• Volal jsem obych upravil objednávku a nikdo to nebral.

Dobrý den pane Vladimíre,

mrzí nás Vaše nespokojenost. Vaši připomínku jsem prověřila -
    volal jste ve státní svátek 17.11. večer v 18:30.
    Proto Vám telefon nikdo nezvedl, v počátku pracovního týdne Vás kolegyně kontaktovala - telefonicky i sms zprávou.
    Pokud můžeme nějak pomoci s výběrem zboží, správné velikosti či s objednáním, rádi pomůžeme.

Velikost neodpovídá

Dobrý den paní Marto,

moc nás mrzí, že zakoupená podprsenka nepadla 100% dle vašich představ. Chápu, že dobře padnoucí podprsenka je důležitá, zvlášť u velkých objemů, a trefit správnou velikost, střih i provedení je někdy nadlidský úkon. Pokud nám příště dáte příležitost, rádi Vám s výběrem či přeměřením pomůžeme - telefonicky, na chatu či e-mailu. Tuto nepadnoucí podprsenku nám samozřejmě zašlete nazpět - jakmile dorazí na náš sklad, vrátíme Vám za ni peníze nazpět.
    Přeji Vám příjemné podzimní dny
    Iva Turečková - zakladatelka eshopu

• rychlost dodání
    • absolutně nedostačující délka ramínek i pro nejméně vysokou postavu

Škoda, že kvůli délce ramínek je to nepoužitelné a musí se ramínka přestřihnout a našít. Škoda, ostatní je v pořádku

Dobrý den paní Marie,

moc nás mrzí, že podprsenka nesplnila Vaše očekávání.
    Prosím, kontaktujte nás na [email protected], určitě společně najdeme řešení.

S přáním hezkého dne
    www.ekapo.cz

presto ze jsem si objednal velikost 3x jsou mne boxerky male bohuzel uz jsem je vyzkousel takze nespokojen.

Dobrý den pane Václave,

moc nás mrzí, že boxerky nepadly. Pojetí velikostí je u různých výrobců různé, důležitý je také střih a materiál. Některý je pružný více (např. bambus), jiný je pevný a nepovolí (např. satén). Rádi Vám při volbě velikosti pomůžeme - jsme tu pro vás na telefonu, e-mailu či chatu.
    Věřím, že příští nákup splní Vaše očekávání a že budete s produkty spokojen.

Přeji hezké podzimní dny
    Iva Turečková

• První zkušenost mě odradila. Velikost neodpovídá, zboží vracím.

Dobrý den paní Věro,

moc nás mrzí, že podprsenky nepadly dle Vašeho očekávání. Prosím, zašlete nám nevyhovující zboží zpět - obratem Vám za ně vrátíme peníze. Věřím, že pokud v budoucnu dostaneme novou šanci, bude již vše k Vaší 100% spokojenosti. Rádi s výběrem velikosti, střihu i typu podprsenky poradíme.

Přeji Vám krásné léto
    Iva Turečková

Velikosti absolutně neodpovídají udaným velikostem,navíc vonná svíčka objednaná vůbec nedošla/co nevadí-maličkost/.

Dobrý den paní Hano,
    je nám líto, že plavky nesplnily Vaše očekávání a za chybějící produkt se omlouváme.

Dnes jsme obdrželi nazpět Váš balíček se zbožím, vystavili jsme dobropis a vracíme peníze na Váš účet. Samozřejmě i za chybějící zboží.

Mrzí nás, že vaše první zkušenost s naším eshopem nebyla 100%. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Pokud nám dáte příležitost, rádi Vás o tom přesvědčíme - pomůžeme s výběrem i s určením správné velikosti.

Děkuji a přeji Vám za náš tým
    hezké dny
    Iva Turečková - zakladatelka eshopu

• Před 10 dny jsem zboží objednala, dosud nedorazilo. Díky SMS od obchodu vím, že zásilka byla ukradená. Nemám ani zboží, ani peníze.....

Dobrý den paní Marcelo,

moc nás mrzí, že dopravce Vaši zásilku ztratil. Ihned jak jsme ztrátu zjistili, kontaktovali jsme vás telefonicky. Protože jsme se nedovolali, napsali jsme alespoň sms. Dopravce po zásilce intenzivně pátrá, pevně věřím, že se ji podaří dohledat a doručit.

