Extreme digital už 6x (za týden) změnil datum naskladnění objednaného zboží, pořád se to posouvá. Přitom když jsem to objednávala, bylo napsáno, že produkt je skladem. Tak teď nevím jestli to mám zrušit, nebo ještě čekat... takhle to můžou posouvat pořád.

• Nedoporučuji !!!!

Objednal jsem si kávovar a ten mi přišel ve strašném stavu - použitý, špinavý od kávy a od mléka, zaprášený ...pravděpodobně byl někde používán, pak ho strčili jednoduše do krabice !!!!! Nedoporučuji !!!!!

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

• - v souvislosti s nákupem jedné maličkosti na tomto eshopu jsem dostal 17 emailů. Když odečtu Zasilkovnu, platební bránu, Heureku, tak jsem dostal 13 emailů, které mě informují o přesunech ve skladu. To jste úplně zešíleli? Jak by to vypadalo, kdyby se třeba něco zadrhlo při nákupu?
    • - možnost zaplatit kartou jen přes platební bránu "barion", o které jsem dosud neslyšel a moc se mi nechtělo svěřovat údaje

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

• Foto neodpovídá skutečnosti (na obrázku je zásuvka používaná v ČR ). Skutečnost, má zásuvku, kterou používají v Německu

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

Omlouváme se Vám za vzniklé nepříjemnosti, zákaznická služba Vás kontaktuje ohledně vyřízení reklamace.

• Dlouho trvá dodání výrobku

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

objednané zboží v uvedeném termínu zatím nedorazilo, obchod zatím nekomunikuje

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

• Obchod nekomunikoval a na webových stránkách uváděl zavádějící údaje. U zboží, které mělo být skladem, jsem po pěti dnech čekání, poté co jsem se velmi pracným způsobem dostal na stránku sledování objednávky, zjistil, že obchod "čeká na dodání zboží". Nevím jak je toto v souladu s informací na stránkách obchodu, že "zboží je skladem". Takovéto matení zákazníka považuji za velmi neseriózní.

• Dodávka měla ohromné nedostaky ,nebyla dodána včas

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

Dobrý Den! objednávka byla splněna dle našich procesech a obchodních podmínek.

• Zboží přišlo správné a včas.
    • Teprve na konci objednávky jsem zjistil, že poštovné je za 500,-. Což je důvod, proč může být oproti jiným eshopům trochu levnější zboží. Takže sleva se vykompezovala drahým poštovným :-D #tríček

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

• Dříve slušné ceny, nyní po zdražení už se nevyplatí.
    • Extrémně dlouhá dodací lhůta i u zboží skladem
    • Po zdražení se vyplatí nakupovat jinde.

Mnohem lepší je nakupovat u konkurence.

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

Přišlo jiné zboží než jsem si objednal

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

Dobrý Den! vytvořili sjme objednávku na vrácení zboží, za vzniklé nepříjemnosti se omlouváme.

Objednal jsem produkty A a B. A byl velký, a tedy drahá doprava, ale to je OK. Pak dlouho nic, ale nespěchal jsem a přiobjednal malé C. Pak zase dlouho nic. Nakonec po 2 měsících přišlo B, ale s drahou dopravou, která patřila k A, a C nepřišlo vůbec. Takže zmatek a nepředvídatelnost. Nicméně díky aspoň za B, přišlo v pořádku, komplet a funkční.

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

Děkujeme, že jste se podělili o své zkušenosti ohledně služeb poskytovatele služeb Extreme Digital! Máme v snahe vyřešit nepříjemnou situace ať Váš nákup nezůstaně nepříjemným zážitkem. Kontaktovali jsme Vás v e-mailové zprávě s návrhem řešení. Za vzniklé nepříjemnosti se omlouváme.

• Žádná

Firma někde z Maďarska ,posléze jsem zjistil že žádná adresa pouze infolinka cca 2 hod dop 2 hod odpoledne .max nějaké číslo faxu . objednávka zrušena během pár hodin potom 14 dní volání a emailů než vrátili peníze .dávejte si pozor!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

Děkujeme za zpětnou vazbu. Sídlo a doručovací adresa společnosti figuruje v první sekce VOP: https://edigital.cz/vop, souhlas s VOP je podmínkou vytvoření objednávky jsme Vám k dispozici telefonicky i v e-mailové zpráve: https://edigital.cz/zakaznicka_sluzba
    Vaší objednávku jsme vyrešili s vrácením finančních přostředků, za vzniklé nepříjemnosti se omlouváme.

Hnojivo mi přišlo roztržené a vysypané.

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

Děkujeme, že jste se podělili o své zkušenosti ohledně služeb poskytovatele služeb Extreme Digital! Kontaktujte prosím zákaznickou službu, jsme Vám k dispozici telefonicky i v e-mailové zpráve: https://edigital.cz/zakaznicka_sluzba

Obchod zaslal licenci, která je v Čechách a na Slovensku neplatná!!! Chtějí 298,- za vrácení zboží, produkt stal cca 600,- nevyplatí se ani vracet

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

• Objednáno 27.11.2022. Obchod nekomunikoval. Zboží nedorazilo. Po urgencích byly vráceny peníze 4.1 2022. Bez vysvětlení proč nám zboží nedodali a bez omluvy.

Zboží nebylo dodáno.

• příznivé ceny
    • delší doba dodání
    • nevrácená záloha

Objednala jsem televizor. Doba dodání v potvrzení objednávky byla bohužel delší než v nabídce u výrobku. Proto jsem objednávku stornovala. Od 12.12.2022 čekám na vrácení zaplacené zálohy. Obchod komunikuje, ale nekoná.

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

Dobrý Den! Je nám líto, že máte negativní zážitek z nákupu avšak poskytovatel nemůže garantovat doručení zásilky na daný datum, existuje příliš mnoho preměnných od expedování až na doručení zásilky. Poskytovatel služeb Vám uvádí předpokládáný datum doručení zásilky. Objednávku jsme vyrešili s vrácením finančních přostředků.

Před deseti dny jsem objednal zboží a hned zaplatil převodem a doufal ,že zboží dorazí do 24.12.22. Bohužel do dnešního dne jsem zboží neobdržel a ani žádnou zprávu o předání zboží dopravci,či jinou informaci. Uvažuji o odstoupení od smlouvy a vrácení peněz. Doufám.že někdo zodpovědný od Vás zavolá a řekne řešení - případně omluvu a kdy bude zboží doručeno.
    S pozdravem Luděk Carva te.: 605 299 896.

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

Dobrý Den! Je nám líto, že máte negativní zážitek z nákupu. Objednávku jsme vyrešili s vrácením finančních přostředků.

• Zboží nedokázali dodat
    • Po třech týdnech ani nevěděli kde zboží je

Reakce obchodu Extreme Digital Zrt.

• Velmi dlouhé dodání zboží, uvádí skladem, ale je to LEŽ.