Bez problému

• nakoupil v obchodě Extreme Digital Zrt. před 2 týdny

Vše v naprostem pořadku, můžu jen doporučit.

• nakoupil v obchodě Extreme Digital Zrt. před 2 týdny

Zboží mi bylo doručeno o dva dny později. Což by mi v tomto případě ani nevadilo. Uvítal bych ale upozornění sms nebo emailem o zpoždění doručení.

• Velmi dobré ceny

• po zkušenostech s tímto eshopem si budete dávat větší pozor na podobné podvodníky
    • velké zpoždění ohledně termínu dodání
    • nevrácení peněz
    • nekomunikace na mailu
    • sliby, ale žádné dodržení domluvy

Objednávala jsem světlo. Nejdříve jsem se musela doprošovat několik dní ohledně poslání platebních podkladů. Následně bylo na několik pokusů slibováno doručení, celkově zpožděno o cca 10 dní, až jsem to samé světlo objednala odjinud, protože elektrikář už měl dorazit. Teď s nimi už přes 1,5 měsíce řeším vrácení peněz. Dnes je 14.6., od 7.5 slibují vrácení. Slíbí nějaký termín, do kdy budou vrácené peníze vráceny, a nic se nestane. Operátor slíbí, že to bude urgovat s nadřízeným, a opět se NIC nestane. Prakticky nereagují na maily, pouze přes telefon. Nikdy víc tyhle slibotechny...

Jiřina Formánková Kachtíková

• levné zboží
    • delší dodací lhůty

Delší dodací lhůta, ale s tou jsem s ohledem na recenze uživatelů počítal. Jinak vše o.k.

• rychlá dodávka
    • zatím nic
  • nakoupil v obchodě Extreme Digital Zrt. před 3 týdny

Jde o maďarský internetový obchod. Nevím, jak to dělají, že jsou podstatně levnější, ale jsem spokojený. Doručení bylo skutečně do 4 dnů.
    Snad jen popisy zboží by mohly být s lepší specifikací. Ty stávající jsou tak stručné-ubohé, že je hodnotím jako naprosto nedostačující a mohou řadu klientů odradit i od výhodného nákupu. Nebudí to důvěru v serióznost obchodu. Když jsem realizoval první nákup, měl jsem docela obavy, jak to dopadne. Jednalo se o monitor k PC, který nebyl zrovna levný a jakýkoliv problém by byl zbytečnou komplikací.

• nakoupil v obchodě Extreme Digital Zrt. před 1 měsícem

• Na netu se objevila nižší cena - později se ukázalo že bez DPH - ale ta skutečnost nebyla včas a jasně specifikována a nedalo se "proklikat" ani podle návodu na stránkách. Proto jsem objednávku nezaplatil a jako nezaplacenou ji obchod následně zrušil. - Pro špatnou komunikaci stránek obchod nedoporučuji.

• Nízká cena
    • Na fotce měli novou verzi zboží, ale poslali starou
    • Zboží vedené skladem bylo až u dodavatele
    • Špatný popis u zboží Objektiv Sigma 18-55 špatně uvedený průměr filtru
    • Vrátil jsem zboží, a peníze zatím nikde, komunikace skoro žádná, jen sliby, překročili zákonem danou lhůtu 14 dnů
    • Obrátím se na ČOI a právníky
    • UŽ NIKDY VÍCE

• nakoupil v obchodě Extreme Digital Zrt. před 1 měsícem

• slušné a rychlé jednání, příznivá cena výrobku, oproti jiným eshopům nízké přepravné
    • nevidím žádnou nevýhodu

byla jsem velmi spokojená s nabídkou, rychlým vyřízením objednávky, kvalitní komunikací. Přesto, že zboží bylo zasláno z Budapešti, dorazilo ke mně během pěti dnů, z toho ale ještě dva dny připadly na sobotu a neděli. Mile mne překvapilo i účtování nízké částky za přepravu. Takže tento eshop vřele doporučuji.

• dobrá komunikace

Zboží přišlo 3. pracovní den od objednání.

• nakoupil v obchodě Extreme Digital Zrt. před 1 měsícem

Celková spokojenost s vyřízením objednávky, včetně dodávky zboží do bytu. Výrobek již používám a jsem spokojen. Cena výrobku byla příznivá.

• nakoupil v obchodě Extreme Digital Zrt. před 1 měsícem

• vše dlouho trvá, zboží objednáno 24.5. a dnes, tj.5.6.2018 ještě nedoručeno...asi jde z Číny....
  • nakoupil v obchodě Extreme Digital Zrt. před 1 měsícem

• Na stránkách i v mailech mají dost gramatických chyb, což je třeba pro mě docela obtěžující. Nebudí to zrovna důvěru.
  • nakoupil v obchodě Extreme Digital Zrt. před 1 měsícem

Rychlé dodání, nejlepší cena.

• rychlé