• Výborná komunikace
    • nemá

Doporučuji, solidní jednání.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za nákup v našem obchodě a za hezkou recenzi. Jsme moc rádi, že jste u nás byli spokojeni.
    Váš eČlovíček

ja jsem si objednala naramek proti klistatum a dosel presne jak mel rozhodne doporucuji :-)

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezké hodnocení. Jsme moc rádi, že náramek došel včas a v pořádku.

Rychlé dodání, kvalitní zboží. Doporučuji

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Váš čas, který jste věnovala pěknému hodnocení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že se k nám ráda vracíte. Váš eČlovíček.cz

• Rychlost,spolehlivost,ochota
    • Zadne

Skvele,mohu jen vsem doporucit

Reakce obchodu eČlovíček

děkujeme za Vaše doporučení. Jsme moc rádi, že jste byli s naším obchodem spokojeni.
    Váš eČlovíček.cz

• Kvalita zboží, spolehlivost a rychlost.

Doporučuji.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi našeho obchodu. Jsme moc rádi, že Vás u nás baví nakupovat.
    Váš eČlovíček

• Našla jsem zboží, které běžně na trhu chybí.
    • A je kvalitní.
    • Zatím nevím o ničem.

Velmi doporučuji, stojí za průzkum:)

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za doporučení. Jsme rádi, že jste byla u nás s vyřízením Vaší objednávky spokojená. Váš eČlovíček

• perfektní komunikace a snaha vyhovět
    • extra rychlé dodání
    • dobré ceny

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi našeho obchodu. Vážíme si Vaší důvěry, kterou jste nám projevili nákupem u nás. Jsme moc rádi, že jste byli s vyřízením objednávky spokojeni. Váš eČlovíček.cz

• pro nás je blízko

Reakce obchodu eČlovíček

Děkujeme za hezké hodnocení našeho obchodu. Moc si ho vážíme a jsme opravdu rádi, že jste u nás byli s nákupem spokojeni. Váš eČlovíček.cz

• spoustu dobrého zboží

přehlednost a široká nabídka sortimentu, kvalita výrobků

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší reakci a milé hodnocení. Jsme moc rádi, že jste u nás byli spokojeni. Vážíme si Vaší důvěry. Váš eČlovíček

• nabidka zbozi
    • zadne

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaše hezké hodnocení. Vážíme si ho.

• přehlednost nabízeného zboží,
    • dobré ceny

Doporučuji ostatním.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi našeho obchodu a čas, který jste jí věnovala.
    Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená.
    Váš eČlovíček

• bezvadná komunikace a velká ochota řešit problémy

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byli i nás s nákupem spokojeni.

• poštovné

sehnat náramky proti klíšťatům,bylo možné jen touto cestou

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme Vám za hezkou recenzi našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste byla u nás s nákupem spokojená.
    Váš eČlovíček

• Pro takové maličké věci, které jsem objednávala já je poštovné podle mě dražší,mohlo by být rozlišeno podle váhy a velikosti, dá se zabalit do bublinkové obálky a já dostala velkou krabici.

Maximální spokojenost, rychlost, velice dobrá informovanost o stavu zboží, expedici atd.
    Určitě doporučuji, budete maximálně spokojeni.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za recenzi našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste byla s průběhem a vyřízením objednávky spokojena.

Co se týče dopravy, víme, že pro některé lehké a málo objemné zboží, je, bohužel, dražší. Nabízíme pak doručení na Úloženku,která je nejlevnější.
    U našeho smluvního dopravce máme jednotnou cenu za zásilku, kterou nabízíme i našim zákazníkům. Nezáleží tedy na váze. Rozdělit zásilky podle váhy jsme se snažili nějakou dobu, ale bohužel se nám velmi často stávalo,že si zákazník vybral dopravu špatně (nezná váhu zboží) a my jsme pak museli poštovné opravovat.
    A ze zákona musíme deklarovat jasnou cenu za dopravu a zboží. Bohužel jsme nenašli jiný kompromis.
    Děkujeme za pochopení.

• rychlost a serióznost
    • nevím

Doporučuji, i z důvodu možnosti vyzvednutí dle výběru.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za Váš nákup v našem e-shopu. A také za moc pěkné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena.
    Váš eČlovíček

• vede ho znalkyne ve svem oboru, vi, co prodava a poradi
    • zadne

mile, rychle, vstricne jednani, chyba v objednavce z moji strany ochotne vyresena a vyrizena, rychla komunikace, prehledne webovky

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za hezkou recenzi našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste byli u nás s nákupem spokojeni. A že jste byla spokojená s našimi radami.

• ekologické výrobky
    • manší sortiment

S obchodem jsem velmi spokojena. Rychlé dodání, hezké zboží.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Jsme moc rádi, že jste byla s vyřízením objednávky u nás spokojená.
    Menší sortiment máme nyní od nového roku. Už jsme nebyli schopni obsáhnout širší. Specializujeme se nyní na aromaterapii a ekodrogerii a budky pro zvířátka. Jsou to věci, které nám jsou blízké, s jejichž výrobci a dodavateli úzce spolupracujeme. Navíc v aromaterapii můžeme poskytnout odborné poradenství. Věříme, že je to ku prospěchu věci. Moc děkujeme za Váš názor!
    Váš eČlovíček

• Našla jsem zde zboží, kterí jinde nebylo v nabídce.

Velký sortiment
    Rychlé a solidní jednání

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Jsme moc rádi, že jsme získali Vaší důvěru a moc si toho vážíme.
    Váš eČlovíček.cz

• Sortiment, na který jsem jinde nenarazila. Osobní přístup.
    • Milá a vstřícná komunikace.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni.
    Váš eČlovíček.cz

• Rychlost a pohodlnost nákupu z domova
    • Neznám

Doporučuji všem známým