• rychlost, cena
    • nevím

Při sebemenším problému jsem byla telefonicky kontaktována a k mé spokojenosti vše vyřízeno. Mohu jen doporučit a pochválit personál za snahu a milé vystupování.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou a milou recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byli u nás s nákupem spokojeni, přestože se vyskytly při jeho vyřizování problémy.
    Váš eČlovíček.cz

Vše naprosto v pořádku. Doporučuji.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, jsme rádi, že zásilka v pořádku dorazila a že jste byli s vyřízením spokojeni. A děkujeme za vyplnění recenze.
    Váš eČlovíček

• - výborná komunikace, ochota a vstřícnost ze strany prodávajícího.
    • - Zajímavé, hezké a cenově dostupné zboží s možností osobního odběru
    • - rychlé dodání zboží

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi našeho obchodu. Vážíme si jí i Vaší důvěry, kterou jste nám projevila nákupem u nás. Jsme moc rádi, že jste byla s vyřízením objednávky spokojená. Váš eČlovíček

• velice pružně reagují (e-mailem či telefonicky), to oceňuji
    • mají celkem velký a zajímavý výběr zboží
    • samozřejmě, né vše je skladem, ale na to jsem byla upozorněna už při objednávce (protože jsem však na zboží nespěchala, nevadí mi to)

rozhodně zde ještě v budoucnu nakoupím

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi našeho obchodu. Snažíme právě nabídnout, pokud to nějak jde přes internet, individuální přístup k zákazníkovi a pružnou komunikaci. Chceme také, aby náš zákazník byl co nejdříve informován o dostupnosti a datu dodání zboží, aby se mohl případně rozhodnout, zda o objednávku má či nemá zájem.
    Jsme rádi, že i přes dešlí dodací lhůtu jste byli s vyřízením spokojeni. Váš eČlovíček

• spokojenost

spokojenost a ráda doporučím dalším kupujícím

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za Váš čas, který jste věnovala vyplněním recenze na náš obchod. Jsme rádi, že jste byla u nás s nákupem spokojená a za další doporučení. Moc si toho vážíme. Váš eČlovíček.cz

• Ekologické výrobky.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší recenzi a také objednávku. Jsme moc rádi, že jste u nás byli s nákupem spokojeni. Vážíme si Vaší důvěry. Ekologické výrobky máme rádi a jsme rádi, že je můžeme šířit zase dále :)
    Váš eČlovíček

• je v místě mého bydliště, pokud by se mi zboží nelíbilo, dá se vše okamžitě vyřešit

obchůdek je moc fajn, jen by to asi chtělo širší sortiment

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod a také za důvěru, kterou jste nám projevila nákupem v našem e-shopu.
    Sortiment rozšiřujeme postupně a pomalu. Když budete mít o něco konkrétního zájem, můžete nás kontaktovat a zkusíme něco vymyslet. :)
    Váš eČlovíček

• Originalita domácích produktů běžně neprodejných

V tomto obchodě stojí za to nakoupit, milá komunikace. Zboží nebylo ihned k dodání což je celkem pochopitelné a nikdo nechceme staré potraviny :) Na čerstvé se vyplatí počkat, oříšky v medu jsou luxusní. Naprostá spokojenost jak s komunikací tak výrobky a zanedlouho objednávám znova :)

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste byli u nás vyřízením spokojeni a že dobroty chutnají :)
    Zatím jsme byli nuceni přerušit jejich prodej - kvůli tomu, že pan včelař je z kapacitních důvodů přestal balit. Věříme, že se budeme moci zase k prodeji těchto skvělých výrobků brzy vrátit.
    Váš eČlovíček.cz

Při objednávce jsem do poznámky napsala,že chci aby zboží dorazilo 15. 11., protože jsem byla mimo domov. Máme 20tého a balík nikde.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, mrzí mě, že jste u nás byla nespokojená. Objednala jste zboží, které bylo uvedeno s dostupností NA DOTAZ. Dotaz od Vás nepřišel. Po obdržení Vaší objednávky jsme Vám napsali mail, kde jsme Vás o této skutečnosti informovali. Protože jsme neobdrželi odpověď, poslali jsme Vám sms zprávu, na kterou jsme také nedostali odpověď.
    Při vyřizování objednávek se snažíme se zákazníky spolupracovat, ale pokud druhá strana nereaguje, je to opravdu těžké.
    Prodáváme aromaterapeutické "speciality", které nabízíme na individuální dovoz z Německa. Takové zboží je označené. Tyto objednávky se pořádají pravidelně a jejich dovoz trvá 4-6 týdnů. Proto nemohla být Vaše objednávka vyřízena včas.
    Je mi líto.
    S pozdravem, L. Kotalíková eČlovíček

• rychlost, ochota

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší recenzi a také objednávku. Jsme moc rádi, že jste u nás byla s nákupem spokojená. Vážíme si Vaší důvěry.
    Váš eČlovíček

• vyzvednutí na uložence v mém městě

Vše v pořádku.