V balíčku jste měla plavky, poslední kus v dané velikosti, proto jsme nemohli odeslat nový balíček a nezbývá než čekat na dořešení situace na straně dopravce - Zásilkovny.

Děkuji Vám za pochopení a za trpělivost. O své peníze určitě nepřijdete - pokud dopravce balíček nedohledá, veškeré zaplacené prostředky Vám obratem vrátíme.

Přeji hezké dny

V balení chyběly 1.kalhotky

Dobrý den paní Jano,

omlouvám se za chybějící kousek, udělali jsme chybu při vyskladňování. Moc nás to mrzí. Dnes chybějící kalhotky doposíláme.
    Věřím, že i přes naše selhání nám zachováte přízeň, a budu se těšit na další objednávky.

Přeji hezké dny
    Iva Turečková

Po 2 vyprání má ponožka velkou diru na patě . Myslela jsem si že kupuji kvalitnější zboží ale bohužel . Už nikdy více . Chtěla jsem koupit manželovi a jsem ráda že jsem to neudělala

Dobrý den paní Olgo,

velmi nás mrzí, že ponožky značky Bellinda nesplnily Vaše očekávání. Prozatím jsme neměli na tyto ponožky žádnou reklamaci, ale jak vidno, i u kvalitního značkového zboží může nastat chyba.
    Prosím, kontaktujte naše reklamační oddělení - jedná se sice o 19 Kč, pořádek však dělá přátele a jistě reklamaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Velikosti vůbec neodpovídají

Dobrý den paní Evo,

moc nás mrzí, že zboží nepadlo dle Vašich představ. Prosím zašlete nám nevyhovují prádlo zpět - obratem Vám za ně vrátíme peníze. Vrácené kousky zkontrolujeme a ověříme míry dle velikostních tabulek.
    Pokud nám někdy v budoucnu dáte šanci, rádi Vám zboží přeměříme a doporučíme co nejvhodnější velikost.

• Podprsenka Kamila neodpovídá velikosti velice malá

Dobrý den paní Milado,

mrzí nás, že podprsenka Vám byla malá. Všimla jsem si, že v objednávce máte podprsenku Kamila velikost 110C a podprsenku Alles velikost 110DD. Druhá podprsenka má tedy o 2 čísla větší košíček - proto Vám tedy jedna podprsenka musela být menší :)
    Prosím, zašlete nám podprsenku Kamila zpět - obratem Vám za ni vrátíme peníze, nebo ji vyměníme za větší velikost.
    Pokud si při příštím nákupu budete přát, rádi Vám zboží přeměříme a doporučíme co nejvhodnější velikost.
    Přejeme hezké dny
    www.ekapo.cz

zboží-šátky "letuška" byly nedbale zapraveny,nedají se používat,je to škoda,vzory pěkné,ale špatné zapravení

Dobrý den paní Emilie,

omlouváme se, že šátky nebyly ve 100% kvalitě. Moc nás to mrzí - prosím, kontaktujte nás, určitě najdeme způsob, jak danou situaci vyřešit k Vaší spokojenosti.

Iva Turekčová

Zboží na obrázku úplně jiné. Podprsenky jsou, jako z tržnice. Velká nespokojenost.

Dobrý den paní Jano,

je mi líto, že se Vám naše podprsenky nelíbí. V objednávce jste si zvolila podprsenku Tianu, která patří k našim nejprodávanějším podprsenkám. Zboží si sami fotografujeme, opravdu se tedy jedná o stejné zboží jako je na obrázku :)
    V případě, že Vám zboží z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, můžete nám je bez obav zaslat zpět. Obratem vám za ně vrátíme peníze.

