zboží nebylo ,po zrušení objednávky my jej zase poslali .Možná nějaké vrácené .

Hezký den,

zákazník si zakoupil ocasovou pilu, která nebyla skladem ani se již nedala objednat u dodavatele. Reagovali jsme na objednávku obratem, kdy jsme nabídli výkonnější pilu za stejnou cenu - toto bylo odmítnuto, že je příliš těžká.

Zákazníkovi se omlouváme za komplikace.

Za tým Ekoflam - Tomáš, tel: 222 262 262

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Ty kamna jsou z plechu 0,8mm je to šmejd! Navíc dorazila zdeformovaná. Není divu.
    • Není návod v češtině ani podrobný popis vyrobku

Hezký den,

děkujeme za Vaši reakci - české návody jsou ke stažení na webových stránkách u produktu.

Za tým Ekoflam - Tomáš

Na webu píšete, že čerpadlo lze použít i na paliva, když zboží došlo, dočetl jsem se na krabičce, že je výhradně na vodu. Takže ho mohu rovnou vyhodit a vy jste mě okradli klamavou reklamou.

Hezký den,

v tomto případě došlo ke korektuře informací na webu. Dané čerpadlo je opravdu pouze na vodu, nikoliv na přečerpávání paliva. S klientem jsme se domluvili na rychlém řešení a vrácení a peněz.

Děkujeme za zpětnou vazbu.

Za tým Ekoflam - Tomáš

Aku řetězovou pilu jsem zapnul a po par řezu se řetěz přestal točit a jen běžel motor

Hezký den,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu - pokud zařízení přestane takto hned ze startu fungovat, měníme standardně kus za kus, nicméně jedná se o jednotky případů.

• Dodání až za 14dnů po třech telefonátech

Hezký den,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Za tým Ekoflam - Tomáš

• Na zboží jsem čekal měsíc komunikace s obchodem naprosto šílená horší obchod jsem nezažil 100% nedoporučuji

Hrůza děs nikdy víc

Hezký den,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Za tým Ekoflam - Tomáš

• Vyhodna cena zbozi, ktere ale nikdy nedostanete.
    • Stejne jako mnozi ostatni kupujici jsem udelal negativni zkusenost. Objednal jsem zbozi v akci, zaplatil a druhy den mi volala slecna, ze zbozi za tuto cenu zbozi jiz nemaji. Pry jsem akci jiz nestihl (normalne jsem zbozi objednal a zaplatil). Ale pry ho maji za trojnasobnou cenu, jestli chci. To me dostalo! Moc toho nevedela a kdyz se po chvili pri me argumentaci dostala do uzkych, vytasila naucenou vetu, ze muzou od prodeje podle obchodnich podminek odstoupit. Skutecne to tam maji, velice podrobne a v jejich prospech. Za me podvodne lakaji z lidi registracni udaje a platbu, kterou aspon tedy nakonec vratili. Varuji pred timto eshopem.

Hezký den,

v této situaci se jednalo o pochybení IT systémů. V případě, že se doprodá skladem dostupný produkt ve výprodeji, cena se automaticky změní na tu standardní. V tomto případě se tomu tak bohužel nestalo a produkt zůstal velmi levný i přesto, že jsme tímto již fyzicky nedisponovali. Proto jsme uplatnili naše obchodní podmínky, které jsou vypracované ve spolupráci s českými úřady tak, aby nedocházelo jak k poškození spotřebitelů, tak ani našeho e-shopu.

Chápu rozhořčení klienta a možná i nedostatečné vysvětlení našeho obchodního oddělení, nicméně drtivá většina našich klientů je spokojená a nevidím důvod nás označovat za podvodníky.

• nic nepřišlo

zbozi neprislo, nekomunikuji

Hezký den,

klient své produkty obdržel, je však pravdou, že se zpožděním, které bylo dáno závodní dovolenou zahraničního dodavatele a velkým množstvím objednávek.

V případě, že se nám zákazník nedovolá na jedno z tel. čísel 222 262 262(3), vždy voláme zpět.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Nekomunikují

Zboží od 15.12.2023 nedorazilo.

Hezký den,

produkt, který byl na webových stránkách uveden jako položka "Není skladem", jsme poslali klientovi ihned po ukončení celozávodní dovolené na začátku ledna.

I tak děkujeme za udělené hodnocení.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.