Váš eČlovíček

• Rychlé dodání, informace o každém kroku probíhajícího obchodu, dobrá cena.

Obchod určitě doporučuji, skvělé zboží a výhody viz. výše.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za doporučení a moc hezkou recenzi našeho obchodu.
    Váš eČlovíček

• Máte v nabídce židli, kterou jsem potřebovala pro vnoučata.
    • Dodávka byla rychlá.
    • Cena je příznivá.
    • Nevím.

Viz výše výhody.
    S nákupem jsem spokojena.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za moc hezkou recenzi a také za Váš nákup v našem obchodě. Jsme moc rádi, že jste u nás byli s vyřízením spokojeni. Váš eČlovíček.cz

• pohodlnost a rychlost nákupu.
    • neznám

spokojenost

Váš eČlovíček

to je první obchod, kde zboží vypadá líp, když ho doma rozbalíte, než na obrázku e-shopu. děkuji

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za Vaší objednávku a také pěkné hodnocení našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že se Vám zboží líbí a že jste byla s vyřízením objednávky spokojena.

• vyborna komunikace
    • uvadeli, ze je zbozi skladem, i kdyz nebylo

doporucuji

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za hezké hodnocení našeho obchodu. Mrzí nás, že zboží, které jste objednala jsme nemohli dodat neboť nakladatel knihu v minulých dnech doprodal a nestihl nás o tom informovat.
    Pro upřesnění jen dodám, že kniha nebyla označena jako SKLADEM. Byla pouze ve standardní nabídce tzn. dodání do 10ti dnů.
    L. Kotalíková eČlovíček.cz

• velice prijemna komunikace
    • rychlost dodani

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší recenzi a také objednávku. Jsme moc rádi, že jste u nás byl s nákupem spokojen. Vážíme si Vaší důvěry.
    Váš eČlovíček

• Možnost výběru zboží v klidu a pohodě z domova.

Chválím pestrou nabídku.
    Tento obchod doporučuji.
    První nákup v tomto obchodě dopadl na jedničku.
    Zboží bylo doručeno dle požadavků a ve velmi krátkém termínu.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi. Jsme moc rádi, že jste blya s nákupem v našem obchodě spokojená a že jsme dostáli závazkům tak, jak jste si představovala.
    Budeme se těšit na Váš případný další nákup.
    Váš eČlovíček

• Individuální přístup, ochota poradit s výběrem zboží.
    • Občas mi přišlo nabídkové menu málo přehledné a déle jsme hledala, to co jsme chtěla.

Výborný. Rozhodně doporučuji. Paní majitelka byla velmi ochotná a trpělivá a pomohla mi s výběrem konkrétního zboží.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za hezké hodnocení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jsme Vám mohli s výběrem pomoci a že jste byla spokojená.
    Menu se pokusíme po dalším testování ještě vylepšit, aby bylo přehlednější a lépe srozumitelné.
    Váš eČlovíček

• vždy mají co potřebuji
    • rychlé vyřízení objednávky
    • papírová drť jako výplň krabice

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za recenzi našeho obchodu a za Vaší věrnost a opakované nákupy.
    Co se týče balení, mrzí nás, že nejste spokojeni se způsobem, kterým zásilky balíme. Snažíme se, aby došly v pořádku k našim zákazníkům. Obzvláště při těžkém a náchylném zboží je to dost náročné (např. medy nebo prací prostředky). Protože váha zásilky nedovoluje opatrnou manipulaci. K balení a výplním recyklujeme letáky nebo jiné krabice, abychom nezatěžovali životní prostředí.
    Pokud byste měli nějaký návrh na zlepšení, budeme určitě rádi.
    Za eČlovíček.cz Ludmila Kotalíková