• Možnost osobního vyzvednutí zboží.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Váš čas, který jste věnovala našemu hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s vyřízením Vaší objednávky spokojená a budeme se těšit na případnou virtuální shledanou. Váš eČlovíček.cz

• přehlednost stránek
    • velký výběr
    • skvělá komunikace s odbornou radou
    • trošku delší dodací lhůta

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byla spokojená s vyřízením objednávky a poradenstvím, které poskytujeme. U výrobků z oblasti aromaterapie se může občas přihodit delší dodací lhůta kvůli zachování maximální čerstvosti (vyrábí se až na základě objednávek).
    Doufáme, že budeme mít možnost Vaší případnou další objednávku vyřídit rychleji.
    Váš eČlovíček.cz

• Odběrná místa úloženky.
    • Dlouhé čekání na objednané zboží.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Mrzí nás, že dodání trvalo tak dlouho, přestože zboží bylo skladem. Čekali jsme nejdříve na Vaší platbu a poté na přepravu na Úloženku. Tím, že se nacházíme mimo města, kde má úloženka pobočky musíme zásilky posílat přepravcem. A díky tomu se bohužel prodlužuje doba dodání.
    S pozdravem, L. Kotalíková eČlovíček.cz

• možnost osobního vyzvednutí

vřele doporučuji

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod a za hezké doporučení. Jsme moc rádi, že jste byla u nás s vyřízením spokojená. Doufáme, že jsme se neviděli naposledy.

Velmi doporučuji.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že se k nám vracíte a že jste u nás spokojeni.
    Váš eČlovíček.cz

• Rychlá komunikace a dodávka.

Poctiváci, neprodávají žádná šméčka.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za Váš čas, který jste věnoval recenzi našeho obchodu.
    Jsme rádi, že jste s výrobkem a jeho kvalitou spokojen. Na tom nám opravdu záleží. Máme rádi kvalitní zboží a je prima, když to zákazník ocení.

• příznivé ceny
    • telefonická konzultace o výrobku
    • ochota
    • o žádných nevím

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi našeho obchodu. Moc nás těší, když jsou naši zákazníci takto spokojeni. Takové doporučení je opravdu nejvíc.
    Doufáme, že i v budoucnu budeme moci nabídnout naše služby.
    Váš eČlovíček.cz

• Bohatý sortiment a bezkonkurenční ceny
    • Na mou prosbu mi objednávka byla na druhý den pozměněna
    • Žádné si neuvědomuji.

Obchod určitě doporučuji. Rychlé a vstřícné jednání jsou velkou výhodou :-)

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za super krásnou recenzi našeho obchodu. Opravdu si jí vážíme. A doufáme, že se "nečteme" naposledy.
    Přejeme Vám krásné jarní dny.
    Váš eČlovíček

Nevím, dostala jsem odkaz na konkrétní výrobek a ten objednala. Dál to neřeším.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Jsme rádi, že jste byla s vyřízením Vaší objednávky spokojená. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco i v budoucnu, neváhejte se na nás obrátit.

• spolehlivost, rychlost, ochota
    • nemá slabiny

výborný, přehledný, dobrá nabídka, doporučuji všem, je tam vše co je potřeba

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste celkově s naším obchodem spokojená. Doufáme, že se nevidíme naposledy :) Váš eČlovíček.cz

• Nevím
    • poměrně dlouhá dodací lhůta

Spolehlivý obchod, bez potíží

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi našeho obchodu. Delš dodací lhůta je někdy způsobena objednáváním čerstvých výrobků přímo u výrobců (med, kosmetika, příp. aromaterapeutické speciality). Snažíme se, aby byl nějaký rozumný poměr mezi čerstvostí a rychlostí, což se nám ne vždy úplně daří. Budeme se snažit dodací lhůty zkracovat.

• Nízké poštovné

Možnost vyzvednutí na HeurekaPoint, sortiment nabízeného zboží

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste byla s vyřízením objednávky spokojená.

