete. Ani jste nás nekontaktoval a na e-mail nereagujete. Nevíme tedy co je za problém. Talíř se dodává ve dvou verzích 245 a 255 mm. Upozorňujeme na to na kartě produktu, který jste objednal.

Pokud nám odpovíte na e-mail, rádi Váš problém vyřešíme a pokud jsme omylem zaslali něco chybně, tak samozřejmě zajistíme bezplatnou výměnu.