• Prádlo nesedí, velikost neodpovídá

Dobrý den paní Lucie,
    moc nás mrzí, že kalhotky nepadly dle Vašich představ. Naše kolegyně se už pustila do prověření velikostní tabulky.
    Každý výrobce má své pojetí velikostí, své velikostní tabulky - pokud nám v budoucnu dáte svou důvěru, rádi Vám vybrané produkty přeměříme a doporučíme co nejvhodnější velikost právě pro Vás.
    Nyní prosím, zašlete nám nevyhovující zboží zpět - poštou či zpětnou zásilkou od Zásilkovny. Obratem Vám za ně vrátíme peníze.
    Hluboce si vážíme, že jste si vybrala náš eshop, a děláme vše pro to, abyste byla s našimi službami spokojena.
    Iva Turečková

• Velikost doručeného zboží nesouhlasila s objednávkou. Podprsenky jsou malé. Vracím.

Dobrý den paní Šárko,
    moc nás mrzí, že podprsenky velikostně nevyhovovaly. Jakmile je obdržíme zpět, velikosti prověříme a obratem zjednáme nápravu. Věřím, že pokud nám dáte příležitost, příští nákupy již budou k plné spokojenosti.
    Iva Turečková

Inzerovaná velikost NEODPOVÍDÁ klasické velikosti. č.př: ř 85/B, mám běžně já. To, co jsem obdržela, je tak na 75/A.

Dobrý den paní Mirko,
    velmi nás mrzí, že podprsenka nesedla. Zašlete nám prosím zboží nazpět, obratem Vám za něj vrátíme peníze. Jakmile se balíček navrátí zpět, velikost podprsenky zkontrolujeme a přeměříme.
    Věřím, že příští nákupy již budou k plné spokojenosti, a přeji Vám krásné jarní dny
    Iva Turečková

shrnula bych to asi tak,že kvalita odpovídá ceně,spokojená nejsem

Dobrý den paní Zdenko,
    velmi nás mrzí, že se zakoupenými kousky nejste spokojena. Spokojenost Vás našich zákazníků je
    pro nás důležitá. Věřím proto, že příští nákupy již naplní Vaši představu - pokud si budete přát, rádi pomůžeme s výběrem i doporučením. Nenošené kousky nám samozřejmě můžete zaslat zpět - obratem Vám za ně vrátíme peníze.
    Přeji Vám hezký zbytek zimy a budu se těšit na příští nákupy

• zboží skladem
    • rychlá expedice
    • barevné spodní prádlo
    • měli by si překontrolovat velikosti prodávaného zboží

zajímavé barevné prádlo, špatně označení velikosti

Dobrý den paní Albino,

moc nás mrzí, že velikosti podprsenek nepadly.
    Pojetí velikostí u různých výrobců je různé, zvláště u podprsenky záleží hodně na střihu a materiálu. Ke každému produktu je připojena velikostní tabulka, dle které se můžete při výběru řídit. Vždy však je nejdůležitější finální pocit Vás, našich zákazníků.
    Rádi s velikostmi poradíme - pomůžeme se správným změřením, doporučíme tu nejlepší velikost i vhodný produkt. Jsme k dispozici jak na telefonu tak na chatu, popř. na e-mailu.

Přeji Vám hezký den

Ing. Iva Turečková
    zakladatelka eshopu

• Materiál a velikosti neodpovídají popisu.

Dobrý den paní Blanko,

moc nás mrzí, že ponožky nesplnily Vaši představu. Pokud Vám zboží z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, zašlete nám jej prosím zpět - za nenošeného kousky Vám obratem vrátíme peníze.

Přeji pěkné dny
    Iva Turečková

• Velikosti spodního prádla a plavek totálně mimo, jejich velikost "L" je10cm menší než standartní velikost "S". Plavky absolutní hadr. V příbalovém letáku je, že při vrácení proplatí poštovné = což znamená, že si poštovné zaplatím 2x.
    Otřesné.

Dobrý den paní Marcelo,

v recenzi uvádíte, že velikosti nepadly dle Vaší představy.
    Moc nás to mrzí.
    Každý výrobce má své pojetí velikostí, proto všechny rozměry uvádíme do velikostních tabulek. V případě nejasností rádi poradíme či prádlo přeměříme.
    Pokud Vám bylo vše malé, zašlete nám celou zásilku zpět. Peníze vracíme do dvou dnů a proplácíme samozřejmě i dopravné, které jste zaplatila při nákupu.

Přeji hezké lednové dny
    Ing. Iva Turečková