Vse O.K.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Jsme moc rádi, že jste byli s vyřízením objednávky spokojeni.
    Váš eČlovíček

• v mém případě je předčasné hodnotit

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší reakci. Vaše zásilka byla již vyskladněna a je nyní na cestě k Vám. Zpoždění bylo způsobené naší plánovanou každoroční dovolenou. Za pochopení děkujeme a věříme, že budete s našimi službami spokojen.

Vše OK

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Jsme moc rádi, že jste byla s vyřízením objednávky u nás spokojená.
    Váš eČlovíček.cz

• pro mě dobrý a celkem široký sortiment
    • z drogerie a kosmetiky mi některé oblíbené výrobky chybí (např. Nobilis Tilia)

bezproblémový nákup, spokojenost

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Jsme rádi, že jste s vyřízením objednávky byla spokojena. Výrobky Nobilis Tilia jsme v minulosti prodávali, ale nebyl o ně tak velký zájem, takže jsme zařadili jiné firmy.
    Aromaterapeutický sortiment u nás prochází opravdu pečlivým výběrem. V případě, že byste chtěla poradit nějaké výrobky, které by mohly nahradit to, co hledáte, určitě se na nás obraťte.
    Děkujeme za Vaší důvěru a objednávku.
    Za obchod eČlovíček L. Kotalíková profesionální aromaterapeut

• Velký výběr kvalitní eko drogerie, kosmetiky a především esenciálních olejů.
    • Žádné.

Viz. výše plus odborné rady paní majitelky, která je certifikovaná aromaterapeutka.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za Váš čas a hezké hodnocení. Jsme moc rádi, že se k nám do obchodu vracíte a vážíme si Vaší důvěry. Váš eČlovíček.cz

• Email, který jsem jim zaslala se mi vrátil nedoručený. Snad chyba na mám správci = seznam.cz.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, Vaše hodnocení mě víc než, mrzí. Včera, když jsme spolu telefonovaly, vysvětlila jsem Vám proč došlo k jednodennímu zdržení Vaší objednávky.
    O tom, kdy zboží naskladníme jsme Vás informovali v den přijetí objednávky.
    Rádi bychom věděli, jak si představujete lepší komunikaci: 1. mail - Kopie objednávky, 2. mail - Potvrzení objednávky s předpokládaným datem dodání, 3. mail Informace o expedici zásilky s číslem zásilky u dopravce. Ve chvíli, kdy jste telefonovala jsme na Váš telefonický dotaz odpověděli. A nebyl problém se nám dovolat. A do telefonu jsme Vám sdělili informaci o stavu Vaší objednávky.
    Je mi jasné, že nemůžeme vyhovět všem zákazníkům, tak jak by si představovali.
    Problémy s maily jsme již několikrát řešili s naším poskytovatelem, ale tato situace se týká pouze uživatelů seznam.cz a email.cz (stejný poskytovatel - Seznam) a chyba je při odesílání SMTP u odesílatele. Je to věc, kterou bohužel nedokážeme ovlivnit.
    S pozdravem, L. Kotalíková eČlovíček.cz

se zpožděním dáváme odkaz na článek pana Pavla Ungra, kde se k tomuto problému vyjadřuje http://bloxxter.info/vraci-se-vam-maily-vasi-schranky-na-seznamu-problem-je-na-vasi-strane/

• výborná domluva, informovaná

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste byla s vyřízením objednávky v našem e-shopu spokojená.
    Váš eČlovíček

• co slibí, to dodrží (neměli co jsem chtěl, ale ihned objednali)
    • nadprůměrná komunikace (v době před Vánoci opravdu oceňuji:)
    • přehlednost by mohla být lepší (chvíli trvalo, než jsem našel co jsem potřeboval)

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za recenzi našeho obchodu a jsme moc rádi, že jste byl s vyřízením spokojen.
    S tou přehledností se pokusíme něco udělat. Některé kategorie už pozbývají smysl, tak je vyřadíme a bude obchod snad přehlednější.
    Vše nejlepší do nového roku a děkujeme za důvěru.