• Kladně hodnotím ověření použitelnost náhradního dílu k danému zařízení.

přehledný, levný

• Zboží odpovídající popisu

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Rychlost vyřízení objednávky je pro nás priorita. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

Rychlé a vstřícné jednání.

Rychlé dodání

super

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

Ve středu ve státní svátek nám praskla zpuchřelá kolečka horního koše v myčce. V pátek jsme naši budovu měli pronajímat a bylo nezbytné, aby myčka byla v pořádku. Ještě ve středu jsem tedy kolečka objednal a doufal v nejlepší. Elektro Dvořák nezklamalo. Hned ve čtvrtek mi přišla zpárva, že zboží bylo odesláno. V pátek bylo doručeno. Pohotové elektro nám vytrhlo trn z paty. Děkujeme!

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• Široká nabídka náhradních dílů elektrospotřebičů i dalších věcí. Oceňuji poradenskou pomoc při výběru správných dílů, přes chat i e-mail. Jsou tu velmi ochotní a rychlí. Zboží přišlo rychle a perfektně zabaleno.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Perfektní a rychlé doručení, přehledná emailová komunikace, děkuju.

• Bylo rychlé dodání

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• rychlost vyřízení a dodání

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• kvalitní zboží a dobré ceny
    • neznám

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• rychlost dodání,přehledná nabídka,celková spokojenost s obchodem

Reakce obchodu Elektra Dvořák

PERFEKTNÍ KOMUNIKACE RYCHLÉ DODÀNÍ.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• Velká rychlost doručení! Jeden den odpoledne objednáno, druhý den ráno odesláno a následně připraveno k vyzvednutí.
    • Nízké ceny
    • Žádná

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• Rychlé a slušné jednání.

Rychlé a profesionální jednání.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

dobrá komunikace, kontrola správnosti vybraného náhr. dílu!

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Objednávka provedena o víkendu, do 48 hodin byla doručena.

• Obchod Elektro Dvořák je super zboží došlo opravdu brzo veliká chvála

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• Rychlé dodání,vždy když jsem něco objednala přišlo rychle a za super ceny