Extreme Digital Zrt.

3583 recenzí z celkového počtu 8039 hodnocení

Recenze Extreme Digital Zrt.

Přidáno: včera, 13:24

• Vše OK

Avatar uživatele

Anonym

Přidáno: 15. října 2017

• nízká cena
  • velké riziko - čtyři hvězdičky v hodnocení na Heurece znamenají, že každý pátý zákazník má s obchodem problém
  • v mém případě dodání jiného zboží, než bylo objednáno a uvedeno na faktuře a záručním listu
  • neochota prodejce situaci řešit
  • nemožnost komunikace s obchodem. Český operátor se brání, že on je pouze operátor a nemůže nic udělat. Dává k dispozici email na vedení, ale tam na mail odpovídá automat.
  • neseriozní jednání

Důrazně varuji před nákupem u této podvodné firmy. Pokud máte štěstí, že vám dodají opravdu to zboží, které jste si objednali, nepoškozené, a nebudete ho muset v budoucnu reklamovat, pak můžete mít třeba pocit, že jste dobře a levně nakoupili.
V opačném případě však budete litovat, že jste si nepřečetli tu spoustu negativních recenzí, které zde jsou, a které svědčí o tom, že na neseriózním a šmejdském jednání je založen celý obchodní model této firmy.
Objednala jsem u nich wifi router TP-Link Archer C20, který podle popisu v e-shopu i fotografií měl mít 2 anténky a USB port. Přišel však výrobek se třemi anténkami a BEZ USB portu, což neumožňuje používat ho ve funkci print serveru, kvůli čemuž jsem ho kupovala. Pátráním u výrobce jsem pak dodatečně zjistila, že bohužel tento typ routeru pod STEJNÝM označením existuje v několika různých hardwarových verzích a verze V1 odpovídá popisu na e-shopu, ale e-shopem byla dodána verze V4.
Přitom v záručním listu i dodací faktuře je router popsán podle specifikací V1, tedy se dvěma anténkami a USB portem. Na maďarských stránkách e-shopu jsem pak v uživatelských recenzích zjistila, že v květnu e-shop ještě dodal s USB portem, ale v říjnu již tam někdo také píše, že USB port chybí.
Zjevně e-shop tedy začal prodávat výrobek v jiné hardwarové konfiguraci se zásadně odlišnými uživatelskými vlastnostmi, aniž by změnil popis na svých stránkách, v záručním listu a dodací faktuře.
Komunikace s e-shopem je zoufalá, člověk, který je na českém telefonním čísle firmy, nic nevyřeší a na e-mail přijde zřejmě strojem generovaná odpověď, že mám výrobek zaslat zpět do Budapešti na reklamaci. Je zjevné, že firma nemá zájem vzniklý problém jakkoli řešit. Na routeru samotném přitom není nic k reklamaci, wifi funguje dobře, ale jedná se prostě o jiný výrobek. Po přečtení zkušeností jiných uživatelů s tímto e-shopem nebudu wifinu nikam posílat, abych nepřišla ještě o další peníze, takto mám v rukou alespoň fungující wifi, i když jinou, než potřebuji.
Je smutné, že Heureka.cz dává na svých stránkých prostor takovéto firmě fungující jako nějaký levný čínský e-shop (tedy schovávající se za bariéru jazykovou, právní i geografickou - přeci jen do Budapešti asi nikdo nepojede, ČOI je na ně patrně také krátká), ale tvářící se přitom jako seriózní obchod z EU.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano
  • Ne

landa

Přidáno: 14. října 2017

Zkušenost s obchodem byla bezproblémová, zaslali e-mail, kdy se zboží expeduje, následně další s kontaktem na dopravce a následně bylo zboží doma ;-)

• nepochopitelne nizke ceny
  • promptna komunikacia cez facebook chat
  • neprehladny, matuci a casto zle prelozeny web
  • madarsky eshop, takze potencionalne problemy pri reklamacii

Petra

• Rychlost vyrizeni objednavky
  • Dobre ceny oproti jinym obchodum
  • Levne postovne

Doporucuji, vse proběhlo v poradku

TOJI

Přidáno: 13. října 2017

• neshledávám žádnou, snad jen nižší cena zboží...

Centrála je v zahraničí, nutnost registrace i v případě jednoho nákupu, zdlouhavé objednávání, (zaregistrování objednávky, potvrzení objednávky, zaslání výzvy k zaplacení, zaslání elektronické faktury, (mimochodem šla stáhnout až druhý den!!!), výběr data doručení, (11.10.2017), jeho akceptace, ale nebylo dodrženo, dnes je 13. a zatím zboží nedorazilo.

motýl

Přidáno: 13. října 2017

• Nízké ceny zboží i dopravy
  • Dlouhá dodací lhůta
  • Špatné zabalení zboží (originální krabice byla při dodání poškozená)
  • Problémy než jsem se proklikal na uzavření objednávky
  • Dopravce údajně neměl k dispozici moje telefonní číslo a nekontaktoval mne předem
  • Údajně jsem změnil termín dodání (nic takového jsem neučinil), takže zboží dovezli až na druhý den, kdy jsem nebyl doba. Následně jsem velmi složitě musel komunikovat s dopravcem než jsem se dostal k číslu na kurýra. Kurýrka naštěstí byla natolik vstřícná, že mi zboží ještě téhož dne doručila.
  • Zboží nebylo kompletní. Chyběl zajišťovací šroubek. Ale to jsem si raději vyřešil sám.

Při nízké ceně asi nelze očekávat komfort, ale nutno počítat s rizikem. Já to risknul a zboží jsem v přijatelném stavu obdržel. Dovedu si představit, že mnoho jiných zákazníků by zuřilo.

BSC

Přidáno: 11. října 2017

• Objednané zboží zaplaceno 28.9. a dorazilo až 10.10. A to již na webu dodavatele byla zpráva, že jsem zboží vyzvedl už 3.10. Neuvěřitelné. Tento obchod z Maďarska NEDOPORUČUJI!!!

Přidáno: 11. října 2017

Zatím neseriózní

Uživatel bez avatara

Miulin

Přidáno: 10. října 2017

• Zbozi jsem objednala s tim, ze bylo psane, ze mi dorazi asi za dalsi dva dny. Tyden se nic nedelo, zbozi neprislo. Po tydnu jsem jim psala @, jak to vypada, nikdo se neozval. V nasledujicim tydnu jsem psala nekolik dalsich mailu, jak to vypada, kdy zbozi dorazi, ze na to specham a opet nic nedorazilo, ani mail, ani zadna odpoved. Po dvou tydnech jsem se teda nastvala, napsala jim, ze zbozi stornuju a podotykam, ze mail o stornu jsem psala asi 5x, abych mela jistotu, ze si to nekdo precte a objednala jsem od jinud, odkud mi zbozi dorazilo hned druhy den. A dnes, po trech tydnech mi kuryr dovezl zasilku, kterou jsem stornovala. Samozrejme jsem zbozi neprevzala.

Rozhodne nedoporucuji. Pokud na zbozi spechate, rozhodne vyhledejte jiny eshop.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ne