• Rychlost dodani
    • Rychĺost komunikace
    • Napomocnost pri vyberu vhodneho dilu

Rychle a mile jednani,pri dotazu na konzultaci dilu mi bylo obratem odpovezeno,vcetne primeho odkazu,co potrebuji objednat.

• Mnoho produktů dobře označených

Dle nabídky šlo vybrat konkrétní druh zboží

Výborná spolupráce, poradili, včas doručili.

• Doručili mi tovar, ktorý som mal problém zohnať. Tovar doručený bez poškodenia a v dobrom termíne .

profesionalny pristup obch odd a vyriesenie mojho problemu pracovnickou s ktorou som komunikoval , p Soustruznikova este raz velmi pekne dakujem

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

• Profesionálny prístup, rýchle vybavenie
    • Veľmi veľa polystyrénu,

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Rychlost vyřízení objednávky je pro nás priorita. Těšíme se na další nákup. Elektra Dvořák

• rychlost odeslání
    • komunikace

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• Stačilo nájsť na PC, poslať objednávku a promptne bola vybavená.

vše ok

• Pasovalo perfektně na troubu

• Široký sortiment zboží

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• Široký výběr produktů a značek
    • Přehledný web
    • Perfektní komunikace

Rychlost, spolehlivost !

Vždy to bylo ok.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• Super poradí, zboží přišlo velice brzo.

• Široký sortiment ND pro většinu domácich spotřebičů
    • Krátké dodací lhůty
    • Příznivé ceny

Odborně poradí s výběrem konkrétního ND.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Vynikajuca podpora, ochotny personal pomoct. Vrelo odporucam.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

Správne identifikovali náhradnú zásuvku do mojej mrazničky.

Reakce obchodu Elektra Dvořák

• Vaši objednávku s vámi zkontrolují jestli to opravdu je díl co potřebujete.